Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Поговоримо про книжки? 📚
Додано 14 лип 2024

Поговоримо про книжки? 📚

@speak_about_books
Кількість підписників: 5 056
Фото: 2,150
Відео: 117
Посилання: 1,250
Опис:
Канал письменниці Катерини Колесник. Тут ділюся власною творчістю, відгуками на прочитане й усім, що стосується літератури📚 Для зв'язку: @katrinekolesnik Прайс на рекламу: http://bit.ly/4rEMQIz
Джерело

Поговоримо про книжки? 📚 | ️ Іноді мені хочеться ділитися враженнями від книги тут і зараз, навіт...

Логотип телеграм спільноти - Поговоримо про книжки? 📚 Поговоримо про книжки? 📚 @speak_about_books
496 Охват/переглядів 2024-08-14 15:37 Повідомлення №1354
☕️ Іноді мені хочеться ділитися враженнями від книги тут і зараз, навіть не дочитавши її до кінця.Тому ось, ловіть роздуми в моменті ⬇️Існує стандартна практика: розкривати своїх персонажів через флешбеки. Це нормально, допустимо, я теж так роблю.Але:☹️ Не робіть флешбек у флешбеці (коли один спогад породжує інший, а той, у свою чергу ще якийсь). Читач банально заплутається й забуде, що відбувається у реальності персонажа.☹️ Не затягуйте. Тут наче все зрозуміло: спогад вашого персонажа не має бути на п'ять сторінок. От зараз я читаю книгу, де героїня їде в ліфті й пригадує вчорашній вечір: програму, яку вона дивилася по телевізору. Потім цей спогад переріс в інший - де вона спілкується з мамою про чоловіків, а далі - спогади про її дитинство.І все це на 5 повних сторінок. Непогано так в ліфті катається 😆Флешбеки - це ок, але ж в реалі має теж щось відбуватися. Історія повинна йти далі, а сюжет - розвиватися.P.S. Останнім часом я прям ще занудніша, аніж зазвичай🫠До речі, я буду в журі конкурсу, про який я писала вище. Сподіваюсь, ви не залякаєтеся🤣#Катя_пише