👁 349
26-06-08 05:57
Я трохи прийшла до тями після фестивалю . Хочу сказати всім величезне дякую за те , що завітали 🥹🙏Це було дуже важко , боліла спина , ноги , руки , горло і все на світі , але це того вартувало 🙂↕️ Додаткове навантаження звичайно нанесло подвійне відвідування величезних фестивалів , таких як Докомі і Фанкон . Я приїхала в Україну всього на 2 тижні , щоб зустрітись з вами всіма . Мені було приємно бачити всіх , хто давно з нами , так і нові знайомства принесли насолоду🌸В цьому році з усього колективу я була одна , тому величезна подяка моїй помічниці на цей фестиваль (Насті) , за те , що допомагала мені на стенді 🙏 Наше місце було значно менше , ніж нам здавалось , тому вибачаюсь за черги 😭 в наступному році думаю брати ще більше місце 🤔Це були чарівні 2 дні , я завітала до художників і знатно скупилась 🤣Для вас фестиваль був лише 2 дні , але для мене він триває всі 4 🥲 З вечора я почну пакувати ваші посилки , хто не зміг доєднатися на фанкон в цьому році . Побачимось на Фанкон 2027! (Всі ваші замовлення я робила по ночам , тому ще не за всі написала за оплату 🥹🥹🥹🥹)