Внутрішні конфлікти між військовослужбовцями та підрозділами становлять серйозну загрозу національній єдності України. Подібні ситуації створюють сприятливі умови для деструктивних дій сепаратистських елементів, які, використовуючи ці суперечності, намагаються зруйнувати в суспільстві образ згуртованості та єдності Збройних Сил.Військовослужбовці, як носії честі та приклад для всього народу, мають діяти відповідально навіть у випадках внутрішніх суперечок. У таких ситуаціях слід керуватися принципами справедливості, збереження дисципліни та дотримання інформаційної тиші.Особливої уваги потребують підрозділи з високим суспільним авторитетом, зокрема такі, як 12- та бригада спеціального призначення «Азов» та 3-тя окрема штурмова бригада. Лідери таких підрозділів зобов’язані підтримувати постійний зв’язок між собою, взаємодіяти в межах єдиного підходу до розв’язання конфліктів і не ставати на бік жодної зі сторін. У разі виникнення спірних ситуацій доцільним є створення внутрішніх погоджених механізмів розгляду інцидентів (зокрема, спільних дисциплінарних комісій або рад), що дозволить запобігти ескалації конфліктів та втручанню сторонніх осіб.Недопущення витоку внутрішньої інформації в публічну площину є критично важливим. Інакше це може спричинити не лише загострення особистих протистоянь, а й формування у післявоєнний період неформальних збройних угруповань, які можуть загрожувати стабільності держави, посилювати хаос та дискредитувати образ ветерана в очах цивільного населення.
На період війни, блокування тік-ток - це лікування інформаційного простору України. Тік-ток соцмережа N1 де поширюється російська пропаганда, набирають популярності пісні та фільми, які згодом вірусно поширюються на інших платформах та приносять прибуток росіянам, в тому числі від українців. Згадайте всі російські пісні в ТОП-100 Apple Music та «Слово пісюна»Тік-Ток дає можливість стати популярним та набрати перегляди навіть деграданту, у якого розвиток в 30 років на рівні 8 класу. В більшості маю на увазі тупих пропагандистів та зрадників, які заражують своїм маразмом легковажних користувачів. Тік-Ток місце де кишать боти, які завалюють буквально кожне відео негативними коментарями.У звичайного користувача після прочитання таких коментарів, складається враження, що все пропало, люди - гниди, все продалі, все пропілі, западенци під*раси, східняки теж під*раси бо винні у війні, зеля наркоман і тд. Тік-Ток місце дискредитації Збройних Сил, що майже завжди є справою рук росіян. Особливо популярними стали провокативні відео згенеровані штучним інтелектом, де вже реальні українці відверто бажають смерті неіснуючим військовим🫠 та прирівнюють до них усіх інших.Тік-Ток веде пітух Гончаренко.
🫡Найміцніша броня «Азову». Зустріч з танкістами в Києві.Вперше на 4308! Якщо ти любиш важку техніку і великі гармати, ця подія для тебе. Бійці танкового батальйону зустрінуться з усіма бажаючими і розкажуть про те, як воює танковий батальйон 12-ої бригади «Азов».Що дізнаються учасники?▪️Основні танки батальйону▪️Відмінності між танками, використання на полі бою▪️Про дронщиків танкового бату ▪️Хто ремонтує, евакуює та лікує танкістів?▪️Звʼязок, РЕБи, пайка та прошивка дронів, сучасне обладнання та компʼютеризація бронетехніки▪️Робота інженерів та вибухотехніків батуСеред спікерів – досвідчені танкісти, на рахунку яких знищена ворожа піхота і техніка: ▪️«Крим»▪️«Карма»▪️«Моцарт»▪️«Грек»▪️«Дасті»Де: Київ. Місце проведення учасникам повідомлять окремо.Коли: Неділя, 6 квітня, 11:00-14:00.Участь у заході безкоштовна. Обов'язкова реєстрація на зустріч за посиланням: https://forms.gle/fLRG4EZccpojmuHA9Приходь і дізнавайся все про бойову роботу і службу танкістів «Азову»!Підписуйтесь на наш Telegram-канал і слідкуйте за анонсами | Instagram | YouTube | Заповнити анкету на вступ
Попри весь піздец, зараз Бахмутський напрямок найбільш стабільний зі всіх активних. Бійці бригад, які стоять постійно на одному напрямку, вже на інстинктивному рівні відчувають де, як і коли буде «двіж», чим хуярити підарів і в яких місцях вони накопичуються. Кіборги, пишаюсь усіма, хто не дає пройти підарам далі, у хлопців залізні яйця. Негативних моментів теж багато, казкарем бути не можу.Підари не туплять, використовують будь-які методи для просування, втрачаємо солдатів, сержантів, офіцерів, позиції, техніку, часто приймаються неправильні рішення. За втрати підарів нічого не кажу… тисячею більше - менше, ролі не відіграє. Їх пропаганда працює дуже потужно, будь-які моменти негативу блокуються, правдолюби саджаються у вʼязниці, а умови контракту в рази кращі ніж у нас: - «підйомні видаються»- борги списуються- визначені строки контракту- виплати за поранення Це все працює, інший момент що трупи гниють на полі бою з статусом «безвести пропавший», але йдучи до нас на війну вони цього не знають.Впевнений цей пост навіяв на вас негативу і ви знову «стомилися», але знаєте в чому найбільший сенс? Це відбувається з 2022, просто нас ніхто не чув, бо телемарафон та «мілітаріпозитивісти», які по факту не бачили війни, переграли роль «заспокійливого», а зараз коли почала випливати реальність, стало не так і весело.