Джерело
сталодушно | я лох. в камеді стор анонсували на звичайній вечірці сару сільверман. ...
6 630 Охват/переглядів
2026-06-17 03:49
Повідомлення №3757
я лох. в камеді стор анонсували на звичайній вечірці сару сільверман. а вона дуже крута, я на радості купив квитки. ЗРАЗУ. і тільки на наступний день побачив, що у мене ж виступ у самого в цей день в ЛА. ахах. ахахах. аха… ах… подумав, може встигну на хоч шось. потім згадав, що мої виступи можуть буть до 23:00. ахахах. ахахах. ахахх.. ахах.. ах..ну нічого, купив на 19те квитки. там є прикольні тіпи і чувіхи, але є зараз тенденція, що періодично залітають на виступ мощні коміки. от я НАДІЮСЬ і у мене так станеться. буду ходити між кімнатами з випуклими очима. пробую пробитись на нічний виступ, щоб англійською розказати як даг стенгоуп їздив на донбас. але поки що щось тухло. взагалі, прикольна система. є біля 4-6 вечірок за день. в день в лайнап можуть додати суперстар. квитки, якщо віп-посадка біля сцени — тільки по 2 квитка. є опція «зайти після всіх» — найдешевше. сісти, де будуть місця. короч, розкажу, чи побачу когось, чи нє. все розкажу, бо самому дуже цікаво — це ж головний сервер (ну один із, ще ж ньюйорк є) стендапу у світі.