Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Смоловий
Додано 14 лип 2024

Смоловий

@smolovyi
Кількість підписників: 4 232
Фото: 4,540
Відео: 95
Посилання: 524
Опис:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Джерело

Смоловий | Не хочеться взагалі додатково згадувати збірну, але занадто багато мес...

Логотип телеграм спільноти - Смоловий Смоловий @smolovyi
3 560 Охват/переглядів 2026-03-27 17:06 Повідомлення №9442
🇺🇦 Не хочеться взагалі додатково згадувати збірну, але занадто багато меседжів про Піхальонка в контексті вчорашньої гри, тому змушений реагувати на особисті повідомлення. Тож відповім тут усім одразу.Звідки береться стерильність? Вона зʼявляється через брак відкривань для подальшого просування мʼяча. Саме регулярні опускання Судакова до центральної лінії вбили просування, забравши в команди одну одиницю як потенційну опцію для прийому передач від задньої лінії на чужій половині (у фінальній 1/3).Проблему міг би вирішити лише високоінтенсивний вертикальний інсайд, яких зараз Ротань намагається виховати, купити чи перепрофілювати з гравців інших позицій. Андрієвський додав після перших спроб Імада використовувати його в цій ролі, згадуємо хороший трансфер Емерллаху та навіть непоганий експеримент з Брагару. Відповідники навмисне беру з УПЛ, щоб ви краще зрозуміли.Чому Піхальонок не вирішив би нічого? Все дуже просто:• По-перше, Піхальонок - не вертикальний інсайд• По-друге, під час зимової паузи малював графік, де добре видно, що Піхальонок на рівні нижче середнього в УПЛ за високоінтенсивною руховою роботою серед ОП/АП/ЦПТож за обома критеріями він пролітає повз ребробол: і стилістично, і функціонально. Лише окремі кейси періодично виникають у матчах Динамо. Це десь 10% ігрового часу, коли Піхальонок дійсно непогано створює пропозицію між лініями чи відкривається в глибину (як ось тут). Але це винятки, а не правило. Суттєво частіше трапляється так, що Піхальонок не встигає в захист і не добігає до зони завершення, бо атака розвивається з низької позиції, як у випадку з Судаковим.Якщо вже дійсно шукати в Динамо відповідник тій функції, що не була виконана вчора, то це Яцик. Але проблема в тому, що Яцик - вихованець Костюка і грати в пас ні як Судаков, ні як Піхальонок не навчений. Тому навряд чи потрапив би на радар Реброва. Збірній були потрібні гравці з правої половини графіку, такі як Твердохліб, Задерака чи Пастух - чіплятися за перший або боротися за другий мʼяч. Та постійним рухом створювати опції та передумови для просування (лонгбол в їх зону)Якщо ви дійсно бажаєте збірній добра, то в центрі поля мають грати футболісти, здатні долати великі високоінтенсивні дистанції (при відкриваннях, в пресингу та при поверненнях назад, коли пресинг провалюють) , за прикладом того, як це роблять хави Кривбасу чи ЛНЗ. Пішоходи рівня Бондаренка зроблять команду не сильнішою, а вразливішою.Чи зміг би Піхальонок додати креативу та якості дальнім ударам замість Маліновського? Так, звісно. Але чи дав би він відповідну швидкість реакції на втрату або чи зреагував би у захисті в моменті з першим голом? Ні, навряд.Тож чекаємо на призначення нового головного тренера, подальшу відмову від низькоінтенсивних виконавців та залучення гравців, що перш за все фізично відповідають статусу футболістів. Успішні результати в УПЛ напівстоячи - не є гарантією успішності на міжнародній арені у висококонкурентному середовищі. Це вже ми проходили безліч разів.#ЗБмікроскоп #УкраїнаШвеція #ЧС2026