Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Поговоримо про книжки? 📚
Додано 14 лип 2024

Поговоримо про книжки? 📚

@speak_about_books
Кількість підписників: 5 056
Фото: 2,150
Відео: 117
Посилання: 1,250
Опис:
Канал письменниці Катерини Колесник. Тут ділюся власною творчістю, відгуками на прочитане й усім, що стосується літератури📚 Для зв'язку: @katrinekolesnik Прайс на рекламу: http://bit.ly/4rEMQIz
Джерело

Поговоримо про книжки? 📚 | Прочитано 540/1021 сторінок 📖І це тільки половина😳🌟Загалом історія мен...

Логотип телеграм спільноти - Поговоримо про книжки? 📚 Поговоримо про книжки? 📚 @speak_about_books
634 Охват/переглядів 2026-05-18 08:17 Повідомлення №3139
Прочитано 540/1021 сторінок 📖І це тільки половина😳🌟Загалом історія мені подобається. Хоч персонажів і багато, але з часом до всіх них звикаєш. 🌟Тут з невідомих причин невеличке містечко накриває невидимий Купол, пройти через який неможливо. Отже, маємо переляканих людей, відрізаних від усього іншого світу. А далі починається найцікавіше, адже Купол (принаймні, поки що) слугує лише тлом, що розкриває проблеми цього міста. 🌟Наприклад, незаконне збагачення мера міста, кумовство, виробництво наркотиків, відмивання коштів, убивства — тепер, замкнуті під Куполом, урядовці починають політичні ігри, аби відвести від себе підозри. Але чим далі — тим складніше таке провертати.До всього цього й у звичайних мешканців міста є свої секрети/конфлікти тощо, які під тиском обставин стають не менш небезпечними.🌟Мені подобаються такі історії, де можна спостерігати, як люди взаємодіють між собою у кризових ситуаціях.🌟Єдине, що мені не сподобалося, це такі сюжетні повороти (доволі популярні, насправді), де хтось дізнається щось погане про небезпечного персонажа й приходить сам до нього і такий: "А я знаю, який ти поганий! А я от зараз як підууу, як розкажуууу всім! Ой буде тобі лихо!". Зазвичай ця людина вже нікуди не йде 🤣Тут це повторилося двічі, з різними людьми, що прийшли до поганця сказати йому "ну-ну-ну", "я все про тебе знаю і все розкажу". Що було далі — здогадайтеся 😠#перші_враження