Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Твій Дєд
Додано 14 лип 2024

Твій Дєд

@studio_koi
Кількість підписників: 1 866
Фото: 2,220
Відео: 1,350
Посилання: 1,780
Опис:
Озвучка українською Чат-флуд групки https://t.me/koi_flud

👥 Кількість підписників

1 866
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -7
Середній/Місяць:: -29

📊 Кількість повідомлень на день

0.4
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 0.7
Середнє за день: 0.4

Історія змін лого

Історія змін назви

Твій Дєд 2024-10-02
KOI 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 568 26-02-20 09:33
Так, трохи інфи ро збору і амуніції 1. Знову хотів подякувати всім, хто долучився. Ви неймовірні і я дуже ціную вашу підтримку. Правда, ви просто кращі і я обіймаю кожного 🥰 2. Зараз якраз сезон, коли міняють одяг на весняний і в магазинна майже нічого немає, особливо мого розміру. Речі є, але, щоб ви розуміли, в військторгах, які в прифронтових зонах цінник трохи завищений. Типу, є штани круті, класні, міцні, америкосовські, які коштують 5, а тут в деяких магазинах вони 9600. Зараз вже трохи почекаю і куплю з завозу нового і поки буду чекати, візьму те, що не зміниться. Верх теж не знайшов, бо зараз тільки зимові варіанти і все на флісі, або по 12к за куртку, а якій знімається фліс. Про взуття я мовчу вже 😅 До речі, футболки і труси з носками в віськторгах прям не дорого коштують і вони ахуєть які якісні. Кросівки теж і їх треба взяти, бо тактичні оці прям кайф для ноги і зручно в них 3. Зараз думаю, яку плитоноску брати і які плити. Тяжко. І всі кажуть різне, тому буду вже дивитися на те, скільки людей беруть те і те і там гляну Ще раз дякую за вашу підтримку і що не зважаючи на все, залишаєтесь біля мене і допомагаєте Люблю вас сильно 😘
👁 990 26-01-03 17:22
До речі, завтра буде вже місяць, як мене забрали Знаєте? В мене таке враження, наче я тут вже пів року, блять. Така текучка подій, що просто йобнуться можна Буквально 4 числа я мав йти на премʼєру в кінотеатр, де озвучував, а замість цього мені провели екскурсію в тцк 😅 В мене почались ще більші проблеми з ногами, ще більші проблеми зі спиною і іншими моїми приколами. Я ніхуя не висипаюся і постійно вимотаний. Не так давно тільки зʼявилась подушка і ви не уявляєте, на скільки подушка за 160 гривень з Аврори може здаватись райським творінням в порівнянні з тим, на чому я спав до цього місяць майже З усього, що я навчився поки і що можу - літати на дронах (при чому мене прям ахуєть хвалили😂) і стряліти ( поки рекорд 24 з 30) і то не дуже Набив собі єбало автоматом, бо він скользнув по бушлату і уєбав прям під око ахахах. Думаєте, тільки раз? Це був би не я 🤣 Через пару пострілів знову сталось те саме і я отримав перші поранення ахахах Я заєбався до жаху, а це тільки БЗВП. Я не уявляю, що мене чекає далі Зараз сиджу і розумію, попри ці всі приколи і жарти тут, що це не легер і мене готують до війни. Справжньої. І це лякає пізда як сильно Я ніколи не був героєм і ніколи не відрізнявся і не виділявся якоюсь сміливістю. Тому буде тяжко. А більше за все лякає, що мені на бойові вже дуже скоро Сподіваюсь, що впораюсь Дякую ще раз всім, хто допомагає Я вас люблю 😘 Обіймаю 🤗
👁 1,120 25-12-24 16:00
Короче, що вже було за ці дні прикольного 1. Я рот єбав ці фізичні культури, бо я тяжче чашки і мишки нічого не піднімав багато років Постійно заняття в броніку і шоломі з усім іншим. Моя спина і коліна в ахуі 😂 2. Виявляється 46 розмір берц на мене малий 3. Ми хоронили макарони, бо хтось їх розсипав, поки ми розвантажували їжу нам. Мали ще бути прощальні залпи, але відмінили хахахаха 4. У нас посварились хлопці трохи і було примирення для всіх і показова робота, щоб всі любили один одного. Як? Нам по парам поділили і замотали нам руки скотчем, біля локтя і ми копали 🤣 Не зручно ніхуя, але ми посміялись 5. Колектив дуже класний, інструктора круті і єбашать теж круто Буває, шо роблять постріли в рандомні моменти, щоб не лякались цього і звикали 6. Мені видали, мʼяко кажучи, не самий класний ак, але на пристрільці і з 3 попав 2 в яблучко і один трохи вище Сьогодні з 30 попав 12, але це на відстані і враховуючи і за кожен промах ми робили бьорпи в снарязі 7. За кожен прйоб, навіть самий тупий - віджимання, присідання, бьорпи, або якісь інші збочення Годують смачно, весело, але, сука, тяжко все це для мене Сподіваюсь, що звикну і моє здоровʼя не стане гірше 😅 Якщо що, я пілот дронів, поки це все, що можу сказати Виходить добре, мене хвалили і я вчусь і стараюсь ставати краще Дуже сумую за звичайним життям, за вами, за роботою і за колективом Хочеться дуже додому, але це тільки 4 дні учебки Дякую всім, хто пише, хто цікавиться і хто підтримуєВас прям дуже багато Вибачте, що не всім відповідаю, бо в мене на день пару годин телефону і то, поки там чистим зброю і все таке 😐 Люблю вас дуже сильно, мої жопки Бережіть себе Ви в мене найкращі 😘
👁 1,210 25-12-20 19:29
Знаєте, сказав би мені хтось місяць тому, що я буду сидіти і чистить зброю на кухні, поки пацани єбашать гречку з підливкою, я б хуй повірив 😂 Тому, пацани і пацанеси, що я можу сказати - не ходіть за снікерсами, якщо не хочете кудись до мене 🤣 Але мені до цього давали реально класні поради, які я проігнорив. Які? Якщо ви впевнені, що вас загребуть, то краще заздалегідь йдіть самі і туди, де самі захочете, ніж вас потім пихнуть туди, де не вистачає Завтра вже їжу на учебку і якщо дозволять, кину сфою фотку в екіпі ахахаха Якщо хто думає, що я в ній виглядаю, як лох, то ви праві на всі 100% ахахааха Бережіть себе, допомагайте хлопцям і дівчатам, які в армії, бо, дивлячись на це зсередини розумієш, чого постійно просять донатити Типу, їжа є, тепло, відношення класне, але самі розумієте, що війна і треба допомагати, поки не прийшли до вас і ці донати ахуєть як виручають, особливо машини і дрони. Тут це взагалі розхідні матеріали, які постійно виходять з ладу Всіх люблю, мої маленькі жопки 😘