Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - вона ♡
Додано 06 гру 2025

вона ♡

@soulcontacts
Кількість підписників: 1 167
Фото: 3,870
Відео: 1,260
Посилання: 525
Опис:
чесно про те, що проживає жінка інст: @yeva.meier

👥 Кількість підписників

1 167
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: +6
Середній/Місяць:: +19

📊 Кількість повідомлень на день

5.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 7.4
Середнє за день: 5.7

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 196 26-05-01 09:30
моє до-після учора я вперше в своєму житті була на похованні, хоча вже багатьох втрачала (але була неповнолітньою, батьки оберігали мене від смерті)четвер. подекуди вітер. я після прекрасної практики йоги виходжу, беру каву, палю стік Маргоші та ми викликаємо таксі до крематоріюні, мені не здалось. я їду до крематорію у таксі я відчула, що все буде ок — я стабільна та тримаюсь (ага, яка ти наївна, Єво) бо не тоді, коли я побачила заплакану дружину свого хрещеного і точно не тоді, коли я побачила його в труні (близько не підійшла прощатися. не наважилась, не змогла. вибач за це ❤️‍🩹) коли нас запросили всередину, вітер так само огортав тіла всіх, хто прийшов вшанувати його памʼять, а ноти скрипки заходили десь глибоко в Душу він помер дуже раптово. цікаво, чи він це зрозумів? а він зараз нас бачить і чує? чує слова коханої «я завжди любитиму ЛИШЕ тебе»? бачить, як моя мама плаче так гірко, що я теж не можу триматися? момент прощання, коли труна опускається вниз для утворення праху вбив мене. тобто ми тут щось робимо, до чогось прагнемо, але все одно всі лишилось там? не може бути все так дурно… лише з непохитною вірою, що там на нас щось чекає, крім забуття, та абсолютною відсутністю страхів (бо все можна виправити, доки кришка труни не закрита) я рухаюсь далі не заради нього, для себе але завдяки ньому та цьому досвіду
👁 249 26-02-17 21:01
💙 ефір 17/0201:13 - як перестати знецінювати чоловіків?03:33 - як повинні розділятись фінанси в стосунках?05:46 - як закрити кредити?08:03 - що робити, якщо відчуваєш розчарування?09:01 - як поєднувати духовність та матеріальність ? 11:46 - як відрізнити компроміс від самозради у стосунках?13:30 - чому віддавати іноді легше, ніж приймати?14:42 - як ви ставитеся до секс іграшок у парі та чи використовуєте?15:26 - які харчові поради в тебе є для того, щоб навчитисьне переїдати?18:07 - чи є можливість відкрити в чоловікові більше чуттєвості? 18:46 - страшно почати сексуальне життя, чи могли б ви більше розповісти про це? 20:23 - норм чи стрьом не мати стосунків в 18? чому у людей бувають такі періоди? 20:55 - як на тебе повпливало сьогоднішнє затемнення?22:39 - як зрозуміти, що партнер кармічний? чи варто вірити в передбачення стосунків?24:38 - чому в мене хороші стосунки з жінками, але чоловіки не проявляють уваги?26:03 - після переїзду я відчуваю повний застій, як із цього вийти?27:33 - хочу яскраву зйомку, але боюся осуду — як перестати залежати від думки інших?29:08 - немає відчуття, що я жіночна і сексуальна, що з цим робити ?30:52 - чому мені роками сниться перше кохання — це незакритий гештальт чи просто спогади?
👁 285 26-01-14 18:46
Чуть не до сліз довів цей відгук і дав дуже багато сил, дякую тій людині, яка його написала, правда 🤍Хто зараз в Києві, той розуміє яка ситуація в місті загалом і ми не виключення. В нас прохолодно (опалення трошки працює зовсім на Іоанна і взагалі не працює на Малевича), перебої з електрикою (ми не підпадаємо зараз під графіки і просто світло включається і виключається коли хоче 😅). Наприклад сьогодні в нас немає світла вже 11 годин, ми на генераторі. А генератору теж треба відпочивати якийсь час, він не може працювати так довго нонстоп. Через це ми вимикаємо панелі обігріву, які нагрівають зал до 35*С — для нас це зараз просто розкіш. І коли хтось жаліється, що в залі 28, а не 35 градусів, я канешно перебуваю трошки в шокє 😀 ну і прибавимо до цього літаючі над головами шахеди, як вишеньку на торті 😋 Останні три дні ми займаємось генераторами, як дітьми 😂 Через морози вони виходять з ладу, інколи взагалі складно/неможливо запустити, викликати майстра — майже нереально, всі нарасхват 😅 Я дуже розумію тих, у кого викликає роздратування/незадоволення те, що бізнес не може до кінця нормально функціонувати — зараз всі на грані виснаження емоційного в тому числі. Але ми, на відміну від клієнтів, ніде це вилити не можемо, і просто хаваємо все, що нам зливають) Я вже вчора хотіла викликати в себе плач, просто щоб емоційно очиститися від стану втоми, але якось не вийшло 😅 ТОМУ — я окремо хочу подякувати тим клієнтам, які з розумінням ставляться до цього періоду, приходять на тренування, обмінюються енергією з іншими людьми та нашою командою. Це все вивезти можна тільки РАЗОМ, це факт науковий! Разом гуртуватися, жартувати, переживати це все. Ми готові і хочемо бути таким місцем для вас і я неймовірно вдячна тим людям, які знаходять в собі сили бути такими людьми і для нас 🤍 Люблю наших клієнтів, сильно.
👁 240 26-01-06 22:06
ЗАПИС ЕФІРУ ❄️00:30 - які в тебе харчові звички і що реально допомагає перейти до збалансованого харчування?05:28 - є лайфхаки для тіла та шкіри (целюліт, розтяжки)?08:09 - чи впливає shadow work на стан волосся? і що це?09:32 - кейси з психосоматики13:13 - прищі про непрожиту агресію?14:02- раджу дерматолога та косметолога20:50 - чи впливає моральний стан на зовнішність і як ти себе відновлюєш?23:24 - де межа між здоровою сексуальністю і спробою закрити внутрішню порожнечу?25:09 - пост-акне, які довго залишаються = це про що?25:49 - як ти справляєшся з переїданнями? чи робиш МФР-масаж?28:11 - чому вага повертається через переїдання тощо, як з цим працювати?29:17 - є неочевидні лайфхаки для чистої шкіри або підтягнутого тіла?31:37 - чи буде цей рік роком офлайну?32:00 - чи можуть висипання з’являтися після довгого стримування емоцій?32:35 - як перестати боятися проявлятися, навіть через одяг?33:45 - чому не виходить зупинити переїдання, навіть коли розумієш логікою?35:09- як ти зрозуміла що живеш свою справжню ідентичність, а не навʼязану модель стосунків ?36:50 - чи були моменти, коли ти сумнівалася в собі? що допомогло не зрадити себе? 37:47 - як відчувалась перша симпатія до дівчини? 38:29 - чи не було страшно від усвідомлення, що ти не така, як інші? 38:52 - як довго тривав період страху? 41:17 - як ти ставишся до сабліміналів?
👁 269 25-12-21 14:41
обіцяла — роблю! РОЗБІР ПРОДУКТІВна 21.12 / завершення року 1 - театральна містерія від моєї Юлі. шалена жінка, завжди щось вигадує, що ніхто не вигадував. я би пішла, але ми з нею в дружніх стосунках, що для мене означає: я не можу ходити на її продукти та сприймати як холодний авторитет (може хтось зрозуміє, про що я) 3. те саме і тут — новорічний марафон від Марусі! залюбки доєдналась би, але теж маємо особистісний контекст 2. марафон від Комарідки. на мій погляд, неправильно обрані дати, бо якраз таки сьогодні найсильніший день, тому з нього варто починати такі продукти, якщо ми говоримо про бажання та маніфестацію. але Настя сильний експерт, мій інструктор тета, тому вона й тут 4. адвент від Міли — я не зовсім зрозуміла, про що, для кого та чому; при тому що переглянула хайлайтс кілька разів. але теж люблю її та ціную все, що вона робить❤️ 5. Аннушкіна та її воркшоп — ось це я придбала. бо відео в записі, уже доступні, якраз можна вчора та сьогодні робити. мінімум залучення = максимум результату. РАДЖУ!
👁 243 25-12-10 05:59
ЗАПИС ЕФІРУ 00:55 — чи варто жити за законами карми і не боятися кожного кроку?02:14 — як відрізнити карму від простої життєвої ситуації?03:44 — як не впадати у страх “мені прилетить назад”?04:11 — коли повертається карма і чи в усіх це різний час? 05:10 — чи хороша карма повертається так само швидко, як погана?05:23 — коли це кармічний урок, а коли просто збіг?06:27 — чи може карма прийти від минулого “я”?06:42 — чи можна змінити карму новими діями чи мисленням?07:03 — як зрозуміти, що урок уже відпрацьований?08:03 — чи є індивідуальний стиль повернення карми?08:14 — чи проявляється карма через стосунки?08:22 — що важливіше: дія чи намір?09:05 — чого найбільше боїшся отримати назад?10:07 — коли востаннє подумала “це карма” і чи так було? 12:05 — як впізнати кармічних вчителів у людях?12:22 — які ситуації повторюються і що вони означають?13:02 — чи закрила великий урок і який саме?14:11 — як мислення прискорює або тормозить карму?15:40 — чому виникає відчуття “не заслуговую такої оплати”?16:40 — чому гроші одразу витрачаються?17:30 — як змінити грошові патерни родини?