Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стаc Корольов
Додано 14 лип 2024

Стаc Корольов

@staskoroliov
Кількість підписників: 842
Фото: 920
Відео: 188
Посилання: 612
Опис:
букінг: @bazakabazaka | staskoroliov.com
Джерело

Стаc Корольов | А він її не любивА подруги кажуть: бикА вона: якби-якби...Хотіла мати ...

Логотип телеграм спільноти - Стас Корольов <3 Стаc Корольов @staskoroliov
538 Охват/переглядів 2025-07-25 12:05 Повідомлення №1851
А він її не любивА подруги кажуть: бикА вона: якби-якби...Хотіла мати з ним "ми"Мені дуже подобається робота з римами. Воно десь в районі "майже не рима", але через це й робе так ізящно. Для мене ці 4 рядка це одне з улюбленого взагалі в плані текстів. Це я зрештою вмикнув альбом Бедбока)Я люблю посилатися в творчості на те, що мене особливо вразило. На цей текст є відсилочка вже - в пісні "АТБ": "і як у цьому світі з "я" і "ти" створити "ми"? Це не кажучи вже про те, що загалом реперсько-гумористичному напрямку третього сезону певним чином слід дякувати Бедбоку і ТБСП. А ще по моїх відчуттях в програмі багато присутності Антона Слєпакова. Артистично-інтонаційного. На О_х казали, що скоже на ВГНВЖ. Так от, здається, що от новий матеріал дійсно має щось відверто спільне. А ще є пісня, натхненна певною мірою знайомством з Виставкою Дисторшн.Повертаємось до сабжа. Якщо Бедбока ви зацінили, зацініть його альбом! https://open.spotify.com/album/4tbyweseGyTid11Wr84A7I?si=hXOILUpyTVWPj2RPrMV45w