Джерело
Смоловий | Стисло після другого (0:1):• по тайму дали Михайленку та Моргуну, є за...
3 120 Охват/переглядів
2026-03-28 14:05
Повідомлення №9444
🇺🇦🇺🇦 Стисло після другого (0:1):• по тайму дали Михайленку та Моргуну, є заміни і в Полісся• в дві передачі розбивають навіть низький блок, цікавіше Полісся в перші 10 хвилин тайму, у відповідь Динамо просто пуляє Бражком на Шолу з надією, що він втече• чехословацька «стінка» стояла, махала руками Шолі щось, а потім пішла подача в зону Гайдучика, лол, Бражко теж у тій зоні, на кутку воротарського, але марно, просто позначив присутність (0:1)• знову повертаються Кабаєв та Осипенко, Костюк не ризикує, Ротань не боявся ставити різних ноунеймів (Костриця, Коберник, Раско) на перший тайм, а Костюк не довіряє Озимаю з Панімашем• нарешті зламався Тіаре, сподіваюся, не скоро побачимо його наступного разу, без нього спокійніше• в останні хвилини вже Динамо більше з мʼячем, але поки без моментів, як і до того• другого нападника кидає і Костюк - Бленуце, до того Ротань випустив до Гайдучика ще й Філіппова• ох, Гайдучик пробачає, дивом не залітає у верхній кут, одразу ж Кудрик привозить кутовий, з якого ледь не забиває Бражко, оживає гра• бачив уже чимало у футболі, але робити з чехословацької «стінки» глибинного плеймейкера - це дичина, а з іншого боку, якщо людина боїться мʼяча та не дуже вміє відкриватися, то повинна отримувати там, де тиску немає, наче й логічно• Шола тупенький, але швидкий, хороший кадр для Динамо• Поліссю краще подарувати Кудрика Вересу, постійно грає з вогнем• нарешті Динамо влучає в площину, здобули, це десь 86-та хвилина• перша передача чехословацької «стінки» - і одразу натяк на гостроту, чому такий талант ховають поруч із ЦЗ?• в чому різниця в підходах Костюка та Ротаня? В Ротаня виходять ноунейми та грають за певними ПРИНЦИПАМИ із розумінням задачі, що й основні гравці, є якась система; система в розумінні Костюка - це Піхальонок та Пономаренко, немає їх - немає НІЧОГО• невміння Динамо грати за принципами без основних гравців може стати проблемою вже восени, коли через єврокубкову логістику Костюк просто фізично не зможе ставити кожні три дні Піхальонка з Пономаренком, без них гри ніякої немає, а як тоді здобувати результат? Ротань, схоже, працює над довжиною лавки, киянам доведеться сподіватися на дітей, бо купувати грошей немає• ще раз лишається засумувати, що арбітри зіпсували матч у Житомирі, це могло бути дійсно видовище#ДКемоції #ДинамоПолісся