Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Поговоримо про книжки? 📚
Додано 14 лип 2024

Поговоримо про книжки? 📚

@speak_about_books
Кількість підписників: 5 056
Фото: 2,150
Відео: 117
Посилання: 1,250
Опис:
Канал письменниці Катерини Колесник. Тут ділюся власною творчістю, відгуками на прочитане й усім, що стосується літератури📚 Для зв'язку: @katrinekolesnik Прайс на рекламу: http://bit.ly/4rEMQIz
Джерело

Поговоримо про книжки? 📚 | Прочитано 89/436 і я вже маю #перші_враженняОтже, що подобається:🟡обкл...

Логотип телеграм спільноти - Поговоримо про книжки? 📚 Поговоримо про книжки? 📚 @speak_about_books
1 100 Охват/переглядів 2025-01-21 17:47 Повідомлення №1868
📚 Прочитано 89/436 і я вже маю #перші_враженняОтже, що подобається:🟡обкладинка. Гарне оформлення, ілюстрація, і навіть те, що обкладинка м'яка. Доволі зручно читати й загалом тримати в руках;🟡початок дійсно трохи нагнав отого відьмачого вайбу Сапковського, з яким багато хто порівнює "Вовчі землі" (що аж ніяк не мінус, а навіть навпаки);🟡загалом читати легко, авторська мова непогана.Що не подобається:🟠світ, який створила авторка, доволі великий, тож очікувано виникають деякі проблеми з тим, як правильно розкривати його читачам. Час від часу герої починають обговорювати усе, що тільки можна, аби розкрити лор. Хто з ким воює, хто де володарює тощо.Я й так плутаюся в тих іменах (особливо коли вони схожі), а тут ці персонажі сидять разом й починають обговорювати справи в різних королівствах та різних людей, яких я забуду вже через секунду;🟠цитати з різних книг на початку КОЖНОГО розділу. Зазвичай я бачила таке тільки на самому початку книги, де автор міг поділитися цитатою якогось улюбленого письменника.Але в кожному розділі... навіщо? Щоб що?🟠спочатку була історія про одного персонажа, але потім перемкнулася на іншу героїню. Це ок, але воно все трохи затягнулося, і я вже геть не пам'ятаю того першого персонажа й що він робив/куди йшов/що хтів. Якщо вже авторка розповідає про двох важливих персонажів, які потім мають зустрітися, було б непогано приділяти їм порівну часу.🤩 Якщо підсумувати, то бажання закинути книгу ще немає, читатиму далі.