Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Slyvka Denys channel SDV
Додано 14 лип 2024

Slyvka Denys channel SDV

@slyvkadenyschanel
Кількість підписників: 22 291
Фото: 393
Відео: 15
Посилання: 233
Опис:
Сонячна та вітрова енергетика, теплові насоси та опалення, тепловитрати та економне будівництво. https://youtube.com/@sdvchanel Форум https://t.me/+ib0ObchvwPQwODNi Підтримка каналу https://www.privat24.ua/send/d24b9
Джерело

Slyvka Denys channel SDV | Доброго ранку!В нашому сільському чаті постійно скаржаться що проблеми...

Логотип телеграм спільноти - Slyvka Denys channel SDV Slyvka Denys channel SDV @slyvkadenyschanel
16 500 Охват/переглядів 2026-02-10 08:15 Повідомлення №1269
Доброго ранку!В нашому сільському чаті постійно скаржаться що проблеми з електрикою в нас найгірші. От в сусідньому селі – Лас Вегас – все в огнях. От у подруги з роботи син живе в селі ……. І там напругу вимикають раз на добу на годину, а весь інший час 230 вольт…Ще я присутній у парі чатів… Та сама пісня… типу найгірша ситуація от тут у нас, а там, у онука подруги троюрідного брата моєї бабці – все в порядку.Всі злі, нервують, звинувачують голів ОСББ, ОТГ і так далі… Все зрозуміло - така срака з енергією в такий мороз.Так як я маю справу з тисячами клієнтів у всій області що обслуговую та консультую, доповідаю:- Ситуація в енергетиці всій Київській області плюс мінус однакова. Однакова погана. Якщо сьогодні трошки більше дали світла одним і менше іншим – завтра, чи днями все буде навпаки.Не мотайте нерви собі і оточуючим. І голова ОСББ, начальник Жеку, Староста чи Голова ОТГ не може з цим нічого зробити.Також маю доповісти про те що кількість локацій, що не вимикають зовсім або менше за інших сильно скоротилась, порівняно з попередніми роками.От тут тепер вже ті хто прямо поруч із важливим і критичним.І повірте – енергетична перевага в такому випадку – сумнівний бонус. Бо ті ракети і дрони що летять часто повз нас – летять до цих локацій…Не сваріться – весна на порозі!