Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Соляр News
Додано 14 лип 2024

Соляр News

@soliar_news
Кількість підписників: 15 977
Фото: 5,380
Відео: 4,780
Посилання: 1,650
Опис:
💙 Я як Левітан, тільки жінка💛 🖥 Радіо/телеведуча 🔴 Мій Instagram: https://instagram.com/soliarqueen?igshid=YmMyMTA2M2Y= 🔴 Мій YouTube: https://youtube.com/c/%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%A1%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D1%80

👥 Кількість підписників

15 977
Середній/День:: -9
Середній/Тиждень:: +65
Середній/Місяць:: +1038

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 779
Середній/День:: 8,100
Середній/Тиждень:: 4,461
ERR: 29.91%

📊 Кількість повідомлень на день

2.4
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 3.7
Середнє за день: 2.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,360 26-06-20 19:14
Напередодні пан Президент Польщі зазначив, що Орден Білого Орла не є звичайною відзнакою. Це символ найвищої довіри Речі Посполитої. Він означає особливий зв’язок із Польською державою та особливу вдячність народу. Такий символ вимагає не лише заслуг, але й поваги до цінностей, які становлять фундамент нашої спільноти.Отже, якщо вважається, що цей особливий символ може залишатись у Катерини Другої, Беніто Муссоліні та Герхарда Шредера, то ми в Україні не будемо із цим сперечатись.Україна вдячна Польському народові за підтримку та співпрацю, яка відіграє значну роль у боротьбі за нашу і вашу незалежність від Росії. Україна ніколи не забуває солідарності та знає, що співпраця між державами і народами у нашому регіоні є однією з відчутних гарантій безпеки і для українців, і для кожної держави-сусідки.Україна продовжить захищатись у цій війні, що її розвʼязала Росія, і ми обовʼязково здобудемо достойний мир.Україна вдячна всім народам, державам та лідерам, хто буде й надалі з нами на шляху захисту свободи і хто буде разом з Україною гарантами повоєнного миру в Європі та нової реальної безпеки.Україна і надалі буде відкритою до всіх змістовних форматів взаємодії з Польщею, щоб постаратись не допускати різночитань складних і болісних сторінок минулого наших народів і забезпечити належну повагу всім безневинним жертвам 20 століття.І українці роблять усе від нас залежне, щоб у цьому столітті не допустити програшу Європи.Я пишаюсь нашими людьми і КОЖНИМ українським воїном – мільйонами українців та українок, які заслуговують на беззаперечну шану за героїзм, що проявлений Українським народом у захисті від російської агресії.Ми вважали, що саме Українському народові і нашій армії у 2023 році був адресований Орден Білого Орла. Так тоді говорилося. Сьогодні я відправив Орден пану Президенту Польщі. Думаю, майбутнє підтвердить шану до українців.Слава Україні!
👁 3,280 26-05-04 16:50
13.04.202616 років Орбана — завершені. Втім радикальних змін очікувати не варто.Віктор Орбан програв. Це добре. Люди в Угорщині розуміють, що "дружба" з росією — небезпечно. Але не варто аплодувати адже Угорщина для угорців. І їх питання в пріоритеті. А це означає, що такої легкої відмови від російської нафти не буде. Бо купувати іншу нафту набагато дорожче, а це вдарить по гаманцям угорців. Нині, найголовніше для нас, щоб був розблокований кредит для України. Про найближче майбутнє України в ЄС, поки що треба почекати. Бо русня робить все, щоб ми там не були. Про НАТО...давайте правді в очі — забудьте у найближчі 20-50 років. Треба створювати свій альянс, бо НАТО само себе знищує. Гадаю, що Франція, Німеччина, Великобританія та країни Балтії (з Україною) створять щось нове і набагато краще за НАТО.Тому: не тіште себе надіями, що росія не знайде нову "жертву" для тиску на Україну. Але Мадяр в будь-якому випадку набагато кращий за Орбана.Ось тут інтерв'ю з повним розкладом цитат по позиції Мадяра щодо Україниhttps://www.youtube.com/watch?v=4SickMX3psw&t=2193s
👁 3,580 26-02-12 20:37
Активуй не активуй – усе одно дістанеш… 155 калібр📡 Мабуть усі вже бачили в мережі інформацію, що росіяни намагаються знайти «дропів» серед українських громадян, які за 30 криптошекелів готові активувати на себе російські старлінки.Це й не дивно, адже різкий перехід із капіталістичного зв’язку на «аналоговнетні» технології спричинив обвал комунікацій ворога, зупинку штурмів та дронових атак кацапа на багатьох напрямках фронту.💡Розуміючи, як відчайдушно ця пліснява шукатиме можливості відновити роботу тарілки Елона Маска і які загрози це несе, ми, разом із InformNapalm та MILITANT, вирішили «допомогти» їм та створили мережу каналів і ботів, де пропонували послуги з активації за скромну винагороду.За тиждень роботи ми отримали:📌 2420 пакетів даних на ворожі старлінки та точні позиції ворога;📌 31 звернення від зрадників охочих стати «дропами» для активації;📌 5870 $ донату від російських вояк, які відчайдушно шукали вирішення проблеми зі зв’язком.У підсумку:📌 інформація про ворожі термінали надана пану Стерненку для їхнього остаточного переведення у режим цегли (разом із особовим складом поблизу);📌дані про зрадників уже опрацьовуються працівниками наших силових структур;📌шекель, який «налутали» в кацапа, закриє кілька актуальних зборів для Сил оборони.P.S. Цей пост зʼявився після того, як офісники наробили пачку нашвидкоруч створених ботів і каналів, які були моментально ідентифіковані ворогом і дискредитували всю тему загалом.
👁 4,170 25-12-30 14:46
Найяскравіша «бавовна» від СБУ: топ спецоперацій 2025 рокуУ 2025 році співробітники Служби безпеки України показали неймовірну результативність. Ворог отримував сильні та точні удари там, де зовсім цього не очікував.▪️ Під час операції «Павутина» лише за декілька годин СБУ уразила 41 літак стратегічної авіації. Втрати рф склали на понад 7 мільярдів доларів▪️ У бухті Новоросійська підводні дрони «Sub Sea Baby» уразили носій «Калібрів» – підводний човен класу «Варшавянка», додатково скоротивши ракетний потенціал росії у Чорному морів▪️ Третій удар по Кримському мосту продовжив серію знакових ударів СБУ та серйозно пошкодив його опорні конструкції▪️ Далекобійні удари по НПЗ у глибокому тилу рф скоротили експорт нафти більш ніж на 30%, а також обмежили можливості ворожого тіньового флоту▪️ Ще на мільярди доларів була знищена техніка агресора – як на фронті, так і в глибокому тилуІ це лише частина системної роботи, яка щодня знижує військовий потенціал агресора. У 2026 році окупантів чекає ще більше точної та нищівної «бавовни»!Слава Україні!
👁 6,180 25-11-29 11:12
Здається мені, що дату наймасованішого обстрілу обрали не випадково. Зранку 29 листопада 2013 року стало відомо, що президент Віктор Янукович офіційно відмовився підписувати Угоду про асоціацію та зону вільної торгівлі з Європейським Союзом на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі. У ніч з 29 на 30 листопада 2013 року на Майдані Незалежності відбувся силовий розгін спецпідрозділом «Беркут» студентів, які протестували проти рішення уряду Азарова зупинити підготовку до Угоди про асоціацію з Євросоюзом.Усього під час розгону постраждало 94 людини, з них 55 осіб зазнали тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості.Серед них - 19-річний студент Устим Голоднюк – майбутній Герой Небесної Сотні, що загинув 20 лютого на Інститутській, і 16-річний Роман Ратушний - згодом відомий громадський активіст і воїн ЗСУ, який загинув 9 червня 2022 р. в бою під Ізюмом.Після тієї ночі межа була перейдена.Усім свідомим українцям стало ясно: мовчати більше не можна.1 грудня на вулиці Києва вийшли сотні тисяч людей.Деякі джерела говорять — понад мільйон.Центр столиці перейшов під контроль народу: барикади, сотні, самооборона, перші волонтери, перші медичні пункти.📸: Цифровий Архів Майдану 2013-2014
👁 3,680 25-11-12 10:14
🗣️«Мені не соромно дивитися вам в очі», — ведуча 24 каналу Катерина Соляр звернулася до глядачів через корупцію в енергетиці🔍За її словами, після подібних корупційних дій люди починають менше допомагати війську, тож збори зупиняються.«Вчора мені написали мої канадські пенсіонери — так я називаю людей, яких я ніколи не бачила, але які продовжують регулярно скидатися на ті збори, на які я прошу, бо довіряють мені. Так от вчора вони надіслали донат, який був на половину менший від тих, які вони регулярно скидають.  Тому що вони довіряють, а їх друзі більше ні. Тому замість 100 доларів на збір для 15–ї ОМБр, я отримала 50», — розповіла Соляр.Так, за її словами, збір на авто для військових з цієї бригади знову зупинився.«Тож сьогодні я маю подзвонити хлопцям і сказати: “Люди пас, бо хтось розкрадає енергетику. Вибачте, нічим не можу вам допомогти”. І дай Боже, щоб мені було кому це сказати і дай Боже, щоб на тому кінці взяли слухавку хлопці та дівчата, які чекають на цю допомогу від нас. Тому ні, мені не соромно, але кожного разу, повірте, я не менше шокована за вас. І ми явно не будемо про це мовчати» , — додала ведуча 24 каналу. ДМ | ДМ WhatsApp | ДМ Viber
👁 5,940 25-10-22 17:25
22.10.2025РАКЕТНІ АТАКИ ПО УКРАЇНІ БУДУТЬ ПРОДОВЖУВАТИСЯ Нещодавно подивився уважно фільм "Наполеон" та дізнався скільки своїх же французьких солдат він втратив для "заволодіння земель" які потім всеодно не втримав. 2млн людей!!!!! Уявіть собі ці цифри. І навіть після цього - історія його героїзує. пУтін намагається бути таким собі "імпортозамєщєнним Наполеоном" (поки схожий тільки на торт). Тотальна пропаганда робить з росії - найбільшого в світі терориста, де кожен бажає смерті за....а тут навіть росіяни чітко вам не скажуть, чим їм так заважають українці. Те, що зустріч у Будапешті "призупинена", говорить про те, що жодні санкції та жодні обмеження проти РФ - не зупинять його. Це хвороба імперіалізму. Отже він буде продовжувати атаки, сподіваючись, що українці самі забажають капітулювати (щоправда нині відбувається зворотній ефект. Ненависть до росіян з кожним ударом збільшується) То як зупинити путіна?Моя думка: так само як спинили союзні війська гітлера...союзні війська і спільна відсіч.
👁 4,400 25-05-08 01:23
🎈38 це стільки скільки ніколи не було Ісусу Христу, але було Меріл Стріп, і їй це точно пішло на користь. 38 — коли ти вже не шукаєш себе, бо нарешті знайшла. 38 — коли в аптечці вітамінів більше, ніж косметики. 38 — коли вже не хочеться подобатися всім, хочеться подобатися собі. І цього, повірте, більш ніж достатньо. А ще це вік, коли ти щиро радієш, скасованій зустрічі, бо можеш полежати вдома під ковдрою 🫣За ці 38 років я не посадила дерево, не народила сина і не збудувала будинок (а може це ніколи і не було моєю задачею)…А ще, у свої 38 я не стала мільярдеркою 🤷🏼‍♀️, утім деякий скарб я таки маю - 🪙 і це ви! Кожен з вас на вагу золота і саме ви, це найцінніше що в мене є. Я не знаю коли, як і чим, я вас заслужила, але тішусь, як дитина, що ви є. Тож абсолютно не дивно що на моє золото позбігалися заздрісники, хейтери і ті хто намагається збити мене і вас з нашого шляху, наївно сподіваючись, що спинивши одного вони спиняють всіх. Забуваючи, що в Україні і один в полі воїн. А нас таких одних, один у одного багато!Обіймаю кожного, двома своїми серцями 💛🩵І ті хто дочитали до кінця, і відчули бажання подарувати мені квіти, залишаю для вас реквізити. Всі зібрані кошти я відправлю на благодійність. 🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/A3iNAHGkWh💳Номер картки банки4441 1111 2449 1865PayPal: [email protected]
👁 8,100 24-07-17 14:44
🫥“Нумо домовлятися!”, “Нам потрібен мир будь-якою ціною!”, "Це всьо ігри больших дядєй": такі тези масово почали зʼявлятися після удару росіян по ОХМАТДИТУ у Києві. У той час, коли вся країна допомагала жертвам російського теракту, деякі блогери обурювались “поганою владою” і пропонували так звані “мирні плани” завершення війни.Чому “мир будь-якою ціною” не спрацює? ▪️Так звані мирні домовленості діяли ще до початку "повномасштабки". Та попри дипломатичні зусилля, росія таки вторглася, використовуючи чи не усі свої військові сили.▪️Ультиматум окупантів: здати території, відмовитися від НАТО, скоротити армію. Для них це – можливість напасти згодом і остаточно поневолити Україну.▪️З Ічкерією росія вже підписувала “мирний договір”. Він протривав 3 роки, а тоді окупанти знову вторглися до Чечні і захопили країну повністю. Ми всі прагнемо миру. Хочемо жити у спокійний час. Та чи вартують кілька років сумнівного спокою майбутньої війни? Риторичне питання для кожного з нас. Що робити у такому випадку?▪️Чекати чітких гарантій від сильних країн або ж НАТО. ▪️Допомагати силам оборони, приєднуватися до них. І пам'ятати: якщо інформація викликає у вас страх, тривогу чи обурення, перевіряти її і не довіряти сповна.#trackingdesinfo
👁 6,100 24-07-16 15:00
🤬Росіяни цілять у шпиталі, дитячі садки і школи, а потім виправдовують себе так званими "військовими обʼєктами": як ворожа пропаганда хоче нас розсваритиросійські потвори 8 липня вгатили ракетами в київську лікарню ОХМАТДИТ. Від кадрів дітлахів, що борються з недугою і змушені потерпати від окупантів, розривається серце. рашисти назвали це "ударом високоточною зброєю по об'єктах військової промисловості України та авіаційним базам". Ось вам кілька аргументів натомість:▪️У мережі є низка кадрів, як ракета цілеспрямовано летіла на дитячий шпиталь.▪️Окупанти в березні 2022 розбомбили драмтеатр у Маріуполі, перед яким був величезний напис "ДЕТИ". ▪️Навіть коли ракети летять на військові обʼєкти, то Україна – суверенна країна, яка має право розміщувати на своїй території будь-що, дозволене міжнародним правом (бо ми не росія). ▪️Майже 2000 дітей загинули або були поранені від початку повномасштабної війни в Україні. ▪️Вони брешуть не просто так, а намагаються посіяти сумніви й страх у нашому суспільстві. ❗️Не дайте російській пропаганді себе обдурити і конвертуйте емоції в донати нашим захисникам!#trackingdesinfo