Джерело
Смоловий | Олександрія 0:5 Динамо 🇺🇦ЄдиноборстваПрихильно ставився до роботи Нест...
3 360 Охват/переглядів
2026-03-22 15:43
Повідомлення №9434
🟡 Олександрія 0:5 Динамо 🇺🇦ЄдиноборстваПрихильно ставився до роботи Нестеренка. Але треба говорити чесно: з відходом більшості гравців, які ще працювали в моделі Ротаня, проєкт Нестеренка як головного тренера виявився приреченим. Менеджмент пропустив кілька тривожних сигналів. В Україні зараз можуть існувати дві базові концепції побудови гри:• або футбол без складних рішень, але на хорошій фізиці• або футбол без фізичної домінації, але на якості мислення та досвідіГлобальна проблема Олександрії в цьому сезоні - відсутність і першого, і другого. Осінь провалили, бо команда фактично зібралася вже після зборів. Весну - бо профіль гравців не дозволяє стабільно грати в тікі-таку.Після матчу Нестеренко сказав, що команда намагалася пресингувати Динамо, але суперник виходив з-під тиску. І це вже точка неповернення, бо тренер має обирати модель гри не у вакуумі, а під конкретний набір гравців. Динамо:• переходило центр поля в 61% володінь• заходило до штрафного в 25% володіньЦе одні з найкращих показників киян у сезоні. При цьому 57 з 84 їхніх володінь (67.8%) тривали менше 20 секунд - тобто команда системно розривала структуру суперника через темп.Для мене Нестеренко як самостійний тренер закінчився. Проти Динамо є два базові сценарії:• опуститися в середній блок 5-3-2 і мати шанси за рахунок щільності, як це роблять інші• або йти в пресинг, швидко пропускати і далі розсипатися, як Олександрія, створюючи ілюзію боротьби144 дуелі - це другий найнижчий показник кількості єдиноборств у матчах Динамо за Костюка. Менше (140) було лише проти Полісся. Для контексту: середній показник киян після відставки Шовковського - близько 190.Олександрія перейшла центр поля лише в 45% своїх володінь. І лише 6 з 96 атак дійшли до штрафного Динамо (6%). Це критично низький рівень просування. Команда УПЛ повинна мати бодай якісь аргументи. Вона або здатна щось створювати з м’ячем, або має сильні якості без нього. В Олександрії наразі немає ані першого, ані другого.#ДКмікроскоп #ОлександріяДинамо #УПЛ