Джерело
Щось на стратегічному | Раз на рік мені приходить питання від авдиторії і цього року питання п...
2 030 Охват/переглядів
2025-12-29 16:50
Повідомлення №446
Раз на рік мені приходить питання від авдиторії і цього року питання про те, як я планую своє навантаження на роботі, дослідження нового, або завжди був запал. Ділюсь своїми секретами успішного успіху:1. Я роблю те, що люблю, що в мене добре виходить, що потрібно світу і за що мені платять (aka знайшла свій ікігай, або принаймні сильно до нього наблизилась).2. В мене є візія того, як виглядає моє ідеальне життя на різних етапах з перспективою на наступні 5-10 років і це мені допомагає узгоджувати свої дії і приймати рішення.3. Знаю свої сильні сторони і культивую їх. Мій Gallup тест показав що мої 5 сильних сторін це: Intellection, Achiever, Strategic, Learner, Futuristic. Думаю тепер зрозуміло, чому мені подобається навчатись, чому я стала стратегом і чому мені дуже подобається чогось досягати. Але я думаю, що ці сторони змінюються в залежності від обставин, людей і фокусу. Я точно знаю, що щось в мене з дитинства, щось виховано батьками, а щось навчили інші важливі люди в житті та досвіди. 4. Щоб мати енергію, мені треба: спати 8 годин, їсти нормальну їжу, займатись спортом, мати навколо себе спокій. І я намагаюсь це максимально собі забезпечити.5. Я знаю коли я найпродуктивніша. Я о 9 вечора після робочого дня і я о 8 ранку — це дві різні людини, які за одиницю часу можуть виконати різну кількість задач. Я знайшла для себе комфортний розклад узгоджений з моїми внутрішніми процесами: З 8 до 11 я роблю творчі задачі, потім планую зустрічі і рутинні речі, а ввечері знову повертаюсь до свого стану флоу.6. Моє життя дуже структуроване (більшість людей говорять що занадто, але мені так комфортно і я рада мати людину поряд яка з цим хеппі), тому все моє робоче, особисте і сімейне життя в календарі. Всі мої задачі теж розподілені в календарі. На роботі в мене впроваджена таск менеджмент система для самої себе, в мене зберігаються всі мітінг ноутс. Я намагаюсь тримати в голові 0 інформації, щоб завжди мати простір на подумати.7. Як і у більшості людей, в 20 років в мене було багато енергії, але мало розуміння куди її правильно спрямувати, а потім з досвідом приходить ясність і ти переключаєшся на принцип дзюдо "minimal effort for maximum efficiency". Тому знову ж таки вдається зробити багато, бо ти робиш тільки речі, які мають сенс і приносять найбільше результату. А що у вас?• Щось на стратегічному •