Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - срач в хаті 2.0
Додано 06 січ 2025

срач в хаті 2.0

@srachvhati2
Кількість підписників: 21 218
Фото: 2,920
Відео: 1,020
Посилання: 836
Опис:
Це особистий канал Алли Волкової. Якщо вас ніхто не питав, ваша думка не цікава.Залишіть її при собі. Тут панує тоталітаризм та диктатура
Джерело

срач в хаті 2.0 | колись ентоні джесельник сказав,якщо ви прийшли на комедійне шоу і спр...

Логотип телеграм спільноти - срач в хаті 2.0 срач в хаті 2.0 @srachvhati2
6 700 Охват/переглядів 2026-04-17 10:49 Повідомлення №8566
колись ентоні джесельник сказав,якщо ви прийшли на комедійне шоу і сприймаєте жарти за реальність-сидіть краще вдома і не показуйте,який ви тупий.Якшо вам цікавий контекст,то бережко і Пінчук в рофлах сміялись над словом «депутатка».дівчина комікеса,яка розказувала цю історію,сама попросилась в шоу і ніхуя не змогла сказати їм в кадрі.через дохуїща часу виставила відео «це взагалі ок,шо чуваки над таким сміються?»Мені похуй на сексистський гумор.Бо для мене це гумор.Чи мені це смішно?та нє.Але їхній сексизм дає мені повне право хуярити їх такими ж пріколами про тупих ідіотів,які не можуть кетчуп в холодильнику знайти.Дуже мені правда подобається «боротьба»деяких комікес з сексизмом не гумором,а постіками і пафосними цитатами на інтервʼю.Але так ви ніхуя не добʼєтесь,панночки,бо в половини з вас «борчинь з сексизмом» купа афіш «жіночий СТЕНДАП»,ще в активнішої половини я на ізі найду афішу після повномасштабного «8 березня.стендап до свята краси».ще парочка з вас ДОСІ співпрацює з тіпом,який купі дівчат,які тільки починали займатись гумором міг сказати,шо вона жирна чи їбеться зі всіма.але я розумію,800 гривень за платку не пахнуть.сказати вам як боротись з сексизмом?просто збираєш зали більші,ніж мужики.просто виходиш з 5 мужиками коміками на вечірку і їбеш зал так,шо вони після тебе хуярять в тишу.через це,жарти,якими бʼють в мене,шо моє місце на кухні нікому не смішні.бо всі викупають,шо це неправда.прєкращайте вимагати в суспільства справедливості,я перевіряла,це не працює.але пліз,не закопуйте гумор,бо він і так з цими «кенселяторами» помер не народившись.