Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Stek
Додано 14 лип 2024

Stek

@steklevko
Кількість підписників: 2 716
Фото: 601
Відео: 455
Посилання: 379
Опис:
Мене звати Левко Стек. Я журналіст Радіо Свобода. З травня 2022 - мобілізований солдат.
Джерело

Stek | ПОЧАТОК В ПОПЕРЕДНЬОМУ ДОПИСІ ⬆️⬆️⬆️Можливо, користі від нього й менше...

Логотип телеграм спільноти - Stek Stek @steklevko
2 700 Охват/переглядів 2025-04-17 14:42 Повідомлення №1367
ПОЧАТОК В ПОПЕРЕДНЬОМУ ДОПИСІ ⬆️⬆️⬆️Можливо, користі від нього й менше, аніж від осколково-фугасного снаряду калібром 155-мм, та вона точно є. І після того як об’єктиви камер вкриються найлипкішою донбаською глиною, вмиються наймутнішою водою з Сіверсього Донця і навіть трохи поб’ються в найтіснішому бліндажі десь під Курдюмівкою ви самі у цьому переконаєтесь. Щоправда, перед цим ще треба якось виїхати назад. Але ми це обов’яково зробимо, хоч і не зараз - можливо через добу, а можливо через п’ять. Хтозна, скільки дронів/снарядів/набоїв залишилось у покидьків за каналом/селом/кварталом. Але поки вони їх не жаліють і насипають від душі, тож скидайте свої камери, по транспорту поки мінус.Отак ми працювали, але більше не будемо. Тобто, будемо але вже зовсім не так. Козака в коричневій футболці і піксельній панамі звати Олексій. І він був невід’ємною частиною нашого маленького колективу. Звісно, всі ми в душі розуміємо, що навіть найкрутіший репортаж, найбільш вражаючі кадри, чи найщиріші слова сказані на камеру – не зупинять черговий російський м'ясний штурм. Але точно не всі ми вирішуємо, що маємо залишитись на цих самих позиціях, щоб вони і далі були НАШИМИ. А Льоша вирішив. І тепер у нас нема класного журналіста, але, ймовірно, з'явився не менш класний оператор БПЛА в підрозділі безпілотних систем «Фенікс». Теж, можна сказати, працює з камерами, хоча знімає уже геть інше кіно. Тепер двох його рук, ніг і, особливо, голови нам дуже не вистачатиме. Хоч я і впевнений, що вони й надалі приноситимуть нам усім користь. І її ви теж зможете побачити.А щоб це відбулось максимально швидко і ефективно давайте закриємо збір для Льоші. Козакам треба купити 3 Мавіка, а нам усім треба, щоб у цей Чистий четвер совість була хоча б така ж чиста, як вікна на нашому вимитому заскленому балконі. Реквізити додаю:🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/2Pe1sZ56H7💳Номер картки банки4441 1111 2245 8254