Джерело
срач в хаті 2.0 | ділюсь з вами відгуком на фемілі парк в глібівці.Хотілось на тиждень п...
7 680 Охват/переглядів
2026-06-18 08:39
Повідомлення №8788
ділюсь з вами відгуком на фемілі парк в глібівці.Хотілось на тиждень поїхати за місто,де є дитячі,теплі басейни,смачно і є чим зайняти дитину.Я їм написала.Мене запевнили,шо дитячі басейни і дитячий аквапарк з підігрівом.По факту,підігрів басейнів дитячих включали по вихідним,коли дохуя людей.В будні дні,всім похуй).На все.За тиждень,басейн включили один раз.аквапарк тіп включав,коли ми підходили і очевидно,шо за годину ніхуя там не нагріється.про шо говорити,два дні замовляла Златі борщ за 480 грн.на другий день принесли тупо суху булку до борщу.Будинок прибрали,коли вже я дзвонила на рецепцію.Чого не могли прибрати раніше? «Ми не могли додзвонитись до вас,коли вам зручно.»Якого хуя ви взагалі мій особистий номер роздаєте вашому персоналу?Можете казати,шо я ахуєвша,але за 14600 за добу,розказуючи,шо у вас ахуєнний сімейний відпочинок можна чуть чуть більше сервісу дати.Шо входить в 14600 за добу?Холодні басейни,скудний сніданок,обісцяні голодними котами подушки на веранді.Якшо вже у вас живуть коти,то блять поставте їм їжу,шоб вони бідолашні за шашлик не піздились.Та і все.Спа 2500 година,де брудно,павутина і о прікол,теж холодний басейн.Смішно,шо при виїзді на їх питання «Вам все сподобалось?»,я висказала свої претензії вище.На шо мені сказали з посмішкою «Зрозуміло».Я розумію,відсутність конкуренції і можливості виїзду багатьох в турцію і Грецію перетворила заміський відпочинок під Києвом в «а куди ви дінетесь».Але ви тоже не ахуєвайте.