Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - сталодушно
Додано 14 лип 2024

сталодушно

@stalodyshno
Кількість підписників: 12 749
Фото: 1,550
Відео: 322
Посилання: 852
Опис:
ну це типу мій канал. ага. байдака.

👥 Кількість підписників

12 749
Середній/День:: +46
Середній/Тиждень:: +312
Середній/Місяць:: +546

👁️ Середній перегляд на повідомлення

5 995
Середній/День:: 5,300
Середній/Тиждень:: 6,174
ERR: 47.02%

📊 Кількість повідомлень на день

2.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2.1
Середнє за день: 2.3

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 6,630 26-06-17 03:49
я лох. в камеді стор анонсували на звичайній вечірці сару сільверман. а вона дуже крута, я на радості купив квитки. ЗРАЗУ. і тільки на наступний день побачив, що у мене ж виступ у самого в цей день в ЛА. ахах. ахахах. аха… ах… подумав, може встигну на хоч шось. потім згадав, що мої виступи можуть буть до 23:00. ахахах. ахахах. ахахх.. ахах.. ах..ну нічого, купив на 19те квитки. там є прикольні тіпи і чувіхи, але є зараз тенденція, що періодично залітають на виступ мощні коміки. от я НАДІЮСЬ і у мене так станеться. буду ходити між кімнатами з випуклими очима. пробую пробитись на нічний виступ, щоб англійською розказати як даг стенгоуп їздив на донбас. але поки що щось тухло. взагалі, прикольна система. є біля 4-6 вечірок за день. в день в лайнап можуть додати суперстар. квитки, якщо віп-посадка біля сцени — тільки по 2 квитка. є опція «зайти після всіх» — найдешевше. сісти, де будуть місця. короч, розкажу, чи побачу когось, чи нє. все розкажу, бо самому дуже цікаво — це ж головний сервер (ну один із, ще ж ньюйорк є) стендапу у світі.
👁 7,600 26-06-10 16:59
от буквально годинка і тур канадою закінчиться ще і територіально. дякую усім, хто приходив і допомагав, зібрано чисто з аукціонів, чисто з канади — близько 2,5 млн (точна сума пізніше). вау! тобто, з квитками, буде точно за 3 лями 😍. гарно. шо сказать, класно було. пізніше розкладу змагання по містам по сумі зібраних донатів з аукціону. але зараз вже можу сказати, ванкувер зібрав найбільше і на кілька десятків тис перегнав торонто 🫪. сама канада, ну важко сказати, бо мало бачили. можу по готелям розказати, де краще спати було)) от ліжка у них королівські. не дарма дженіс втюрилась в короля матраців (хелоу, фанам друзів). от зараз в ванкувері було ліжко такого розміру, що потрібно було на збір на концерт закладати додатковий час на те, аби добратись з середини ліжка до його краю. кухня — вже писав. не дарма у фільмах комедійних часто бачив геги, де вони зі здоровенними тєлєжками в супермаркеті скуповуються на тиждень/місяць. це вихід. історія наша — пішов в сільпо всьо купив на вечір/завтра — не працює. природа — тут питань немає. розвал. коли зможу подорожувати, ні про що інше не думаючи, коли буде вільний виїзд і не буде війни (як бачите, я оптиміст. не «якщо», а «коли»). то сюди точно приїду на трекінги і шоб вже того єнота в дикій природі зустріти. шось згадаю ще — напишу. а скоро сша. приходьте! вас чекаю.
👁 7,090 26-06-08 19:07
опа! ну все. мвс з філіппін виписало мені штраф за перевищення швидкості на моїй неіснуючій автівці. приїхали! пишуть, що якщо не оплачу штраф, то ВОНИ НЕ ЗАРОБЛЯТЬ НА МЕНІ ГРОШЕЙ І НЕ ВКРАДУТЬ МОЇ ДАНІ , то понизять мій кредитний рейтинг (ахаха, в мене він нуль зараз. якщо понизять, то буде в мінусовому значенні, і це вони мені, виходить, будуть гроші давати) і відмінять мій щорічний огляд (медичний? це ще що за штраф). а може це на вєліку моєму я перевищив. то що це? крутив педалі, так що тапки злетіли. дякую шахраям скамерам, що розблокували мені спогад з дитинства, де летиш на вєліку, і тут раптово шльопок злітає, ти босою ногою тиснеш в зворотному порядку педаль, робиш майже поліцейський розворот, пилюка летить так, що накриває з головою, скажеш на одній нозі до тапка, який лежить на дорозі. підіймаєш його і бачиш, що він не злетів, а порвався. галіма резина на дешевих шльопках. кидаєш вєлік посеред дороги, береш тапок, йдеш на більш відкриту місцину і жбурляєш тапок, який звуком повторює звук крила 🪿
👁 7,470 26-06-06 20:42
поки що, канада — найгірше місце щоб швидко щось смачно поїсти без мʼяса, і щоб були овочі і випити каву спешлті ручного заварювання. по їжі:схема: швидко забігти в кафе/ресторан/заправку і вхопили рибу/салат/кашу — ноу. все супер жирне, в тонах соусів, так що ти не впевнений, чи є там знизу їжа. про рибу вже трішки і забули. знайти крупи — теж. булки з усім всередині — є. булка і булці є. булка в хлібі — є. без мʼяса — рідкість. якщо йти в ресторан, то є все. але дорого. і не факт, що смачно. в супермаркетах, які розкидані по місту — теж скупо по рибному/овочевому. а в цей тур ми стараємось набирати всі мікроелементи, щоб організм не послав нас в кінці туру. і це в канаді шось дуже важко. аби більше часу в містах і перед виступами, то можна було б їхати в здорові магазини і там набирати продуктів і готувати. але не наш варіант. нема часу. для економії часу — фаст фуд. швидка ситна калорійна їжа. але як чесно, мак тут далеко не український. та і якщо постійно фаст-фудитись, то шо це. це масляний крах системи. ну і знову ж таки — МʼЯСО. овочі треба шукати з детективами. їх тут так просто не знайдеш. десь ховаються. хтось бачив помідор. ходять легенди про черрі. бачив якийсь дід. по каві: без приколів, але якщо україна лупить добряче по спешелті каві європу, то тут це взагалі немає нашо порівнювати. я радий, що ми взяли все (і зерно), щоб готувати каву самим. якось ми постарались і в торонто пішли до хваленої кавʼярні третьої хвилі. і упс — воронка кави, яка у нас коштує 100-150 грн, там коштувала 650 грн (🫪). і вона була смачна, але не на 600 грн. не на 600 ГРН. НІ. 🙅‍♂️. і нам всі кажуть: це ви ще не в сша. подивимось, що там. але я вже сумую за салатом з зелені, яку купив на ринку під домом.
👁 4,870 26-04-08 19:19
топ! хтось (дізнався — ВІТАЛІК КРЕМНІЙ (дякую)) зробив сайт по укр.стендапу. тепер всі стендапи в одному місці. ну, які безкоштовні, як я розумію. ті, які платні тут німа. бачив, що летять тейки «ха-ха укр стендап три-чотири відоса за місяць». ну так. мало, хотілось би більше. але стоп. 15-20 якісних хвилин за місяць. публікувати їх не дуже всі хочуть. бо потім не візьмеш в сольник. коплять на сольник. сольник раз на рік — це сікей схема. у нас так багато хто працює. але є і рідше. є і набагато. є і дуже набагато. ну і ще тікток/рілз-тєма ж трохи все зʼїла. зняв 10 рілзів — залетів один, маєш конвертацію. зняв сольник, порізати на рілзи, виставити 10, один залетів. але швидкість. швидше зразу в клубі зняти рілз, як є і гоу. а сольник і дорожче, і довше. і не факт, що дієвіше. а ще от шо помітив, шо всі сольники починають виходити під кінець року. от прям навала. а в середині пусто. але це я чисто зі своєї дзвіниці. може воно взагалі не так тепер. та здається, що і сам ринок став інакше працювати.
👁 7,020 25-07-25 16:02
я рівно 12 років в стендапі. ого! я вийшов на сцену в 2013 і почав вивчати стендап. стендап… це була наче здоровенна кімната, в якій купа всього. я бачив двері і розумів, що там вихід. там закінчення вивчення стендапу. але я зможу вийти з цієї кімнати тільки коли все дізнаюсь і все подивлюсь в ній. кожен куточок, кожну щілину, стільчик, підвіконня, вазончик, папугу. десь 10 років я лазив по цій кімнаті. то повзав. скакав. стояв і просто спостерігав (нагадую, кімната — це метафора на пізнання стендапу. може я погано натякнув). і тільки через 10 років я остаточно познайомився із написанням тексту, панчами, інтонуванням, енергією, голосом. і зрозумів, що можу виходити із цієї кімнати. Я ГОТОВИЙ. Я ВСЕ ЗНАЮ. Я БАЧУ ДВЕРІ. Я МОЖУ ВИХОДИТИ. я повернув дверну ручку. відчинились зі скрипом. і я побачив не вихід. я побачив нову кімнату. ЙООООООООООО😰😰😰😰ще більшу. здоровенну. і вже два роки я вивчаю цю нову кімнату. і ще навіть дверей не бачу. але й як побачу. то впевнений, там ще одна кімната. а за нею ще. і ще. і ще. і ще. ну і супер! дякую, що всі ці 12 років ви мої вуха, очі, сміх.
👁 4,860 25-07-15 11:36
ВАРШАВА ВИХОДИТЬ НА ПЕРШЕ МІСЦЕ! зібрано з другого стендапу вчора 658 575 грн. в сумі з першим і баночкою.1 456 268 ГРН це просто вау!!! 1 Варшава — 1 456 268 грн2 Амстердам — 1 358 974 грн3 Ларнака — 1 279 238 грн4 Порту — 688 437 грн5 Прага — 677 365 грн6 Краків — 676 064 грн7 Лісабон — 615 373 грн8 Мюнхен — 594 181 грн9 Вроцлав — 563 529 грн10 Стокгольм — 506 736 грн11 Відень — 466 722 грн12 Цюрих — 458 817 грн13 Париж — 400 703 грн14 Барселона — 389 147 грн15 Мілан — 377 133 грн16 Дублін — 350 123 грн17 Валенсія — 343 796 грн18 Берлін — 339 031 грн19 Франкфурт — 325 616 грн20 Сківе — 320 525 грн21 Таллінн — 312 813 грн22 Антверпен — 275 100 грн23 Осло — 232 413 грн24 Малага — 249 654 грн25 Мадрид — 223 173 грн26 Рейк’явік — 185 103 грн27 Лодзь — 159 771 грняк бачимо. ну вау! баночки за міста — тут https://heylink.me/bybyduck/аналітика точна і всі деталі будуть пізніше. бо зараз я зайнятий тим, що дивлюсь у вікно і думаю, які ж офігєнні у мене глядачі, які кайфові люди. усім дуже дякую за цей розвал кабіни!
👁 4,310 25-07-13 14:22
Ось цифри за всі міста з аукціонів + ваші останні донати на баночки. Я би вже хотів відзвітувати суму, але досі нема від квиткового оператора остаточних цифр, тож покажу вам ці в порядку зростання:Ліверпуль - 77780Люксембург - 135688Единбург - 153049Глазго - 163944Антверпен - 217536Париж - 227212Гданськ - 237936Бірмінгем - 242346Братислава - 243013Кельн - 245758Манчестер - 285549Гамбург - 304982Барселона - 339853Мюнхен - 412026Прага - 429767Вроцлав - 452522Дублін - 458034Валенсія - 471434Відень - 474062Копенгаген - 505224Цюрих - 505521Порту - 510003Берлін - 518074Лісабон - 567863Стокгольм - 579441Краків - 737400Варшава - 946668Амстердам - 991691Лондон - 1426572Харків - 11800Як бачите, місцями дуже все щільне, Амстердам якщо докине ще 9к, то округлить свій результат до мільйона 🤩Ліверпуль не засмучуйся, було 40 людей. Люксембург, чекав від вашої економіки більше. Взагалі, хотів вже в пʼятницю звіт, але шо ж, поки чекаємо, банки не закриваю, раптом хтось захоче когось посунути.Баночки туть: https://linktr.ee/new2809Фанатам нашої заруби з Байдаком тепер можна сідати за ексель таблички і рівняти хто де скільки, але ми всі знаємо, що головне не гонка, а результат 💸 - ⚔️
👁 5,300 25-06-30 14:25
рейкʼявик! дякую за стендап! вчора вперше українська стендап комедія побувала в ісландії. надіюсь, не в останнє. по ситуації з квитками. хто був. ми продавали не на своєму звичайному агрегаті, а на місцевому (через місцеву валюту). тому коли ви купували квитки, відбувалось три речі:1 — оплата пройшла. вам прийшов квиток. — це супер варіант. 2 — оплата не пройшла. але прийшло підтвердження (без квитку) — поганий варіант. 3 — оплата пройшла. прийшло підтвердження (без квитку). потім кошти повернулись. або повернуться згодом. в системі було 89 квитків. кому прийшли квитки — бінго! це ви. але було біля 120 людей!! омг. тобто. 20 людей були на стендапі. але не оплатили. ТОМУ дуже прошу. подивіться чи знялись кошти. якщо ні — закиньте вартість квитку (40 євро) на банку. кошти не мої. кошти на сили оборони. ДУЖЕ ПРОШУ. ось банка — https://send.monobank.ua/jar/2d3sRKp1wpзагалом зібрано з аукціону в ісландії — 173 378 грн. гарний внесок. і відкритий маршрут для майбутніх приїздів української стендап комедії. дякую!! «якщо ти заблукав в ісландському лісі — встань з колін»
👁 4,800 24-10-10 09:39
шось забагато стало навколо всього магічного. прокинувся — нова богородиця. заснув — нове кільце сатурна. і всі ці магічно-релігійні речі прийшли, аби врятувати чи зашкодити саме тобі. дай грошей, і ми тебе врятуємо.якщо побачите мене колись, а в мене очі кровʼю налиті, то це через те, що я дізнався про ще якихось шахраїв, котрі смокчуть кров в тих, хто більше всього потребує на захист і підтримку. і ця богородиця нова. вона навіть не смішна. комедійної перспективи мало. лиш те, що вона колись продавала какао, а тепер от. какао зробив — бога народив. інше діло мунтян «бог захотєл чтоб у меня бил ферарі» — ну кайф, є де посміятись. не хочеться бути тошнотиком, але таке враження, що зашкалення теїзму в країні, біди, болю, розпачу, бажання надії — породжує велику кількість людей, що пізнали «щось таке, чого немає у вас». тому, атеїсти, ігностики, агностики — чи не час скластись в великого оптімуса прайма і трішки переважити терези в сторону критичного мислення. але мені теж явився бог. і він мені прошепотів, що я атеїст.ось посилання на ту саму богородицю — https://www.instagram.com/p/DA1HLbso8M5/?igsh=MTFiZjIzd3Rvem90aw==