Джерело
Смоловий | Стисло після другого тайму (5:6):• дивне рішення Костюка. До сраки, як...
4 190 Охват/переглядів
2026-04-26 12:55
Повідомлення №9488
🇺🇦🇺🇦 Стисло після другого тайму (5:6):• дивне рішення Костюка. До сраки, як грають один-в-один проти Мендози, бо він гатитиме будь-кого; питання в тому, чи буде підстраховка. Заміною Коробова на Караваєва не дуже вирішується проблема балансу в перехідній фазі атака -> захист• кутовий киян повертає інтригу, Михавко замикає крос Піхальонка (4:2)• ага, сів ще й Дуба, а Піхальонок пішов шісткою, бо з Яцика там жодної користі, а від Піхальонка мало користі в ролі вісімки, поки всі його корисні дії - зі стандартів• режим егоїста в Моті, не віддав, здають нерви, записав• Кривбас не безгрішний, точно будуть ще голи в киян• Боже, який жах. Волошин отримує жовту за розмови і пропускає гру із Шахтарем. Що сказати про розумові здібності гравця після такого?• істерика в Костюка, знімає Яцика та підіймає Бую, вже без захисту далі взагалі. Хоч би третього ЦЗ поставили для балансу• от і Буяльський, от і різниця: відкрився, віддав, нічого складного, але якщо ти Буяльський. Не всім дано. Волошин реабілітувався в моїй мантрі за жовту (4:3)• Боже, який же Костюк мʼясник, що три місяці гноїв Буяльського на лавці. Зая в цьому епізоді геній, який же пас в дотик (4:4)• вже без центру поля грають, тупо, як у дворі, туди-сюди• добра людина Віталій Буяльський. Будь-хто інший уже б плавив Костюка, а капітан б’ється за команду та тренера, який його ні в хуй не ставить• от чому не перебудуватися при 4:4 та в три ЦЗ, коли бачиш, що в тебе прохідний двір? Просто цирк (5:4)та перебудуйся, блін, ну що це за автобан в центрі? Посади Вівчаренка третім, один хрін ширину дає Редушко, а не фулбек• порнуха. Ярмоленко зрівнює, цікаво, чи надовго? Хто віддав асист? Буяльський (5:5)• 5:5, а Редушко досі не помічений у чомусь позитивному, але тренер не втрачає віри в пацана• Захарченко встигає в останній момент заблокувати Парако, ледь ще один кутовий не закінчується моментом уже біля воріт киян• ще раз Захарченко рятує…не хоче сідати в трійку із Вівчаренком Костюк• Захарченко MVP останніх хвилин 6-7• дитячий садок, навіть не шкода, дитячий садок, 100500 ударів - і крапка п’ятою від Ярмоленка (5:6)• нарешті зміни, Біловара підняли з лавки, а Захарченка - в опорну зону• не того замінив Ярмоленко, мав сідати Редушко, а не Зая, було б 7:6• Захист обох сьогодні - прохідний двір, не зрозуміло, хто сьогодні відскочив більше#ДКемоції #КривбасДинамо #УПЛ