Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Говорять Снайпер ꑭ
Додано 14 лип 2024

Говорять Снайпер ꑭ

@stanislav_osman
Кількість підписників: 305 460
Фото: 1,950
Відео: 1,270
Посилання: 1,640
Опис:
Мер Генічеська Бунятов Станіслав Позивний «Осмáн» Нікнейм для запрошення @stanislav_osman Співпраця / звʼязок з автором - @stanislavosman_bot Розблокувати/реклама - @stas_osman THBuHjmLoqjZb71nBR8YwjxKkSd4xuzcoF

👥 Кількість підписників

305 460
Середній/День:: -87
Середній/Тиждень:: -1518
Середній/Місяць:: +15119

👁️ Середній перегляд на повідомлення

153 364
Середній/День:: 107,900
Середній/Тиждень:: 172,471
ERR: 50.21%

📊 Кількість повідомлень на день

2.4
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 2.4
Середнє за день: 2.4

Історія змін лого

Історія змін назви

Говорять Снайпер ꑭ 2026-03-04
Говорять Снайпер ✙ 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 68,300 26-06-10 10:59
Окупанти втратили можливість використовувати порт Маріуполя.В результаті спільної операції, яку провели 1-й корпус НГУ «Азов», ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, ЦСО «А» та СБС, було знищено об'єкти критичної інфраструктури Маріупольського торговельного порту. Уражено електропідстанції, радіолокаційне обладнання, ремонтну інфраструктуру, башту управління та ємності з паливно-мастильними матеріалами, а також підсанкційний суховантаж «Lady Augusta», який є частиною тіньового флоту рф.Завдяки злагодженій роботі всіх задіяних підрозділів, ворог зазнав чергового болісного удару. Морський торговельний порт у Маріуполі повністю знеструмлений, а логістика російських військ суттєво ускладнена. «Азов» продовжує контролювати логістичні потужності та застосовувати санкції проти росіян у Приазов'ї.Слава Україні!🦅Приєднуйся до лав 1 корпусу НГУ «АЗОВ»| Офіційний сайт корпусу | АЗОВ.ONE | Підтримати корпус фінансово | Telegram | Instagram | YouTube | X | Facebook | TikTok | WhatsApp | Threads
👁 92,300 26-06-09 06:41
ДТП на вул. Робочій за участі неповнолітнього блогера: Кучер Потеряйло відверто знущався з потерпілого, який прагнув встановити особу водія Артем Бондаренко стверджує, що правоохоронці не називали імені винуватця аварії, і хоча чоловік зрозумів, що десь бачив цього хлопця, згадати його ім’я не зміг. Сам же Потеряйло Кучер під час оформлення ДТП поводився зухвало та насміхався з травмованого чоловіка та поліцейських, заперечуючи провину. Блогер провокував потерпілого на агресію і фільмував реакцію чоловіка. Це викликало у шокованого мотоцикліста обурення. Чоловік розповів, що самостійно відкрив бардачок в авто, сподіваючись знайти там документи, та побачив вогнепальну зброю. Однак коли він показав її правоохоронцям, ті заявили, що «ми приїхали на ДТП, зброя - це не до нас».Отже, до правоохоронців велика купа питань. І головне - а чому взагалі Потеряйлу віддали машину, коли його затримували за їзду без прав та непокору вимогам поліцїї і справи досі в судах без остаточного рішення? Чому його не віддали під пробацію як неповнолітнього, а замість цього йому дозволяють приїжджати на місця прильотів? Навіть не ідентифікували після ДТП зброю, що знаходилась в машині, не затримали людину, яка знаходилась в машині після втечі з місця ДТП? Як так?!Це чиста співучасть на користь неповнолітнього хлопця, який вважає, що має право порушувати будь-які закони! Керівники правоохоронних органів, які сприяють Потеряйлу у його протизаконній діяльності, мають понести відповідальність за наслідки своєї діяльності!📲 Надіслати фото/відеоДніпро ОПЕРАТИВНИЙ 🇺🇦
👁 114,000 26-06-08 14:02
Ультрас Таврія висловлюють НЕДОВІРУ кандидату до складу Ради ветеранів війни за незалежність України ЛЕНУРУ ІСЛЯМОВУ.Вважаємо його негідним представляти ветеранів війни за незалежність у Раді ветеранів від Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.У 2014 році Ленур Іслямов два місяці виконував обов’язки заступника голови «ради міністрів» російської окупаційної влади в Криму.Станом на 2016 рік не приховував, що має і російський, і український паспорт. Він не раз публічно висловлювався за окупацію Криму та переконував кримських татар підтримати окупаційну владу. Під час окупації мав у росії бізнес, зареєстрований на його дружину.Ми не вважаємо Іслямова ані таким кандидатом, що гідний представляти інтереси української держави загалом, ані тим більше мати голос як ветеран війни за Незалежність.Натомість закликаємо Службу безпеки України надати правову оцінку діяльності Іслямова та перевірити наявність у його діях ознак кримінальних правопорушень, передбачених статтею 111-1 (колабораційна діяльність) та статтею 436-2 (виправдовування, визнання правомірною або заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.Закликаємо Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим зняти його кандидатуру та не голосувати за Ленура Іслямова.В разі обрання кандидата на цю посаду немає гарантії того, що дані українських ветеранів з Криму і їх сімей не опиняться у фсб рф, враховуючи минуле кандидата.Готові до конструктивного діалогу.
👁 173,000 26-05-18 20:54
Дехто вважає, що мігранти не будуть їхати в Україну через бідність та війну. Це не зовсім так. Дані твердження були актуальні ще кілька років тому, проте не зараз. До повномасштабного вторгнення, трудові мігранти в Україні були представлені громадянами Середньої Азії, які працювали в сервісах таксі та доставки. Також були представники азіатських та африканських меншин, що продавали речі на столичних та харківських ринках. Про іноземних студентів, з яких частина осідала в Україні писати не буду, вони не мігранти в класичному розуміння цього слова. Справа в тому, що в країни ЄС мігранти потрапляють або нелегально, або як туристи, або як політичні біженці. В Україні інша ситуація — тут «українська» влада спонукає бізнес запрошувати мігрантів з-за кордону, виплачуючи великі суми за доставку чужинської робочої сили (біля 4-5 тисяч доларів США). Бізнесу ця ідея не дуже подобається, але виступати проти режиму вони не будуть щоб гарантовано зберегти свій капітал, тому погоджуються на умови завезення індуса, якого має захистити український селянин та робітник на фронті. Щоб дістатись до Франції, індусу треба десь заробити декілька тисяч доларів, знайти схему як дістатись нелегалом до тієї Франції, втриматись там щоб не бути депортованим. Щоб дістатись до України, за індуса заплатять гроші за авіаквиток, працевлаштують, завезуть, легалізують під ключ, забезпечать житлом та зарплатою. Великий капітал не буває національним. Всіх цих блядей, які пішли на антинаціональні поступки та не захистили власних найманих робітників, погодившись замінити українських чоловіків на бангладешців, в ідеалі роздягти, націоналізувати та залишити ні з чим.Автор
👁 159,000 26-03-28 09:18
Війна на Близькому Сході для нас - своєчасне «дипломатичне вікно», яке може допомогти закрити частину економічних дір. Саме тому останнім часом ми спостерігаємо активну українську дипломатичну присутність у демократичній частині цих країн.Саудівська Аравія, ОАЕ, Катар мають величезні фінансові ресурси, які ми можемо залучити для війни проти рф, або для підтримки своєї економіки в умовах постійних ударів по критичній інфраструктурі.Близький Схід завжди балансуватиме між різними центрами сили, якщо ці країни підтримують Україну на міжнародних майданчиках, як це було під час звільнення наших воїнів з полону, це вже неабиякий результат.Для арабів Україна - не лише скарбниця бойового досвіду, зокрема у протидії БПЛА, а і один з ключових експортерів зерна у світі, тому частково їх продовольча стабільність також залежить від нас. Особисто я не розглядаю їх суто як наших союзників, це прагматичні гравці, що працюють виключно у власних інтересах і можуть одночасно співпрацювати і з Заходом, і з рф, головне вчасно отримати свою вигоду.
👁 142,000 26-03-19 17:55
Російський уряд 19 березня вніс до Державної думи РФ законопроєкт, котрим пропонується дозволити залучати російські збройні сили для так званого “захисту” росіян за кордоном у разі кримінального переслідування або арешту за рішеннями іноземних судів.Зміни пропонують внести до статті 6 Федерального закону “Про громадянство Російської Федерації” та статті 10 Федерального закону “Про оборону”.У пояснювальній записці зазначається, що законопроєкт розроблено з метою “захисту прав громадян РФ у разі їхнього арешту (утримання), кримінального чи іншого переслідування на виконання рішень судів іноземних держав, які наділені повноваженнями у галузі кримінального судочинства іншими країнами без участі Росії, а також міжнародних судових органів, компетенція яких не ґрунтується на міжнародному договорі РФ або резолюції Ради Безпеки ООН”.Рішення про застосування армії для “захисту” арештованих за кордоном росіян приймає президент, додали у записці. Welcome to World War III, Europeans. We’ll see what you’re capable of.
👁 158,000 26-03-08 21:21
Хлопці, які ще на цивілці, не бійтеся долучатися до чоловічої двіжухи, у нас дуже крутий колектив, підготовка, атмосфера і відсутність обіцянок, які не відповідатимуть реаліям.Єдиний мінус в усьому цьому — доведеться попотіти на учебках, перш ніж стати в стрій.Страх — це нормально, сумніви теж нормально. Не нормально бути пітухом задньопривідним, який впевнений, що ми воюємо за депутатів.Смерть? Її можна зустріти будь-де. Можу з впевненістю сказати, що в нашому підрозділі він буде явно меншим, ніж у цивільного населення в Києві.Жоден боєць з підрозділу ще не пішов в СзЧ і не піде, якщо адекватність не покине його голову. У нас немає ряджених командирів і тупих задач, бо усі, хто працює над розвитком підрозділу, піхотинці та оператори БПЛА, що пройшли піздорези і відчули усі недоліки херового управління на собі. Всі плюшки про які ви коли небудь чули в будь-якому інтерв’ю бійців різних підрозділів, ми зібрали у нас. Контракти «18-24» теж є. Я теж не кусаюсь, якщо треба пишіть питання в коментарях під пост, відповім кожному. Подумай, зваж всі +- , залиш заявку, поспілкуйся з рекрутером, а там вже вирішиш що робити далі. https://forms.gle/rFFAJL9z9Qmpps4x8
👁 369,000 26-01-03 11:06
Василь Малюк - важлива постать у системі національної безпеки України. Тому щиро сподіваюся, що хвиля кадрових ротацій омине його, а розмови про можливу заміну так і залишаться чутками. На мою скромну думку заміна керівництва на цьому етапі стала би серйозною помилкою та послабила би обороноздатність нашої держави.Служба безпеки України - не якась механізована бригада, де можна замінити командира і очікувати якийсь результат. Це надскладний механізм у якому роками вибудовуються оперативні зв’язки, формується кадровий кістяк, створюються й підтримуються агентурні мережі. За відносно короткий час Василь Малюк та його команда змогли перетворити СБУ на одну з найефективніших спецслужб світу, досвід якої сьогодні вивчають наші союзники.Для тих, хто не стежив або вже забув: саме під його безпосереднім керівництвом СБУ провела низку резонансних і результативних операцій, що завдали ворогу колосальних втрат. Зокрема спецоперацію «Павутина» у 2025 році, в ході якої було знищено та пошкоджено 41 стратегічний бомбардувальник на відстані тисяч кілометрів. Третій підрив Кримського мосту з використанням підводного заряду. Ураження російського підводного човна в порту Новоросійська. Знищення кожного шостого ворожого танка на фронті саме силами СБУ. Масові викриття шпигунських мереж, запобігання терактам і диверсіям, порятунок тисяч життів українців.І це лише та частина роботи, яка стала відомою публічно.Звісно, в кожній структурі є недоліки. У СБУ це тилові щури, які займаються кришуванням бізнесів, офісів тощо, поки їхні колеги проливають кров на фронті. Але це не критично впливає на нашу обороноздатність і поступово виправляється.Ми повинні цінувати професіоналів, особливо тоді, коли країна проходить через один із найважчих етапів своєї історії
👁 211,000 25-11-23 18:58
Як вам Європейський варіант миру в Україні? ▪️ Після завершення конфлікту запроваджуються заходи для сталого миру та безпеки.▪️ росія та Україна зобов’язуються дотримуватися припинення вогню на суші, на морі та в повітрі.▪️ Сторони розпочинають переговори щодо міжнародного моніторингу режиму тиші.▪️ Контроль миру забезпечують союзники України під керівництвом США — переважно дистанційно (супутники, БПЛА).▪️ Створюється механізм фіксації порушень та реагування на них.▪️ росія повертає всіх вивезених українських дітей під міжнародним контролем.▪️ Обмін полоненими за формулою «всіх на всіх», звільнення всіх цивільних.▪️ Територіальні питання обговорюються за поточною лінією фронту.▪️ Після стабільного припинення вогню забезпечується гуманітарний доступ та можливість пересування сімей через лінію розмежування.▪️ Підтверджується суверенітет України, жодного примусу до «нейтралітету».▪️ Україна отримує юридично гарантовану безпеку, включно з американськими гарантіями, подібними до статті 5 НАТО.▪️ Жодних обмежень щодо ЗСУ та оборонної промисловості.▪️ Гарантами виступають європейські країни та інші партнери; Україна може розміщувати союзні сили.▪️ Вступ до НАТО можливий за згодою всіх членів Альянсу.▪️ Україна приєднується до ЄС.▪️ Підтверджується без’ядерний статус України.▪️ Територіальні питання вирішуються після повного припинення вогню; після цього сторони не змінюють кордони силою.▪️ Україна відновлює контроль над Запорізькою АЕС і Каховською ГЕС; отримує прохід по Дніпру та контроль над Кінбурнською косою.▪️ Економічне співробітництво України з партнерами не обмежується.▪️ Україна відновлюється та отримує компенсації, зокрема за рахунок російських активів.▪️ Санкції проти росії можуть пом’якшуватися після досягнення сталого миру та поновлюватися у разі порушень.▪️ Розпочинаються переговори щодо європейської безпеки за участю всіх країн ОБСЄ.
👁 146,000 25-10-20 17:49
Тенденція на фронті зараз не на нашу користь. Ворог просувається по всій лінії, контрштурми нагадують більше «конвульсивні рішення», ніж тактичні.Щоб зупинити фронт, потрібна реальна «кілл-зона» — не та, що рухається в бік наших позицій, а щільна зона стримування, що забезпечить заморозку фронту та дасть час для маневру.Що для цього потрібно? — припинити перекидати підрозділи з зони в зону, адже кожен «організм» створює комфортні для себе умови. Масштабування підрозділів БПЛА в середині бригад, контроль якості підготовки та оцінка результатів на полі бою (за прикладом руснявого рубікону).Ударні БПЛА повинні працювати на знищення укриттів і позицій противника, створюючи «сіру зону» — зону, в якій сили ворога не можуть закріпитися, а інші екіпажі, разом з артилерією, мають «хірургічно» зрізати підарів, які намагаються просочитися через кілл-зону до наших позицій і там закріпитися.Зі свого досвіду скажу, що кілл-зона досить дорога в плані витрат ресурсів, але такий вклад на 1000% виправданий: купу разів це робили, купу разів зупиняли підарів, але після переїзду наша робота просто обнулювалася, бо оператори бригад, які нас міняли, не витримували темпу нашої роботи через погане фінансування.Думаю, по фортифікаціям і так все зрозуміло: мають бути якісні та багаторівневі укріплення з урахуванням нових умов війни.Висновок простий: в нинішніх умовах ми не здатні воювати «піхота на піхоту» — тільки добре пропрацьована кілл-зона з лініями пасивного та активного загородження, масштабування підрозділів БПЛА і серйозний підхід до навчання операторів разом з продуманими укріпленнями дають нам шанс стабілізувати фронт і дійти до переговорів. Поки ворог просувається з прийнятними для себе втратами — про переговори ічкерійського зразка мови немає.