Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Славутицька міська рада
Додано 13 вер 2021

Славутицька міська рада

@slavutych_mr
Кількість підписників: 6 056
Фото: 3,760
Відео: 569
Посилання: 4,050
Опис:
Джерело

Славутицька міська рада | ​Славутич вшанував 40-ві роковини Чорнобильської катастрофи ☢️26 квітн...

Логотип телеграм спільноти - Славутицька міська рада Славутицька міська рада @slavutych_mr
1 620 Охват/переглядів 2026-04-27 09:58 Повідомлення №16572
Славутич вшанував 40-ві роковини Чорнобильської катастрофи ☢️26 квітня – День пам’яті Чорнобильської катастрофи. Це день вдячності тим, хто не рахував рентгени, а просто виконував свій обов’язок, рятуючи інших ціною власного здоров’я і життя.☢️25 квітня, напередодні 40-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС, Славутич був насичений важливими подіями. Цього дня до міста завітало чимало гостей.☢️Дякуємо за увагу до Славутича: Матіасу Шмале – координатору ООН в Україні, Бернадетт Кастель-Голлінгсворт – представниці УВКБ ООН в Україні, Ользі Василевській-Смаглюк – народній депутатці України, Миколі Калашнику – голові Київської ОВА, Олексію Данчину – начальнику Вишгородської РВА, представникам Посольства Японії в Україні, благодійних фондів «Рокада» та Green Cross Ukraine, Маріупольської міської ради, Дмитру Орлову, міському голові Енергодара, Олександру Мензулу – міському голові Вараша.☢️З самого ранку на Центральній площі діяли виставка техніки минулих років та фотовиставка «40 фактів про Чорнобиль».☢️У цей день відкрили нове соціальне житло для внутрішньо переміщених осіб – «ДоброДім». Реконструйований корпус лікарні перетворили на 34 квартири, де зможуть проживати понад 100 нових славутичан. Проєкт реалізовано спільно з міжнародними партнерами за підтримки обласного та міського бюджетів.☢️У Музеї міста Славутича та Чорнобильської АЕС пролунали слова вдячності учасникам ліквідації аварії, а також відбулося вручення обласних нагород.☢️У Залі урочистих подій відбувся зворушливий концерт «Полиновий біль».☢️Також у музеї відкрили експозицію «Чорнобиль. Подорож» та провели акцію «Троянда пам’яті».☢️Завершився день традиційною «Ніччю пам’яті» на Центральній площі, де славутичани разом із гостями вшанували героїв Чорнобиля.Славутич пам’ятає та працює далі заради майбутнього.