Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - страшно середньовічне
Додано 14 лип 2024

страшно середньовічне

@so_medieval
Кількість підписників: 5 158
Фото: 3,790
Відео: 2
Посилання: 1,650
Опис:
дрібнички із середніх віків. чатик живе тут: @talking_medieval особисті повідомлення можна писати сюди: @verbava
Джерело

страшно середньовічне | якщо ви вже вивчили латину (або не вивчили, бо вона якась недостатньо ...

Логотип телеграм спільноти - страшно середньовічне страшно середньовічне @so_medieval
1 310 Охват/переглядів 2026-01-08 12:16 Повідомлення №3476
якщо ви вже вивчили латину (або не вивчили, бо вона якась недостатньо екзотична), то в мене — а точніше, у печери платона і київської школи давніх мов — є для вас іще пропозиції.по-перше, арамейська мова — від алфавіту до синтаксису: почнеться курс зі знайомства з фонетикою і встановлення шрифту на комп’ютер, щоб вам було зручно працювати, а потім вас одразу кинуть на глибоку воду, бо вже друга зустріч передбачає читання. загалом зустрічей, у яких теорія від лекторки поєднуватиметься з практичною роботою, буде 32, і під час них ви навчитеся читати (і розуміти) й оригінали біблійних текстів, і західносемітські епіграми. почнеться курс 3 лютого, заняття відбуватимуться ввечері (від 20:00) щовівторка в зумі, будуть домашні завдання. викладає його анастасія орєхова, я її знаю, це прекрасна жінка.по-друге, давньогрецька мова — так само базова, але організатори припускають, що й літери, і корені слів можуть бути вам краще знайомі, ніж арамейські, тож і читати й перекладати запросять уже на першій зустрічі. особливість підходу полягає в тому, що грецьку ви вчитимете в контексті слов’янських мов, розбираючи її граматику і словник на детальки та придивляючись, як ці детальки функціонують, скажімо, в українській. цей курс трошки довший, заплановано 48 зустрічей (а якщо комусь дуже не схочеться розлучатися з грекою, то можливе ще й продовження у формі факультативу з читання й перекладу).цей курс починається 10 лютого, заняття відбуватимуться ввечері (від 20:00) щовівторка в зумі, домашні завдання теж будуть. викладає ілля бей, із яким я не знайома, то нічого про нього сказати не можу, але ви вже, мабуть, знаєте, що печера платона поганого не порадить.обидва курси будуть доступні слухачам також у записі; після обох ви отримаєте сертифікати від печери платона. власне, єдиний недолік, який я в усьому цьому бачу, — це те, що й арамейська, і грека відбуваються в той самий час, тобто поєднувати їх не вдасться (хіба що прогулювати через раз). #безсоромнареклама