Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Перехідник Speculator Guy
Додано 06 гру 2025

Перехідник Speculator Guy

@speculator_guy
Кількість підписників: 10
Фото: 1,030
Відео: 13
Посилання: 1,260
Опис:
You can view and join @speculator_guy right away.
Джерело

Перехідник Speculator Guy | Баблосбор ч2Я бачу вам зайшла перша частина, тому давайте подивимося н...

Логотип телеграм спільноти - Speculator Guy Перехідник Speculator Guy @speculator_guy
1 820 Охват/переглядів 2025-12-12 11:02 Повідомлення №1401
Баблосбор ч2Я бачу вам зайшла перша частина, тому давайте подивимося на ще проєкти, які підпадають під цю категорію Fogo - ще один L1 блокчейн. Будуть як і Octra збирати на сейлі на Echo 20М, але вже по 1B FDV Сам проект зібрав 5.5М від знову таки Tier3 фондів (FDV не знайшов), а рік тому збирали так само на Echo 8М по 100М оцінці. Одразу ж постає питання, чому проект вирішив підняти FDV у 10х+ від ціни фондів і хочуть з нас зібрати аж 20М$ Далі я зайшов у метрики. По кліфах і локах все ок, крім того що проект доволі жадібний і виділив неймовірну кількість токенів на команду/ адвайзорів/ фаундейшн і тд. Самий прикольний у тому, що вони настільки жадібні, що одразу спалять 2% саплаю, замість того щоб дати більшу кількість токенів на сейл і знизити FDV наприклад, чи витратити їх на маркетинг Чесно кажучи, я хотів написати багато тексту за проект, але тупо немає за що зачепитися, крім того, що є премаркет, де проект торгується у +20% без якихось великих обʼємівІмхо, сейл виглядає неймовірно дорогим і збирають неймовірно багато і навіть сам премаркет ( які часто переоцінені) предиктить ціну лише зовсім вище, що не дає ніякої моєї уваги до сейлу У свою ж чергу, я хочу пошукати шорт перед сейлом/TGE, оскільки вангую що сейл буде йти не з такою популярністю як би їм хотілося Speculator Guy Channel | Chat