Джерело
Шось про айтішку | Продовжую тестування Claude Opus в копайлоті, на прикладі створення ре...
1 060 Охват/переглядів
2025-12-17 18:38
Повідомлення №1141
Продовжую тестування Claude Opus в копайлоті, на прикладі створення редактору 3D графіки, типу Blender.За приблизно $60 в токенах за останній тиждень ми зробили наступне:- OBJ та GLTF імпорт- Повноцінний процедурний редактор матеріалів- Перенесли рендерер в C++ з SIMD, скомпілили у Wasm і тепер рендеринг відбувається у воркері через OffscreenCanvas (не знав що можна шерити пам'ять між Wasm та канвасом, це дає можливість не робити повільне копіювання відрендерених кадрів з Wasm процесу у Canvas)- Туди ж запхали систему бейкінгу матеріалів у текстури- Додали всілякі UX покращення в редакторі типу vertex snapping та axis lock- Зробили історію undo/redo що має окремі стеки історії в різних частинах редактору- Пофіксили купу багів- Зробили headless версію рендрера для тестування редактору скріншотами, просто запускаючи wasm модуль в ноді- Поверх хедлес модуля зробили MCP сервер за допомогою якого Claude у процесі розробки може сам створювати і рендерити сцени для перевірки своєї роботи- Все без сторонніх бібліотекУ процесі розробки Claude доповнює файл .github/copilot-instructions.md який сам і використовує як гайд по роботі з проєктом.Це дуже допомагає, щоб він знав як працюють конкретні під-системи у проєкті, які проблеми часто вилазять і на які штуки треба звертати увагу.Спробувати можна тут https://romanliutikov.com/projects/ps1ender/За весь час я написав може 5 строк коду, а Claude десь під 30 тис