Джерело
Смоловий | Стисло після другого тайму (4:0): ⁃ Романов би навіть повтор такого не...
4 440 Охват/переглядів
2025-11-13 21:44
Повідомлення №9262
Стисло після другого тайму (4:0): ⁃ Романов би навіть повтор такого не дивився, нога Назарини не відірвалася і крові не було ⁃ Михавка би Романов міг пробачити, на його місці прокладки-одноразки за живого Матвієнка мав бути Батагов, але вчасно травмувався, тому гейт ловитиме Тарас (1:0) ⁃ Ребров надихався Шовковським, грати за 0:0 команда розуміє, що робити, коли суперник забив - не зрозуміло ⁃ Ребров жене тухляк, напівмертвий після травми Шапаренко йде як підсилення замість супер інтенсивного Очеретька? ризиковано. Ванат - це вже цікавіше. ⁃ приреченість рівня Динамо, прийом мʼяча назад, коли ворота попереду, хтось біжить з мʼячем - решта стоїть - готуються до втрати замість розвитку атаки ⁃ хуйня в атаці, але камон, хіба побачивши склад хтось очікував іншого підсумку? ⁃ Ребров змінює 5-3-2 на 4-3-3 за рахунок Циганкова та Зубкова, але запізно ⁃ ну, зливаємося, без щільності в захисті за рахунок рясно всипаних тіл захищатися наші не вміють, Ярмолюк привозить (2:0) ⁃ млять, просто подивіться, як Екетіке вже лежачи рве сраку за свою країну, хто в нас грає так само? ніхто, усі вийшли наче їм похуй, Ребров не зміг вмотивувати, а звідси 0:21 за ударами (3:0) ⁃ давайте частіше різних тіпів з лавки Шахтаря викликати в комплект до Михавка, чувак навіть не зміг збити француза, інтенсивний казали вони, вже без Михавка збірну дотоптують (4:0) ⁃ усе робили наче вірно за геймпланом, але чи була ймовірність, що він спрацює? не факт ⁃ доля Реброва вирішиться із Ісландією, усі молитви на Маліновського, що він опиниться бодай раз в 20 метровому радіусі з мʼячем під ногою #збірнаемоції #ФранціяУкраіна #ЧС2026