Статистика telegram каналу - @strahovki_kh_ua

Страховки

Subscribers: 137
Photos: 15  Videos: 3  Links: 234 
Страхування в Україні. Зелена картка та медстраховка за кордон. Автоцивілка. Спортстраховка. Замовити страховку https://t.me/Andres_K +380664688151
2021-06-05

Кількість підписників

Історія змін лого

2024-02-27
2024-02-25
2022-06-10

Історія змін назви

Страховки
2024-02-27
Telegram: Contact @strahovki_kh_ua
2024-02-25
Страховки
2022-05-24

Історія зміни типу аккаунта

Публічна группа чи канал
2024-02-27
Акаунт Telegram
2024-02-25
Публічна группа чи канал
2022-05-24

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
​​🛡 Спортивне страхування для українців 2024

👉 Як оформити спортивну страховку у 2024 році
Ви пишете в месенджер Telegram +380664688151 і замовляєте спортивну страховку.
Скидаєте всі необхідні документи для оформлення: П.І.Б., дату народження, ідентифікаційний код, номер та серію паспорта, ким і коли виданий, адресу реєстрації (прописка), мобільний номер.
Після оформлення спортивна страховка пересилається вам у месенджер чи на імейл.
Ви перевіряєте страховку.
Ви сплачуєте страхування.

👉 Вартість страхування для спортсменів 2024
🛡 Група ризику 1С (шашки, шахи та інші)
Страхова сума 16000 грн. - 172 грн.
Страхова сума 35000 грн. - 377 грн.

🛡 Група ризику 2С (плавання, теніс та інші)
Страхова сума 16000 грн. - 190 грн.
Страхова сума 35000 грн. - 415 грн.

🛡 Група ризику 3С (біг, вело, триатлон та інші)
Страхова сума 16000 грн. - 345 грн.
Страхова сума 35000 грн. - 754 грн.

🛡 Група ризику 4С (бокс, баскетбол та інші)
Страхова сума 16000 грн. - 517 грн.
Страхова сума 35000 грн. - 1131 грн.

🛡 Дії у разі травми спортсмена
Звернутися до лікарні.
Зареєструвати страховий випадок за номером 0800501513.
Зв'язатися зі страховим консультантом, тобто зі мною та отримати консультації щодо подальших дій.
Звернутися до офісу компанії Євроінс у своєму місті та надати такі документи (паспорт, ідентифікаційний код, оригінал договору, довідку з діагнозом, реквізити для виплати компенсації).
Чекати на виплату.

🛡 Друзі, звертайтеся до мене за оформленням спортивної страховки 👉 @Andres_K +380664688151
​​🛡 Чи потрібна страховка в Польщу у 2024 році?
👉 Так, але вона не обов'язкова. Але я рекомендую оформляти. Страховку можуть запитати на кордоні у кожного. Були випадки, коли доводилося туристам оформлювати страхування на кордоні.

🛡 Яка страховка потрібна для в’їзду в Польщу?
👉 Для в’їзду в Польщу вам підійде будь-яка медична страховка для виїзду за кордон на суму 30 000 євро. Це стандарт страховки для країни Шенген та ЄС.

Найдешевші страховки це – туризм, дорожче - екстремальні види спорту – для спортсменів, дайвингу, лижних подорожей, робота – для оформлення робочої візи.

🛡 Яка ціна медичного страхування в Польщу?
👉 Будь ласка, не економте 50 чи 100 гривень на страхуванні, це того не варте.

У 2024 році страховку на тиждень ви знайдете і по 200 гривень, але дійсно якісні (повноцінні умови страхування - відсутність франшизи, чесне співвідношення продажів і страхових виплат у страхової за рік) починаються від 300 гривень на тиждень.

🛡 Чи робити страховку біженцям?
👉 Так, на перші 90 днів, медицина в країнах Шенген зовсім не така до якої ми звикли в Україні і краще мати захист у перші три місяці зрозумілою мовою.

Це аж ніяк не заважає вам оформлювати статус УКР в Польщі чи статус тимчасового захисту в іншій країні Шенген чи ЄС і дає впевненість поки ви ще не зрозуміли як на новому місці все працює.

🛡 Друзі, ви можете написати мені 👉 @Andres_K +380664688151 і оформити надійне медичне страхування навіть будучи за кордоном.
​​🛡 5 нових правил по автоцивілці для українців у 2024 році

З 1 січня 2024 року почнуть діяти зміни щодо автострахування в Україні.

1️⃣ Збільшення лімітів страхового покриття

Зараз максимальний рівень виплати за пошкодження майна — 160 тис. грн.

З 2024 року буде підвищення до 1 млн. грн, з 2025 — до 2 млн. грн, а надалі він буде поступово зростати щороку — до максимальної суми у 52 млн. грн.

Як збільшення лімітів відобразиться на вартості полісу? Поліс подорожчає!

2️⃣ Модель прямого врегулювання збитків

Буде введення моделі прямого врегулювання збитків — за умови, що ДТП сталося за участю лише двох авто та за відсутності травмованих або загиблих.

Сьогодні, коли виникає страхова подія, потерпілий звертається до страхової компанії винного. Тобто до "чужої" компанії, з якою його нічого не пов’язує. А у випадку прямого врегулювання потерпілий зможе звернутися до "свого" страховика, у якого придбав поліс, і сказати: в мою машину в’їхав сусід, тож відшкодуй мені, будь ласка, збитки, а потім сам розбирайся з його страховою.

Така схема, по-перше, призведе до покращення сервісу для клієнтів, і, по-друге, дозволить страховикам формувати з ними більш тісні та довготривалі стосунки.

3️⃣ Безліміт на оформлення ДТП по Європротоколу

Передбачається відсутність ліміту виплати у ДТП, які оформленні без виклику поліції за Європротоколом (зараз цей ліміт становить 80 тис. грн.). Але все ж таки ліміт буде і НБУ має право встановлювати ліміт на це. Певний ліміт враховує інтереси потерпілої сторони і в той же час захищає страховиків від можливого шахрайства, все ж таки має існувати.

4️⃣ Нові строки дії автоцивілки

Будуть діяти нові строки дії договору ОСЦПВ – 3, 6 та 12 міс. Нагадаю, що зараз придбати автоцивілку на зареєстрований автомобіль можна лише на 1 рік.

5️⃣ Індивідуальна вартість страхового поліса на авто

Згідно з практикою європейських країн буде скасовано чинне державне регулювання цін тільки по об'єму двигуна та місту реєстрації авто. Під час розрахунку братиметься до уваги персональний досвід водія: чи були в нього ДТП, збитки у минулому та інше.

👉 Зараз ви можете у мене придбати автоцивілку або зелену карту зі знижкою!

🛡 Друзі, ви можете написати мені 👉 @Andres_K +380664688151 і оформити автоцивілку або зелену картку навіть будучи за кордоном.
​​🛡 Зміна цін на страхування авто

Кожні півроку йде зміна цін на автострахування. Це зміна цін по автоцивілці по Україні та зеленої карти за кордон. Ціни змінюються і тільки, на жаль, в більшу сторону.

👉 Тому коли хочете замовити страхування авто обов'язково пишіть або дзвоніть мені +380664688151 Viber/Telegram.

Я всіх своїх клієнтів попереджаю у групах та соцмережах про збільшення цін. Ось і зараз з 27 жовтня 2023 року йде збільшення ціни для автоцивілки по Україні. Продовження автострахування можна замовити за 3 місяці до його закінчення. Тому, якщо хочете, щоб не платити зайве звертайтеся за страхуванням авто заздалегідь.

👉 Ви можете у мене придбати автоцивілку або зелену карту зі знижкою!
🛡 Друзі, ви можете написати мені 👉 @Andres_K +380664688151 і оформити автоцивілку або зелену картку навіть будучи за кордоном.
​​🛡 Оплата страхування онлайн

Сплатити страхування авто, медстрахування або спортивне страхування, клієнт може будь-яким способом через різні інтернет-сервіси або інтернет-банкінги. Якщо ви сплачуєте банківською карткою будь-якого банку, навіть іноземного, головне, щоб ваш тарифний план мав доступ до переказу грошей на карту ПриваБанку в Україні.

Для оплати страхування клієнту скидаємо номер картки або посилання на оплату в ПриватБанку. Також додаємо додаткову інформацію по картці - ПІБ латиницею та термін придатності картки для сплати страхування з іноземної картки, якщо це потрібно.

👉 Для нас головне, щоб до нас оплата прийшла на карту ПриватБанку. З 1 жовтня 2023 року оплата за страхування надається без комісії. Тобто клієнту не потрібно сплачувати страхування з урахуванням комісії.

🛡 Оплата страхування після оформлення страховки
Сплатити страхування клієнт зможе вже після оформлення страховки та відправлення її у Telegram або на імейл клієнту. Але обов'язково треба внести оплату протягом 1-3 годин. Якщо страховку не буде оплачено, то вона буде анульована.

👉 Друзі, ви зможете оформити страхування авто, медичне або спортивне страхування у мене навіть у вихідні! Оплата після оформлення!
🛡 Друзі, ви можете написати мені 👉 @Andres_K +380664688151 і оформити страхування, навіть будучи за кордоном.
​​🛡 Туристичне медичне страхування за кордон для походу в гори

👉 Страховка, як аптечка - добре, якщо нею ніколи не доведеться скористатися. Але, якщо доведеться, то вона може врятувати вам гроші, здоров'я або навіть життя.

Для прикладу, візьмемо статистику з трекінгу в Непалі. Тут на 200+ учасників щорічно маємо 2-3 вертолітних евакуації, що дорівнює приблизно 1%. З вертольотами проблем в Непалі немає, тільки з їх вартістю. Евакуація обходиться 2-3-5 тисяч доларів, плюс самі базові медичні витрати затягнуть ще від 500 доларів і вище. Якщо є правильна страховка, вона покриє всі витрати.

👉 Оформлена страховка може заощадити вам тисячі доларів.

🛡 На що варто звернути увагу при оформленні страхування у гори:
Ваша страховка повинна покривати від 30 000 євро.
Обов'язково повинна бути галочка "активний туризм" або "гірський треккінг", а в разі сходжень – "альпінізм".
Покриває медичні та транспортні витрати, в тому числі евакуацію вертольотом.
Щоб страховка включала ковід-ризики.
Репатріація тіла в разі смерті.

Порада: оформляйте поліс на пару днів довше планованого часу перебування. Можливі ситуації, коли страховий випадок настає в останні дні походу, а потрібно бути в лікарні тиждень. Тоді доведеться доплачувати зі своєї кишені, а це дорого.

🛡 Друзі, допоможу та проконсультую з усіх питань страхування! Оформляйте надійну страховку за кордон у гори у мене 👉 @Andres_K +380664688151
​​🛡Шахрайська схема в авто страхуванні

В Україні з'явився новий вид шахрайства у страхуванні авто. Клієнт оформлює страховку та не оплачує її. Але не враховує той факт, що страховку, якщо не сплатити протягом двох годин, то страховка буде анульована. Під час перевірки авто страховки поліцейськими буде з'ясовано, що договір розірвано і автовласник отримає штраф.

👉 Багато таких шахраїв хочуть оформлювати страховку день у день. Ця одна з причин, чому зелена карта на авто, автоцивілка або будь-яка інша страховка не оформляється день у день.

Попередження для всіх автовласників – страховку оформляємо до оплати, оплата після оформлення, але сплатити страховку потрібно протягом двох годин. Якщо страховку не буде сплачено - страховку буде анульовано. Страховку на авто можна замовити в будь-який час протягом дня, але страховка діятиме лише з 00 годин наступного дня і оплату потрібно внести до початку дії страховки.

👉 Клієнти-шахраї оформляють авто страхування без оплати, щоб отримати електронний варіант страховки. Роздрукувати його та пред'являти цей страховий поліс без перевірки. Якщо поліцейський не перевірить страховку в базі моторного бюро, шахрай зможе їхати далі.

Клієнти, які скинули свої дані: техпаспорт, права водія, ідентифікаційний код і не сплатили страховку після її оформлення вносяться до чорного списку клієнтів. Їхні дані передаються у всі страхові компанії для того, щоб клієнт не зміг скористатися своєю шахрайською схемою ще раз.

🛡 Друзі, оформлюйте страхування авто та не будьте такими як автошахраї. Ви можете написати мені 👉 @Andres_K +380664688151 і оформити автоцивілку або зелену картку, навіть будучи за кордоном.
​​🛡 Виплати за полісом Зелена карта

Зелена картка – це міжнародний страховий поліс, який діє аналогічно автоцивілки в Україні. Він покриває збитки третім особам внаслідок ДТП. Поліс є обов’язковим для в’їзду лише в тих країнах, які підписали відповідну угоду.

👉 Потерпілим виплачуються такі види страхових виплат:
📌 Матеріальні збитки — ремонт автомобіля, лікування, компенсація втраченого заробітку та інші витрати, отримані в рамках ДТП.
📌 Моральна шкода — компенсація за фізичні та моральні страждання, заподіяні внаслідок ДТП.

Оформляти зелену карту потрібно заздалегідь і точно розуміти, на який термін потрібен поліс. Також після отримання страховки обов’язково треба роздрукувати перші дві сторінки полісу.

👉 Друзі, до кінця 2023 року ви зможете придбати зелену карту на 1 рік всього за 8005 грн. У мене ви можете оформити страховку навіть у вихідні! Оплата після оформлення!

🛡 Друзі, ви можете написати мені 👉 @Andres_K +380664688151 і оформити Зелену картку, навіть будучи за кордоном.
​​🛡 Спортивне страхування за кордон

Друзі, цієї осені буде багато марафонів та інших змагань за кордоном. Тому обов'язково оформлюйте спортивну страховку до Європи.

👉 У випадку, якщо спортсмен професіонал або аматор виїжджає за кордон на збори, проводить тренування або бере участь у змаганнях за кордоном, потрібно оформлювати страховку з включенням спорту. Тільки в цьому випадку при травмі буде надано медичну допомогу за рахунок страхової компанії.

👉 Види спортивного страхування
📌 «Sport class A»: легка атлетика, крокет, гольф, гімнастика, плавання (крім підводного плавання), сквош, теніс, стрілянина, танці, види спорту, що відносяться до "Sport class D";

📌 «Sport class В»: види спорту, що відносяться до «Sport class A», а також баскетбол, велоспорт, ручний м'яч, хокей на траві, кінний спорт (за винятком стрибків), водні види спорту (за винятком рафтингу), волейбол, фехтування , стрибки у воду, акробатика;

📌 «Sport class С»: види спорту, що відносяться до «Sport class В», а також бейсбол, футбол, американський футбол, скачки, рафтинг, регбі, спелеологія, повітряні види спорту, автоспорт, мотоспорт, бойові види спорту, зимові види спорту (крім занять на аматорському рівні під час відпочинку); гірський туризм, трекінг, скелелазіння (висота сходження до 3000 метрів), поло, важка атлетика, пожежно-прикладний спорт, фрістайл – акробатика, будь-яка циркова діяльність.

📌 «Sport class D»: керування Застрахованою особою двоколісними транспортними засобами, перебування Застрахованої особи як пасажира двоколісного транспортного засобу; парашутний спорт, дельтапланеризм, авто- та мотоспорт, будь-які стрибки за допомогою спеціальних засобів (еластичний трос, трамплін тощо), рафтинг, серфінг, вітрильний спорт, водні лижі тощо, за винятком зимових видів спорту;

📌 «Sport class E»: перебування, відпочинок на гірськолижних курортах, заняття зимовими видами спорту; альпінізм; гірський туризм, трекінг, скелелазіння (висота сходження 3000 метрів та вище), підводне плавання (у тому числі дайвінг, кейв-дайвінг) у т. ч. на професійному рівні; а також види спорту, які відносяться до "Sport class A, B, C, D".

Вартість страховки від 300 грн. на тиждень.

🛡 Друзі, оформляйте спортивну страховку за кордон. Звертайтеся, оформимо оперативно 👉 @Andres_K +380664688151
​​🛡 5 помилок, яких варто уникати при страхуванні власного авто

📌 Помилка 1. Укладати договір страхування "аби був" – з першою-ліпшою компанією.
👉 Як обрати надійного страховика, який раптово не зникне з ринку, не підведе і виконає всі свої зобов’язання? Війна суттєво змінила ситуацію: кількість гравців ринку значно зменшилась. Але, за даними НБУ, в Україні станом на 30 червня 2023 року діють 103 страхові компанії, що працюють на ринку ризикового страхування, і знайти серед них справді надійного і зацікавленого партнера недосвідченому споживачу не просто. В такому випадку треба перевірити у страховика дійсність ліцензії та ознайомтесь з показниками його діяльності на сайті НБУ. Рейтинги страховиків можна також знайти в широкому доступі в Інтернеті.

📌 Помилка 2. Купляти ОЦСПВ за принципом "Бери найдешевше!"
👉 Поліс автоцивільної відповідальності, що покриває збитки, нанесені третій стороні, є обов’язковим. Тому питання: страхуватися, чи не страхуватися в даному випадку не виникає. Пропозиції автостраховиків не кардинально, але все ж таки відрізняються по ціні, але обирати найдешевшу навряд чи варто. В данному випадку головним критерієм має бути надійність страховика. Найкращий варіант - це обрати поліс у страховика з гарною репутацією, який має відмінні показники з виплат та строків врегулювання за даними МТСБУ, та який пропонує додаткові сервіси. Оцінку діяльності страховиків, які пропонують Автоцивілку, можна подивитися на сайті МТСБУ.

📌 Помилка 3. Принципово не купувати КАСКО, покладаючись на свою вдачу і досвід
👉 На відміну від ОСЦПВ, страхування КАСКО не є обов’язковим: водій сам вирішує, чи варто укладати договір, що захищає його автомобіль. Часто доводиться чути: "За 20 років за кермом я не потрапив у жодне в ДТП! Нащо ж мені витрачати гроші на КАСКО?" Але на практиці буває інакше, зокрема через дії інших водіїв. Також в умовах війни в країні через ворожі обстріли ваше авто може бути пошкоджене. До того ж, не треба ігнорувати можливість викрадення авто, що також трапляється досить часто.

📌 Помилка 4. Не ознайомитись з умовами договору страхування до його підписання
👉 Деяким водіям доводилось чути про випадки, коли страхова компанія відмовляє клієнту у виплаті. Не потрапити в таку ситуацію дуже просто: треба уважно читати договір перед його підписанням, а не коли вже щось трапилось. Страхова дійсно може відмовити у виплаті, але все це прописано у договорі. Якщо йдеться про автоцивілку, то причиною відмови може стати, наприклад, рішення суду за яким клієнт не винен у ДТП, навіть якщо у протоколі, складеному на місці події, він фігурує як винуватець. Цілком логічно чекати відмови, якщо ДТП була ініційована навмисно – і це доведено шляхом офіційного розслідування і кваліфіковано судом як шахрайство. Досить часто причина невиплати полягає в тому, що на момент ДТП договір ще не набрав чинності, або строк його дії вже закінчився.

📌 Помилка 5. Не страхувати авто під час війни, вважаючи, що КАСКО не покриває воєнні ризики
👉 Ще рік тому воєнні ризики входили до списку форс-мажорних обставин і не покривалися договорами автострахування. Але з початком масових обстрілів мирних міст України, деякі страхові компанії пішли на зустріч своїм клієнтам і почали виплачувати компенсацію у разі пошкодження автомобіля внаслідок падіння уламків ракет. Ця політика не розповсюджується на прифронтові та тимчасово окуповані регіони. Але якщо ваш автомобіль постраждав від "каменепаду" із цеглин та скла будинку, на який впав збитий над містом дрон, ви можете звертатися за допомогою до своєї страхової, якщо така опція буда заздалегідь прописана у вашому договорі КАСКО.

🛡 Друзі, ви можете написати мені 👉 @Andres_K +380664688151 і оформити автоцивілку або зелену картку навіть будучи за кордоном.
​​🛡 Найдешевша зелена карта на авто 2023 в Україні

👉 Вартість зеленої карти у всіх страхових компаній однакова. Але, якщо хочете придбати зелену карту дешевше, звертайтеся до страхових консультантів, як я, вони запропонують вам свою знижку.

🛡 При тому, що крім знижки ви отримаєте ще:
Оперативне оформлення страхування.
Безкоштовну консультацію по страхуванню авто.
Допомогу у випадку ДТП.

👉 Звернутися до мене ви зможете в будь-який момент, написати у телеграм або подзвонити +380664688151. Я завжди на зв'язку!

🛡 Вартість страхування авто за кордон зі знижкою
📌 15 днів – 895 грн.
📌 1 місяць – 1475 грн.
📌 2 місяця – 2575 грн.
📌 3 місяця – 3565 грн.
📌 4 місяця – 4535 грн.
📌 5 місяців – 5685 грн.
📌 6 місяців – 6505 грн.
📌 7 місяців – 7515 грн.
📌 8 місяців – 77785 грн.
📌 9 місяців – 7995 грн.
📌 10 місяців – 8325 грн.
📌 11 місяців – 8385 грн.
📌 1 рік – 8005 грн.

🛡 Друзі, ви можете написати мені 👉 @Andres_K +380664688151 і оформити Зелену картку навіть будучи за кордоном.
​​🛡 Як виїхати за кордон на власному або чужому авто

У реаліях сьогодення виїзд за кордон може бути спонтанним або життєво необхідним. Наприклад, за гуманітарною допомогою, амуніцією, автівкою і т.д.

👉 Якщо ви вирішили виїхати з України на своєму автомобілі, для початку перевірте, чи є у вас всі необхідні документи на авто.

При собі потрібно мати:
Посвідчення водія.
Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу оформлене на ім’я водія або пасажира.
Розпізнавальний знак України на авто (UA), розміщення якого не є обов’язковим за наявності позначення UA на номерному знаці.
Треба укласти договір обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів, тобто – міжнародну страховку "Зелена карта".

Окрім того, на автомобілі має бути державний номерний знак, що містить латинські літери (індивідуальний номерний знак діє тільки на території України).

👉 До того ж водій, який не є власником авто повинен мати такий же перелік документів, як і власники. У такому випадку свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу для виїзду за кордон видається на ім’я кермувальника або пасажира.

Для цього необхідно разом з власником автівки звернутись до сервісного центру МВС та оформити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу для виїзду за кордон. З собою треба взяти паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

👉 Після повернення з-за кордону, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на ім’я кермувальника, треба повернути в сервісний центр МВС впродовж 10 днів.

Довіреність на право керувати чужим автомобілем, за кордоном буде дійсна за кількох умов:
Документ потрібно перекласти мовою країни, в якій будете перебувати.
Легалізувати документ у встановленому порядку (виконати процедури, які необхідні для визнання документа виданого в іншій країні - апостиль або консульська легалізація).

Ця процедура є складнішою, тож краще все таки оформити свідоцтво про реєстрацію для виїзду за кордон.

🛡 Друзі, ви можете написати мені 👉 @Andres_K +380664688151 і оформити Зелену картку навіть будучи за кордоном.
​​🛡 Найдешевша автоцивілка 2023 в Україні

Багато водіїв шукають найдешевшу автоцивілку. І ви її зможете придбати на трасі. Багато шахраїв, які продають автострахування на трасі. Це автострахування нічим не підтверджено.

👉 Зі страховкою, яку вам випишуть можна буде зразу сходити до вбиральні. Цій страховці не буде у моторному бюро. У страховці не буде посилання на сайт МТСБУ та QR коду. Навіть назви страхової компанії ви не знайдете в інтернеті.

Але водії пенсіонери та люди, які шукають подешевше після цього сильно шкодують, тому що коли йде перевірка страховки поліцією або ДТП - прийдеться сплачувати штраф та збитки з власної кишені. А потім все ж таки купляти офіційну справжню недешеву страховку. Скупий платить двічі.

Яка автоцивілка потрібна водію найдешевша чи яка відповідає ціна-якість?
Якщо виникає таке питання, то треба вибирати звичайно ж ціна-якість.
Замовляти треба страховку не на трасі, а у страховій компанії, яка є в інтернеті. Яку можливо перевірити.
А ще краще мати свого особистого страхового консультанта, який зможе швидко оформити автостраховку, відповісти на всі питання по страхуванню авто та допоможе при ДТП.

Друзі, оформити автостраховку можна в будь-який момент, навіть у вихідні.

👉 Ви можете у мене придбати автоцивілку зі знижкою!
🛡 Друзі, ви можете написати мені 👉 @Andres_K +380664688151 і оформити оперативно страховку на авто.
​​🛡 Медичне страхування за кордон: пам'ятка застрахованої особи

Для отримання допомоги Вам потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО зв’язатись зручним для Вас способом з Контакт‑центром Асистуючої компанії Страховика по Viber: +38(067)443-87-06.

🛡 Повідомте, будь ласка, наступні дані:
Назву страхової компанії.
Номер Договору.
Прізвище та ім’я Застрахованої особи.
Місцезнаходження Застрахованої особи.
Номер телефону, за яким можна зв’язатись із Застрахованою або її довіреною особо.
Коротку інформацію про проблеми зі здоров’ям та необхідну допомогу.

👉 ВАЖЛИВО! Якщо з об’єктивних причин Ви не змогли зв’язатись з Контакт-центром до звернення за медичною допомогою, у Вас є 24 години, щоб сповістити про настання випадку, який має ознаки страхового. Якщо Ви не звернулись в Контакт-центр в обумовлений термін, Страховик має право відмовити у відшкодуванні витрат.

У випадку самостійної оплати за лікування, обов’язково вимагайте документи закладу охорони здоров’я, що підтверджують факт отримання медичної допомоги та документи, що підтверджують оплату за надання цих послуг. Такі документи разом із Заявою про страхову виплату та копією документів, що посвідчують особу, Ви можете подати Страховику для здійснення страхового відшкодування.

👉 Для попередньої експертизи та прийняття рішення Ви можете відправити повний пакет документів, визначений умовами Договору, на електронну адресу: payment@sos-service.com.ua (з обов’язковим подальшим відправленням оригіналів документів). При виникнення запитань, Ви можете їх з‘ясувати за таким номером телефону: (044)501-72-21.

🛡 Оригінали документів Ви можете подати після повернення в Україну за одним з наступних варіантів:
Надіслати поштою за адресою: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 40.
В офісі Асистуючої компанії.
У будь-якому представництві «ПЗУ Україна» (інформацію щодо представництв «ПЗУ Україна» Ви можете отримати на сайті компанії чи за безкоштовним телефоном 0 800 503 115).

🛡 Друзі, допоможу та проконсультую з усіх питань страхування! Оформляйте надійну страховку за кордон із включенням лікування від COVID-19 у мене 👉 @Andres_K +380664688151
​​🛡 Спортивне страхування для українців 2023

👉 Алгоритм замовлення та оформлення спортивної страховки
Ви пишете в месенджер Telegram +380664688151 і замовляєте спортивну страховку.
Скидаєте всі необхідні документи для оформлення: П.І.Б., дату народження, ідентифікаційний код, номер та серію паспорта, ким і коли виданий, адресу реєстрації (прописка), мобільний номер.
Після оформлення спортивна страховка пересилається вам у месенджер чи на імейл.
Ви перевіряєте страховку.
Ви сплачуєте страхування.

👉 Ціна спортивного страхування з 1 серпня 2023 року
🛡 Група ризику 1С (шашки, шахи та інші)
Страхова сума 16000 грн. - 172 грн.
Страхова сума 35000 грн. - 377 грн.

🛡 Група ризику 2С (плавання, теніс та інші)
Страхова сума 16000 грн. - 190 грн.
Страхова сума 35000 грн. - 415 грн.

🛡 Група ризику 3С (біг, вело, триатлон та інші)
Страхова сума 16000 грн. - 345 грн.
Страхова сума 35000 грн. - 754 грн.

🛡 Група ризику 4С (бокс, баскетбол та інші)
Страхова сума 16000 грн. - 517 грн.
Страхова сума 35000 грн. - 1131 грн.

🛡 Що робити у разі травми?
Звернутися до лікарні.
Зареєструвати страховий випадок за номером 0800501513.
Зв'язатися зі страховим консультантом, тобто зі мною та отримати консультації щодо подальших дій.
Звернутися до офісу компанії Євроінс у своєму місті та надати такі документи (паспорт, ідентифікаційний код, оригінал договору, довідку з діагнозом, реквізити для виплати компенсації).
Чекати на виплату.

🛡 Друзі, звертайтеся до мене за оформленням спортивної страховки 👉 @Andres_K +380664688151
​​🛡 Якщо ви стали учасником ДТП за кордоном

👉 Увага! Ви застраховані по полісу Зелена картка - страхування відповідальності за шкоду, яка завдана третім особам (страхове відшкодування виплачується постраждалому у випадку коли Ви винні у ДТП). Поліс не покриває шкоду, заподіяну Вашому авто в ДТП чи за будь-яких інших обставин.

При настанні ДТП дійте за наведенним нижче алгоритмом:
Зафіксуйте місце ДТП, обов'язково сфотографуйте місце ДТП, пошкодження авто.
Викличте поліцію (не залишайте місце ДТП до її приїзду) та інші служби при необхідності. Якщо пошкодження незначні і немає постраждалих людей і поліція дала згоду, то можливим є оформлення Європротоколу.
Запишіть або сфотографуйте дані страховки інших учасників ДТП (назву страхової компанії, номер поліса).
Не підписуйте ніяких документів, зміст яких Вам незрозумілий, але якщо цього не уникнути, обов'язково зазначте українською мовою, що Ви не розумієте змісту документу та мови якою він складений.
Сфотографуйте всі документи, які були оформлені на місці ДТП (довідка поліції, Європротокол тощо).
Повідомте свою страхову компанію про ДТП.

Якщо на вашу думку, Ви є винуватцем ДТП:
Надайте другому учаснику дані своєї Зеленої картки.
Повідомте страхову компанію USG протягом 3-х днів, повідомленням на Viber +380674436184 або напишіть мені +380664688151.
Продовжуйте свою подорож.
Потерпілі мають сконтактувати зі своєю страховою компанією або Моторним бюро і отримати страхове відшкодування, яке ми, як Ваш страховик, їм компенсуємо.

Якщо на вашу думку, Ви є не винним, а потерпілим в ДТП:
Прослідкуйте, щоб саме це було зазначено в документі про ДТП.
Попросіть, щоб винуватець повідомив свого страховика з місця ДТП по телефону.
Зберігайте документи, які підтверджують Ваші витрати.
Зверніться до страхової компанії винуватця в країні де сталось ДТП для отримання компенсації за своє пошкоджене авто та понесені витрати.

🛡 Друзі, ви можете написати мені 👉 @Andres_K +380664688151 і оформити автоцивілку або зелену картку навіть будучи за кордоном.
​​🛡 Чи захищає Зелена карта на авто за кордоном або автоцивілка від угону автомобіль?
👉 Ні. Ні зелена карта, ні автоцивілка не покриє шкоди від угону, від псування авто іншою людиною або, наприклад, при обваленні дерева на авто та інше. У цьому випадку потрібно оформляти КАСКО – добровільне страхування авто.

Зелена карта та автоцивілка є обов'язковим страхуванням авто та діє тільки при ДТП. Зелена карта на авто за кордоном аналог української автоцивілки.

👉 Щоб була компенсація від угону авто, пошкодження авто кимось чи чимось, то вам потрібно оформити поліс КАСКО. Цей поліс дорогий і не обов'язковий. Якщо ви знаходитесь за кордоном, то вам потрібно оформити КАСКО за кордоном у страховій компанії та за ваше авто при викраденні чи пошкодженні буде виплата.

🛡 Чи захищають автоцивілка та зелена карта власника страховок та його автомобіль?
👉 Ні, обидві страховки не відшкодовують шкоду транспортному засобу клієнта. Якщо ДТП трапилося з вини іншого водія, шкода покриває його страховка. Якщо клієнт винуватець ДТП — свій автомобіль він ремонтує сам.

Щоб застрахувати свій транспорт від шкоди, потрібен окремий поліс, а саме КАСКО.

🛡 Друзі, ви можете написати мені 👉 @Andres_K +380664688151 і оформити автоцивілку або зелену картку навіть будучи за кордоном.
​​🛡 На кого оформляється страхування авто?
👉 Автострахування оформлюється на власника авто, на того хто вказаний у техпаспорті. Водієм авто може бути хто завгодно. У випадку ДТП відшкодування та компенсацію отримає власник авто.

🛡 Автострахування для інвалідів та пенсіонерів
👉 Якщо ви оформляли страхування авто на інваліда або пенсіонера, то в такому випадку ви не отримаєте компенсацію при ДТП. Щоб отримати виплату ви обов'язково повинні мати документи, що ви є інвалід або пенсіонер, бути власником авто та на момент ДТП знаходитись за кермом. В такому випадку оформлюється страхування на авто с франшизою 3200.

🛡 Хто отримає компенсацію при ДТП, той хто оформлює страхування чи власник авто?
👉 Якщо ваша дружина є власником авто, тобто на неї оформлено авто, її прізвище вказано у техпаспорті, то компенсацію у випадку ДТП отримає вона, а не чоловік, навіть, якщо він оформлював автоцивілку або зелену карту.

Страхування на авто може оформлювати хто завгодно. За кермом може бути хто завгодно. Але відшкодування отримає власник авто. Автострахування оформлюється на авто, на його власника.

🛡 Друзі, ви можете написати мені 👉 @Andres_K +380664688151 і оформити автоцивілку або зелену картку навіть будучи за кордоном.
​​🛡 Як застрахувати авто для проїзду по Україні, якщо авто зареєстровано у Європі

Буває таке, що хтось хоче приїхати в Україну, але купляв авто за кордоном, наприклад, для ЗСУ або особистого використання. Тобто ваше авто на іноземних номерах і зареєстровано в країні Європи, але не в Україні.

👉 Місцеві страхові компанії не оформлять вам зелену карту для проїзду по Україні, тому що в країні йде війна. Вони не зможуть застрахувати ваше авто. Ви отримаєте відмову.

В Україні ви теж не зможете оформити українську зелену карту, тому що вона оформлюється тільки для авто на українських номерах.

👉 Що робити, якщо така ситуація, але в Україну треба заїхати?
По-перше вам потрібно оформити місцеве страхування для свого авто - автоцивілку той країни в якій ви знаходитесь або зелену карту по всім країнам Європи, крім України.
Наступний крок, доїхати до кордону, і вже там оформити зелену карту на короткий термін або дозвіл для перетину кордону.
Переїхати кордон та оформити українську автоцивілку для проїзду по Україні, або завчасно це зробити, ще до перетину кордону, щоб не гаяти час на оформлення.

Українське страхування не оформлюється день у день. Тому заздалегідь подумайте про страхування авто. Страховка починає діяти на наступний день після оформлення, з 00:00.

🛡 Друзі, ви можете написати мені 👉 @Andres_K +380664688151 і оформити автоцивілку або зелену картку навіть будучи за кордоном.
​​Моя цінність як страхового консультанта у тому, що я допомогаю у випадку ДТП або травми при умові, що ви будете оформлювати або вже оформлювали страхування у мене.

Багато людей звертаються до мене за допомогою у разі ДТП або травми, але самі страхувалися у іншій страховій компанії чи у страхового консультанта.

👉 Дуже вас прошу, якщо ви оформляли страхування у іншій страховій компанії або на агрегаторі, або у іншого страхового консультанта, то звертайтеся до них за допомогою.

Якщо ви страхувалися у мене або бажаєте заcтрахуватися і хочете, щоб я вас проконсультував, звертайтеся, я дам відповідь на будь-яке запитання безкоштовно!

🛡 Моя цінність в тому, що якщо ви оформлюєте страхування у мене я вас проконсультую, допоможу при ДТП та травмі у страховій виплаті. Я завжди на зв'язку і ви зможете до мене звернутися у будь-який момент. Я обов'язково вам відповім або письмово або по дзвінку, скину необхідні документи та розкажу що треба робити у випадку ДТП, травми або хвороби, щоб отримати виплату.

Друзі оформлюйте страхування автоцивілки, зеленої карти, медстрахування за кордон або спортстрахування та отримайте якісну допомогу та консультації від мене 👉 @Andres_K або +380664688151