Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стендап Сьогодні
Додано 06 гру 2025

Стендап Сьогодні

@stendap_sogodni
Кількість підписників: 567
Фото: 181
Відео: 14
Посилання: 1,110
Опис:
👨‍💻 Програмування та більше. Тільки власний контент. Пости щодня. Сторінка автора: https://leonid.shevtsov.me Компанія, де він працює: https://railsware.com
Джерело

Стендап Сьогодні | Чи має значення код, коли його пише LLM?#Помічник ШІЗнаєте трикутник "...

Логотип телеграм спільноти - Стендап Сьогодні Стендап Сьогодні @stendap_sogodni
481 Охват/переглядів 2026-05-22 04:10 Повідомлення №1456
Чи має значення код, коли його пише LLM?#Помічник ШІЗнаєте трикутник "дешево, швидко, якісно: обери два"?Я спостерігаю, що із використанням LLM вершина "швидко" роздулася безмежно та затьмила дві інші. Та ні, гірше, бо "дешево" ж теж стало так, як ніколи - які б ті токени не були дорогі, але праця розробника завжди ще дорожча.От і виходить, що ми колективно обрали "дуже дешево" та "дуже швидко"... та пояснили собі, що на "якісно" можна не дивитися. Або, наприклад, що "воно працює" - це показник якості. Пʼять років тому теж траплялося, що "ось зробив за ніч величезну фічу, все працює... в код не дивись". Я знаю людей, які здатні за вихідні переписати проєкт на іншу мову. Та й сам таке робив.Але. Ніхто такі зміни не брав в продукт на віру! Яким би визнаним та досвідченим інженером ти не був, нормальна практика була почитати той код, та якщо він виявився погано структурованим та незрозумілим - попросити доробити, впорядкувати, і таке інше.До речі. Раніше взагалі тільки круті інженери могли видавати код, що працює, з такою швидкістю. Тому, гадаю, раз LLM пише код ну настільки швидко, ми опиняємося під впливом гало-ефекту та високо ставимося до її розуміння теж. Втім, за досвідом, результат більше нагадує зграю мало оплачуваних, зате завзятих кодерів з прямим підключенням до Stack Overflow.(От вам щеплення від гало-ефекту - ставтеся до агента не як до rockstar 100x developer, а як до найманої команди фрілансерів з біржі. Бо воно, бляха, так і є, якщо подумати.)👑 Patreon ︙ BuyMeACoffee