Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шось про айтішку
Додано 06 гру 2025

Шось про айтішку

@smthng_dev
Кількість підписників: 1 807
Фото: 549
Відео: 196
Посилання: 690
Опис:
Фронтенд, ШІ, FPV, собаки та село Чат https://t.me/+oo6Cid6vhhNiZDRi
Джерело

Шось про айтішку | Цікавий кейс, як ШІ знищує деякі типи бізнесу.Розробник Tailwind напис...

Логотип телеграм спільноти - Шось про айтішку Шось про айтішку @smthng_dev
1 070 Охват/переглядів 2026-01-08 13:21 Повідомлення №1172
Цікавий кейс, як ШІ знищує деякі типи бізнесу.Розробник Tailwind написав, що вони звільнили більшу частину команди, бо їх дохід впав на 80% з появою LLM. З його слів якщо так піде й далі то грошей їм вистачить десь на пів року https://github.com/tailwindlabs/tailwindcss.com/pull/2388#issuecomment-3717222957З одного боку сумно, з іншого якщо розібратись, то по суті їх дохід генерувався трафіком який заходив на сайт документації Tailwind на якому було посилання на їх платний продукт, що по своїй суті — преміальні темплейти з набором компонентів. Ну і через те шо люди більше використовують ШІ для документації та коду, то у них сильно просів трафік і їх преміальні штуки бачить і купує менше людей.Тобто по суті, ШІ забрав у них трафік. Це такий дзвіночок усім хто продає шось через наганяння трафіку. ШІ зрізає кути і дає вам потрібну інфу напряму.Добре шо воно працювало і команда отримувала гроші, але чесно кажучи продавати темплейти чи бібліотеки компонентів ну такий собі спосіб заробітку. Особливо коли треба тримати на плаву команду інженерів яка працює над супер популярним опен сорсним проєктом. Звучить так шо їм би треба було придумати як монетизувати сам Tailwind.