Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - spoiler runner
Додано 14 лип 2024

spoiler runner

@spoilerrunner
Кількість підписників: 968
Фото: 1,980
Відео: 186
Посилання: 1,080
Опис:
Про кіно і серіали від кінокритика Кирила Пищикова. Зворотній зв’язок: @pyshchykov Letterboxd: https://boxd.it/fOGR
Джерело

spoiler runner | Минулого року пропустив черговий сезон «Чорного дзеркала», бо якраз пр...

Логотип телеграм спільноти - spoiler runner spoiler runner @spoilerrunner
357 Охват/переглядів 2026-02-14 16:15 Повідомлення №3371
Минулого року пропустив черговий сезон «Чорного дзеркала», бо якраз проходив бзвп, але от цього тижня нарешті наздогнав і можу сказати, що після 5 і 6 сезонів, новий вийшов доволі непоганим.А тепер пройдусь окремо по епізодам.7.01. Common People – доволі класичний епізод «ЧД», де основним обʼєктом сатири стали стрімінги. Можливо трохи в лоб, але все одно вийшло непогано, тим паче, що в серії є хороша емоційна складова.7.02. Bete Noire. Прикольний епізод на тему ефекту Мандели, який однак ближче до фіналу аж занадто скочується в неправдоподібну фантастику.7.03. Hotel Reverie. Епізод про використання ШІ в кінематографі, а саме історія про «осучаснення» класичного кіно. Вийшло знову ж таки непогано завдяки хорошій емоційній складовій. Однак, на відміну від першого епізоду є враження, що трохи історія недокручена.7.04. Plaything. І знов тема ШІ, цього разу про відеоігри. Доволі безглузда серія-лякалка на тему повстання машин. Було б непогано, якби не було так вторинно.7.05. Eulogy. А оце класний і щемкий епізод з Полом Джаматті про памʼять. Не кращий епізод серіалу, але один з кращих епізодів цього сезону.7.06. USS Callister – Into Infinity. Епізод-сиквел до «USS Callister» з четвертого сезону, що безпосередньо продовжує історію. По хронометражу це фактично повноцінний фільм, з точки зору тематики сиквел «Каллістера» доволі логічно розвиває теми закладені в оригіналі. Ну є відчуття, що ці два епізоди – найкращий «Стар Трек» який зараз є.