Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Перехідник Speculator Guy
Додано 06 гру 2025

Перехідник Speculator Guy

@speculator_guy
Кількість підписників: 10
Фото: 1,030
Відео: 13
Посилання: 1,260
Опис:
You can view and join @speculator_guy right away.

👥 Кількість підписників

10
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +4

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 855
Середній/День:: 1,900
Середній/Тиждень:: 1,891
ERR: 18550%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін назви

Перехідник Speculator Guy 2026-05-21
Speculator Guy 2025-12-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,880 26-01-12 20:25
Чим зараз займаюсь на ринку - Ч1 Хоча на ринку невеликий застій, але я відпрацьовую проекти, щоб потім не сосати лапу, тож розповідаю чим займаюсь у цій серії постівBackpack - усі ви знаєте про цей перп, крутили його рік тому, і от йде вже 4-й сезон фарму поінтів і я вирішив повернутися до цієї ідеї Система 1в1 як була з іншими перпами. Крутимо дельтанейтрально через хедж у 3-4 аккаунти, щоб нас не спалили На минулому тижні у мене вийшла погана стата, однак думаю що на цьому буде краще, бо фомо від Lighter у людей проходить Також проект обіцяв провести TGE після цього сезону, а по чатах ходить інфа, що вони зарейзили новий раунд з оцінкою в 1B. Не знаю наскільки це правда, однак покаже лише час Ціна поінта Перший сезон мені вдалося відфармити по 0.05$/ поінт, зараз же ціна у багатьох складає 0.12-0.2$, а на TGE хочу побачити 0.5$ за поінт, тому все що дешевше 0.3$ в цілому ОК Аккаунт робимо тут, а також після цього проходимо KYC, щоб була можливість торгувати. На саму активність хочеться спалити 3-5% депозиту * Репост поста дасть буст у 20% до поінтів😁Speculator Guy Channel | Chat
👁 1,900 26-01-07 08:47
Speculator стає Pro? Speculator Pro - простір з можливістю для кожного бачити усі моі трейди та спекуляції, які не потрапляють у цей канал. Це і деген сейли, хай ризик угоди, арбітраж та багато іншого 2 тижні тому для учнів Speculator Way я відкрив доступ до бета тесту Speculator Pro і от що у нас вийшло нафліпати за ці 2 тижні. Усі кейси я по традиції даю з чітким сетапом та РМ, тож для прикладу беру депо у 10к$ і рахую:- Цілих 3 арбітражі по Broccoli по 7,13 та 16% спреду у сумі на +680$- шорт Broccoli +270$- лонги Broccoli від справедливої ціни +290$- шорт LIT я закрив, нажаль, у 0- арбітраж Sentis +12$ - арбітраж Light 8% руху +160$ - арбітраж по RUSSEL +50$- по Brev ситуація дивна, бо я закрив в + в ночі, а на ранок частина людей закрила в мінус, тому важко сказати конкретний профіт Також ще тримаємо пози по SENT, крутимо Backpack, провели вже кол на лістингу BREV ( ахуеть ворку проробили, сам в шоці) Так, мінуси у нас також були по трейдах від справедливої ціни по Ponke, Murabak, FLOW, RVV у сумі на 154$За 2 тижні роботи Speculator Pro ми зробили +13% до віртуального депозиту, що не може не вражати * можете поділити на 2 чи 3, щоб зменшити очікування, але навіть так це дуже топ результат Відкриття доступу soon 🫡 Speculator Guy Channel | Chat
👁 1,820 25-12-12 11:02
Баблосбор ч2Я бачу вам зайшла перша частина, тому давайте подивимося на ще проєкти, які підпадають під цю категорію Fogo - ще один L1 блокчейн. Будуть як і Octra збирати на сейлі на Echo 20М, але вже по 1B FDV Сам проект зібрав 5.5М від знову таки Tier3 фондів (FDV не знайшов), а рік тому збирали так само на Echo 8М по 100М оцінці. Одразу ж постає питання, чому проект вирішив підняти FDV у 10х+ від ціни фондів і хочуть з нас зібрати аж 20М$ Далі я зайшов у метрики. По кліфах і локах все ок, крім того що проект доволі жадібний і виділив неймовірну кількість токенів на команду/ адвайзорів/ фаундейшн і тд. Самий прикольний у тому, що вони настільки жадібні, що одразу спалять 2% саплаю, замість того щоб дати більшу кількість токенів на сейл і знизити FDV наприклад, чи витратити їх на маркетинг Чесно кажучи, я хотів написати багато тексту за проект, але тупо немає за що зачепитися, крім того, що є премаркет, де проект торгується у +20% без якихось великих обʼємівІмхо, сейл виглядає неймовірно дорогим і збирають неймовірно багато і навіть сам премаркет ( які часто переоцінені) предиктить ціну лише зовсім вище, що не дає ніякої моєї уваги до сейлу У свою ж чергу, я хочу пошукати шорт перед сейлом/TGE, оскільки вангую що сейл буде йти не з такою популярністю як би їм хотілося Speculator Guy Channel | Chat