Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Slyvka Denys channel SDV
Додано 14 лип 2024

Slyvka Denys channel SDV

@slyvkadenyschanel
Кількість підписників: 22 291
Фото: 393
Відео: 15
Посилання: 233
Опис:
Сонячна та вітрова енергетика, теплові насоси та опалення, тепловитрати та економне будівництво. https://youtube.com/@sdvchanel Форум https://t.me/+ib0ObchvwPQwODNi Підтримка каналу https://www.privat24.ua/send/d24b9
Джерело

Slyvka Denys channel SDV | Вітаю!Зранку глянув стрічку YouTube.Заголовки під відосами говорять са...

Логотип телеграм спільноти - Slyvka Denys channel SDV Slyvka Denys channel SDV @slyvkadenyschanel
12 200 Охват/переглядів 2026-04-11 09:13 Повідомлення №1351
Вітаю!Зранку глянув стрічку YouTube.Заголовки під відосами говорять самі за себе.- «Криза пропану в Індії».- «Китайський бум електромобілів на фоні викликаної іранською війною нафтової кризи».- «В аеропортах по всьому світу палива на кілька тижнів».- «В Італії обмежують авіарейси через брак палива».- «Поштовх ВДЕ на фоні війни в Ірані».- «Американці переходять на ВДЕ після останніх подій».- «Канадці повертаються до електромобілів».І так далі. Переклад заголовків мій – довільний. Жменя посилань у коментарях під цим постом.Та що й казати – ми теж робимо все можливе для переходу на електрику. Все, що в досяжності електричного буса – тепер на 100% на ньому. Дизель і бенз – лише за гострої необхідності. З легковими – на 100% на електриці вже давно.Як не дивно, 40 кВт панелей дозволяють більш-менш нормально заряджатися навіть у не дуже сонячну погоду. Але, звісно, потрібно ще. І акумуляторів теж.Тож Рудий дід у своїй боротьбі проти вітряків, електромобілів та всього зеленого взагалі програв усуху.Після подій в Ірані навряд чи лишилися країни, які хочуть залежати від дідів різного роду та типу. Хай то рудий дід, дід-хуйло чи кровожерливий бармалей із рушником на голові.Як сказав днями пан Гутерріш — директор ООН (той, що завжди висловлює стурбованість) – тепер ВДЕ це не тільки питання клімату. Тепер насамперед це питання енергетичної незалежності, національної та економічної безпеки. Діди не зможуть перекрити сонце та вітер.Для нас як покупців це проблема.З кожним днем збільшується попит на все, що дотичне до галузі. Панелі, акумулятори, інвертори і так далі. Деякі фабрики панелей розпродали склади ще зі старими поколіннями панелей, які вже зависли як пару років.Покупці з Індії, Бангладеш, Філіппін чи країн Африки не перебирають — усе гребуть як не в себе.Як не дивно, попит на цю групу товарів у самому Китаї також відчутно зріс. Здавалося б куди ще – світовий лідер із величезним відривом. А ні, виявилося — ще. Мій товариш, що живе в передмісті Пекіна, розповідає про те, що останній місяць на дахах його передмістя постійно працюють монтажники панелей. Навіть у кого панелі вже є – тулять їх на допоміжні споруди, паркани та навіси. Ще… ще… ще… З середини березня запрацювала якась програма, де влада провінції дає податкову знижку тим підприємствам, які фінансують встановлення панелей і вітряків своїм співробітникам.Такий попит у всьому світі не сприяє зниженню цін. А нам, покупцям, це не дуже подобається.З іншого боку, виробничі потужності у світі значні і далі зростають (зростання є і за межами КНР). Тож прорвемось.Кілька відосів у коментарях. Гляньте, пліз. Особливо мене шокувала історія про роль пропану в Індії. Реально люди голодують через те, що не можуть приготувати собі їжу. З мене сьогодні – завтра відос про нову однофазну 8 кВт Deye. Ту, що майже в корпусі шістки. Всім гарного дня!