Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Щось на стратегічному
Додано 06 гру 2025

Щось на стратегічному

@somethingstrategic
Кількість підписників: 1 717
Фото: 207
Відео: 53
Посилання: 169
Опис:
Привіт, я Марія, бренд-стратегиня. Тут я ділюсь корисними матеріалами, публікую гайди, роблю розбори кейсів з брендингу та комунікації, розповідаю про тренди в штатах та у світі і просто ділюсь думками та досвідом. Якщо є питання, я тут @marivasylenko

👥 Кількість підписників

1 717
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +3
Середній/Місяць:: -1

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Служба, про яку ти мріяв(-ла) Шукаємо очільника креативного напрямку технологічного батальйону Darknode — найрезультативнішого підрозділу з перехоплення «шахедів». Ми — ті, хто сформували нову тактику боротьби з ударними БПЛА ворога за допомогою зенітних дронів та допомогли масштабувати цей напрям у Силах оборони України.🔗 Більше про нас: https://www.darknode.army/Маємо високі вимоги до кожного юніта, тож шукаємо креативного менеджера з досвідом, портфоліо та мотивацією робити круті речі у війську.🎯 Твої майбутні задачі:• реалізація погодженої комунікаційної стратегії;• розвиток власних каналів батальйону для побудови впізнаваності та залучення людей до підрозділу;• зйомки стильних іміджевих роликів і фотосесій;• взаємодія з медіа.🚀 Чому це служба, про яку можна лише мріяти?• служба в місті Київ, «офісний» формат роботи, гідне грошове забезпечення;• у команді — дизайнер із MacPaw, оператор і режисер, які знімали твої улюблені рекламні ролики, а також фотограф;• творча свобода, якщо вона допомагає досягати поставлених цілей;• цінуємо результат, а не процес / ставимо цілі через OKR-фреймворк;• заохочуємо здорові ініціативи, даємо час і ресурси на їх реалізацію.🤝 FAQ• Це служба у війську, цивільне партнерство не розглядаємо.• Якщо у нас станеться метч — гарантуємо зарахування та збереження посади. • На цій посаді можуть служити ті, хто за висновком ВЛК є обмежено придатними.• Якщо ти чинний військовослужбовець — готові працювати над переведенням.📩 Цікаво? Напиши трохи про себе та свій досвід: @lisoviy_klishch
Раз на рік мені приходить питання від авдиторії і цього року питання про те, як я планую своє навантаження на роботі, дослідження нового, або завжди був запал. Ділюсь своїми секретами успішного успіху:1. Я роблю те, що люблю, що в мене добре виходить, що потрібно світу і за що мені платять (aka знайшла свій ікігай, або принаймні сильно до нього наблизилась).2. В мене є візія того, як виглядає моє ідеальне життя на різних етапах з перспективою на наступні 5-10 років і це мені допомагає узгоджувати свої дії і приймати рішення.3. Знаю свої сильні сторони і культивую їх. Мій Gallup тест показав що мої 5 сильних сторін це: Intellection, Achiever, Strategic, Learner, Futuristic. Думаю тепер зрозуміло, чому мені подобається навчатись, чому я стала стратегом і чому мені дуже подобається чогось досягати. Але я думаю, що ці сторони змінюються в залежності від обставин, людей і фокусу. Я точно знаю, що щось в мене з дитинства, щось виховано батьками, а щось навчили інші важливі люди в житті та досвіди. 4. Щоб мати енергію, мені треба: спати 8 годин, їсти нормальну їжу, займатись спортом, мати навколо себе спокій. І я намагаюсь це максимально собі забезпечити.5. Я знаю коли я найпродуктивніша. Я о 9 вечора після робочого дня і я о 8 ранку — це дві різні людини, які за одиницю часу можуть виконати різну кількість задач. Я знайшла для себе комфортний розклад узгоджений з моїми внутрішніми процесами: З 8 до 11 я роблю творчі задачі, потім планую зустрічі і рутинні речі, а ввечері знову повертаюсь до свого стану флоу.6. Моє життя дуже структуроване (більшість людей говорять що занадто, але мені так комфортно і я рада мати людину поряд яка з цим хеппі), тому все моє робоче, особисте і сімейне життя в календарі. Всі мої задачі теж розподілені в календарі. На роботі в мене впроваджена таск менеджмент система для самої себе, в мене зберігаються всі мітінг ноутс. Я намагаюсь тримати в голові 0 інформації, щоб завжди мати простір на подумати.7. Як і у більшості людей, в 20 років в мене було багато енергії, але мало розуміння куди її правильно спрямувати, а потім з досвідом приходить ясність і ти переключаєшся на принцип дзюдо "minimal effort for maximum efficiency". Тому знову ж таки вдається зробити багато, бо ти робиш тільки речі, які мають сенс і приносять найбільше результату. А що у вас? Щось на стратегічному
12. Куровані списки/контент. Знову ж таки до питання смаку — ми довіряємо людям зі смаком більше, ніж масі людей, які залишили відгуки. 13. Колаборації з дуже нішовими персоналіями. Приклад Stone Island, коли вони зколаборувались з футболістом Hidetoshi Nakata, у якого неймовірний стиль, але його реально треба погуглити, щоб дізнатись хто він, і це підживлює цікавість. Або колаба On з чемпіоном по киданню каміння жабкою. Це працює, бо ніша = автентичність. Люди втомились від мега-інфлюенсерів, яких бачать скрізь.14. Новий підхід до контент-екосистеми. Твоя ідея має жити в різних форматах і на різних орбітах. В центрі — core brand assets (відео з фаундерами, OOH, лончеве відео, тощо). Далі йдуть люди, яким ти платиш — інфлюенсери, креатори, PR. Потім shadow content — кліпінг, chameleon креатори. І нарешті, новий evergreen шар — подкасти, BTS, контент який живе довго і працює на тебе постійно.15. Диверсифікація тачпоїнтів. Твій бренд має з'являтись в різних точках контакту з аудиторією, і всі вони мають працювати разом. Тобі потрібо 3-7 точок дотику, щоб конвертнути людину. 16. Мене дуже драйвить ідея робити ребрендинг цілої категорії (зараз працюю над проєктом, який має сильний потенціал це зробити і дуже радію цьому). Коли ти береш щось олдскульне, а можливо навіть трошки крінжове, і робиш це сексі. Багато хороших прикладів в спорті та хоббі: від бігу до бердвотчінгу. Розповідайте, скільки тренд репортів реально прочитали? Щось на стратегічному