Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Славутицька міська рада
Додано 13 вер 2021

Славутицька міська рада

@slavutych_mr
Кількість підписників: 6 056
Фото: 3,760
Відео: 569
Посилання: 4,050
Опис:

👥 Кількість підписників

6 056
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +5
Середній/Місяць:: -5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 728
Середній/День:: 1,270
Середній/Тиждень:: 1,631
ERR: 28.53%

📊 Кількість повідомлень на день

3.2
Останній день: 15
Середнє за тиждень: 5.3
Середнє за день: 3.2

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

🔹26 червня місто Славутич та місто Футаба префектури Фукусіма планують підписати в онлайн-форматі Протокол про наміри щодо співпраці та партнерства. Ця подія стане важливим кроком у розвитку дружніх відносин між громадами, які мають спільний досвід подолання наслідків масштабних техногенних катастроф.🇺🇦🇯🇵Напередодні майбутнього підписання Славутич відвідав кореспондент японського інформаційного агентства Kyodo News Ryohei Takagi. Агентство Kyodo News є провідним незалежним інформаційним агентством Японії та основним постачальником новин для більшості японських газет, телеканалів і міжнародних медіа. Українське бюро агентства працює в Києві з жовтня 2023 року та активно висвітлює події в Україні для японської аудиторії.🔹Під час візиту відбулася зустріч журналіста з міським головою Юрієм Фомічевим. У ході спілкування говорили про Славутич, важливість забезпечення безпеки ядерних об'єктів, виклики, які постають перед країнами в умовах воєнних загроз, а також перспективи співпраці міст. Ryohei Takagi ознайомився з історією та сьогоденням міста, відвідав Музей міста Славутича і Чорнобильської АЕС та отримав інформацію про напрацьовану співпрацю Славутича з японськими партнерами.🔹Міжнародний діалог, обмін досвідом та взаємна підтримка залишаються важливими складовими розвитку нашої громади та зміцнення міжнародних зв'язків.
​ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ В БУДИНКАХ ЧЕРНІГІВСЬКОГО КВАРТАЛУ МІСТА СЛАВУТИЧАРозпочинаються заходи з встановлення балансувальних клапанів на стояках теплових мереж житлових будинків для забезпечення ефективної роботи індивідуальних теплових пунктів (ІТП) та будинкової системи опалення.ІТП та балансувальні клапани є єдиним технологічним комплексом будинкової системи опалення. ІТП - забезпечує подачу оптимальної кількості теплової енергії для всього будинку, а балансувальні клапани - рівномірний розподіл теплової енергії між усіма квартирами будинку.Злагоджена робота ІТП та балансувальних клапанів забезпечить ефективну експлуатацію будинкової системи опалення та комфортну температуру в кожній квартирі.Такі ж самі роботи по встановленню ІТП та балансувальних клапанів в Славутицькому ліцеї дозволили скоротити споживання тепла на 20%.Роботи виконуються в рамках грантового проєкту «Відновлення об’єктів теплопостачання у місті Славутич Київської області», що фінансується Європейським Союзом та реалізується за підтримки НЕФКО, що виступає програмним менеджером програми Європейського Союзу.Дякуємо нашим міжнародним партнерам за дієву підтримку Славутицької громади!• Facebook Ukraine: https://www.facebook.com/NefcoinUkraine• LinkedIn: @Nefco• Instagram: @nefco_nordic• Facebook: https://www.facebook.com/EUDelegationUkraine• Instagram: @euinua• LinkedIn: European Commission
🌼Сьогодні Славутич вітав 163 своїх яскравих і впевнених у собі випускників 2026 року.🇺🇦Розпочалися урочистості на Алеї Героїв, де випускники вшанували пам’ять воїнів-захисників, які віддали свої життя за свободу України. Хвилина мовчання, Державний Гімн України, щирі слова вдячності та пам’ять про тих, кого вже немає поруч, але чий подвиг назавжди залишиться в серцях.🔹У Центральному парку випускників привітав міський голова Юрій Фомічев. Звертаючись до молоді, він наголосив, що сьогодні вони вступають у мінливий світ нових технологій та безмежних можливостей. Водночас незмінними залишаються справжні життєві цінності – родина, дружба, любов, людяність, рідний дім, учителі та рідне місто. Славутич завжди буде місцем, де на них чекають, де радітимуть їхнім успіхам і куди завжди вертаються.🌱Особливою гордістю громади стали вісім випускниць, які отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою: Валерія Руденок, Діана Руда, Анастасія Красківська, Юлія Бивалькевич, Тетяна Федченко, Ксенія Климова, Анна Мишко та Анастасія Захарчук. Під час урочистостей їм були вручені сертифікати на 10 тисяч гривень. Подяки також отримали їхні батьки, які протягом усіх років навчання підтримували своїх дітей, вірили в них та допомагали долати труднощі на шляху до успіху.🌸Завершилося свято шкільним вальсом випускників усіх навчальних закладів міста – символом прощання з дитинством і водночас першим кроком у доросле життя.🌱Дорогі випускники! Попереду на вас чекають нові дороги, важливі рішення, мрії та звершення. Нехай отримані знання стануть міцним фундаментом для майбутніх перемог, а поруч завжди будуть люди, які підтримують і надихають. Сміливо йдіть до своїх цілей, вірте у власні сили та пам’ятайте: Славутич пишається вами і завжди залишається вашим рідним домом.Удобру путь, випускники 2026 року! 💙💛
💔15 червня у храмі в честь ікони Божої Матері «Неустанна Поміч» Славутич попрощався із солдатом Збройних Сил України Костянтином Ткаченком. День жалоби. Приспущені прапори, схилені голови, сльози рідних. Громада проводжала в останню путь воїна.Костянтин народився на Луганщині. До Славутича його родина переїхала з окупованого Сєвєродонецька. Як і тисячі українців, він втратив рідний дім через російську агресію. Найбільшою радістю і гордістю його життя був син. Костянтин хотів бачити, як той зростає у мирній та вільній Україні. Та війна перекреслила ці мрії.Під час церемонії прощання міський голова Юрій Фомічев зазначив: «Сьогодні в Україні немає безпечних міст – під обстрілами опиняються і великі міста, і невеликі громади. Нам важко, але найважче, коли громада втрачає своїх захисників. Костянтин хотів повернутися додому, мав багато планів на майбутнє. Але вони не здійснилися. Наш обов’язок – пам’ятати подвиг кожного воїна. Ми вистоїмо. Війна навчила нас багато чому, але не пробачати таких втрат».Життя Костянтина Ткаченка обірвалося на війні, але пам’ять про нього житиме у серцях рідних і близьких, у вдячності громади, України, за яку він віддав найдорожче – своє життя.🇺🇦Вічна пам’ять і слава Захиснику України.
💔Сумна звістка надійшла до нашого міста. Захищаючи незалежність України, загинув солдат Збройних Сил України Костянтин Ткаченко (25.08.1998 – 06.06.2026).Костянтин народився 25 серпня 1998 року в смт. Біловодськ Луганської області. Навчався у Сєвєродонецькій школі №14.  Згодом здобував освіту у Сєвєродонецькому технікумі та Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля. Отримав диплом бакалавра за спеціальністю «Телекомунікації та радіотехніка». Мріяв стати програмістом.У 2023 році родина переїхала до Славутича з окупованого Сєвєродонецька Луганської області.Любив відпочинок на природі, подорожі з наметом, захоплювався відеоіграми. Найбільшою гордістю і радістю у його житті був син Євген. Костянтин безмежно любив свою дитину, щодня просив обійняти сина та передати, що любить його. Мріяв придбати будинок у Славутичі, отримати водійське посвідчення та навчити сина кататися на роликах. Він був люблячим батьком, надійним другом і доброю людиною. Найбільше прагнув, щоб його син ріс у мирній країні, без війни та зла.У листопаді 2025 року Костянтин був призваний на військову службу. Служив оператором безпілотних літальних апаратів. 6 червня 2026 року він загинув поблизу населеного пункту Яструбине Сумської області внаслідок удару ворожих БпЛА.💔Славутицька громада висловлює щирі співчуття матері Наталії Валеріївні, дружині Ярославі, близьким, друзям та побратимам загиблого Захисника.🇺🇦Світла пам’ять Герою. Вічна слава Захиснику України. 🕯13 червня Костянтин Ткаченко востаннє повертається у Славутич. Просимо славутичан зустріти Героя коридором шани на кільцевій дорозі при в’їзді до міста.Орієнтовний час прибуття –18:00. 🕯15 червня  о 12:00  у  храмі в честь ікони Божої Матері «Неустанна Поміч»  відбудеться прощання з Костянтином Ткаченком. Запрошуємо жителів гідно провести його в останню путь. 🕯15 червня у Славутичі оголошується Днем жалоби.
🔹Відбулася 53-тя чергова сесія Славутицької міської ради.На початку засідання міський голова вручив директору Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України Анатолію Носовському міську відзнаку «За відданість Славутичу».Про поточний стан справ у громаді поінформував міський голова. Серед позитивних новин – оперативне реагування на доручення Президента України. Бюджетний комітет Верховної Ради України підтримав зміни до Державного бюджету на 2026 рік, якими передбачено додаткове фінансування Чорнобильської АЕС у розмірі 525 млн грн. Це дасть можливість, зокрема, підвищити заробітну плату персоналу.У місті продовжується реалізація проєкту безбар’єрного маршруту. Триває реконструкції теплових мереж у Чернігівському кварталі. Особлива увага приділяється альтернативним джерелам енергії, зокрема сонячним електростанціям.🔹Основні рішення сесії:• Розширено перелік адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг.• Внесено зміни до Положення про Управління соціального захисту населення. До функцій управління додано питання запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, ведення обліку багатодітних сімей та підготовки документів для присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».• Заслухано показники економічного та соціального розвитку громади та затверджено Програму економічного і соціального розвитку Славутицької міської територіальної громади на 2026 рік.• Збільшено фінансування Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Родинний затишок».• Затверджено нову назву комунального закладу – «Славутицький центр соціальних служб та підтримки ветеранів». Для його роботи виділено приміщення в УПК (колишнє приміщення СПЦ).• До комунальної власності територіальної громади прийнято відеокамери, передані як благодійна пожертва.• На баланс КП «Житлово-комунальний центр» передано інфекційний корпус міської лікарні з подальшим переведенням будівлі до житлового фонду.• Детально депутати обговорили з адміністрацією лікарні питання функціонування хірургічного відділення міської лікарні. У підсумку ухвалено рішення зберегти відділення та виділити з місцевого бюджету 2 млн грн на його утримання.• Виділено кошти на встановлення сонячних електростанцій.• Передбачено фінансування транспортних послуг для доставки генераторів різної потужності.• Виділено кошти на ремонт скейт-парку.• Спрямовано 2 420,5 тис. грн на виплату заробітної плати педагогічним працівникам.🔹Ухвалені рішення спрямовані на забезпечення стабільної роботи комунальної сфери, підтримку соціальних послуг, розвиток інфраструктури та підвищення якості життя мешканців громади.
​У Славутичі стартують Дні сталої енергії!🔺З 8 по 12 червня 2026 року в нашому місті проходитимуть Дні сталої енергії під гаслом «Доступна енергія для славутичан: партнерство задля сталості, безпеки та рівного доступу».🔺У рамках Європейського тижня сталої енергії (EU SEW) для мешканців різного віку відбудуться інформаційні, освітні та тематичні заходи.🔺На учасників чекають пізнавальні зустрічі, тематичні бесіди, інтерактивні заняття та інші цікаві події, присвячені енергоефективності, відповідальному використанню ресурсів, захисту довкілля та сталому розвитку громади.🔺З програмою заходів можна ознайомитися за посиланням: https://gromada.org.ua/gromada/slavutych/news/1780997816/🔸Долучайтеся до тижня корисних знань, нових ідей та спільних кроків до енергоефективного майбутнього! Зробимо разом Славутич комфортнішим, екологічнішим і стійкішим до викликів сьогодення!🔸#ДніСталоїЕнергіїСлавутич2026Заходи проводяться за підтримкою проєкту ЕС «Угода мерів – Схід», Асоціації «Енергоефективні міста України» та Славутицької міської ради.Covenant of Mayors - EastAssociation Energy Efficient Cities of Ukraine
КНП «Славутицька міська лікарня» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» запрошують жителів громади пройти «Скринінг здоров’я 40+» у своїх медичних закладах та подбати про своє здоров’я вже сьогодні.🔹Як пройти «Скринінг здоров’я 40+»?Подати заявку на участь у національній програмі «Скринінг здоров’я 40+» можна у зручний для вас час через 📍застосунок «Дія» або у 📍Центрі надання адміністративних послуг (04579) 2 96 94, 095 606 15 70.Після підтвердження участі необхідно оформити Дія.Картку або скористатися вже наявною. Протягом 7 днів на картку буде зараховано 2000 гривень, які можна використати виключно для проходження скринінгу.Після зарахування коштів у вас буде 2 місяці, щоб оплатити послугу скринінгу. Якщо кошти не використати протягом цього часу, вони автоматично повернуться до державного бюджету.🔹Що включає програма «Скринінг здоров’я 40+»?Програма передбачає комплексне обстеження, яке допомагає оцінити стан здоров’я та вчасно виявити ризики розвитку захворювань.До скринінгу входять:📍анкетування та оцінка індивідуальних ризиків серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та стану психічного здоров’я;📍огляд лікаря;📍лабораторні дослідження для оцінки роботи серця, судин і нирок.Усі обстеження проводяться безоплатно, за один візит та у зручному для пацієнта медичному закладі.За результатами скринінгу лікар надасть рекомендації щодо збереження здоров’я, а за потреби призначить лікування або направить на додаткові обстеження.Програма допомагає своєчасно виявити фактори ризику та можливі порушення здоров’я, щоб запобігти розвитку серйозних захворювань у майбутньому.🔹Детальніше про програму та відповіді на поширені запитання можна знайти на сайті: https://screening.moz.gov.ua/
Закінчення навчального року завжди означає початок підготовки до наступного.На слуханнях Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, обговорили з Юлією Свириденко та В. Микитою - заступником Керівника Офісу Президента України, Міністром освіти та народними депутатами питання харчування школярів.За дорученням Президента Уряд віднайшов ресурси для забезпечення гарячим харчуванням учнів 1-11 класів по всій Україні.У Славутичі діє безоплатне харчування для багатьох категорій дітей, зокрема тих, які постраждали внаслідок війни. Додаткова підтримка стане суттєвою допомогою.Гаряче харчування - не лише корисніша заміна перекусам, а частина культури здоров'я.Нам буде потрібна підтримка батьків у формуванні правильних харчових звичок дітей. Будемо дбати за збалансованість меню. Можливо, запровадимо дні відкритих дверей, як робили це в наших садочках, і дорослі зможуть скуштувати страви, які отримують діти.Важлива ініціатива працює на здоров'я дітей та підтримку родин.t.me/fomichevyk
Славутич отримав від міжнародних партнерів 4 сонячні станції з установками зберігання енергії До міста Славутича надійшла міжнародна технічна допомога за підтримки уряду Німеччини у вигляді енергоефективного обладнання. Наша громада отримала сонячні станції та комплекти акумуляторів для 4-х комунальних закладів:-       Славутицький ліцей.-       Дитячий садок №1 «Калинка».-       Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Родинний затишок».-       Славутицький ліцей «БезМеж». Щиро дякуємо міжнародним партнерам за підтримку та надане обладнання, що зміцнить енергетичну незалежність міста та створить стабільні умови для безперервного навчального й виховного процесу. Також висловлюємо вдячність за надану допомогу у розвантаженні обладнання:-       Філії «ВП «Атомремонтсервіс» АТ НАЕК «Енергоатом».-       КП «Дорожньо-експлуатаційне управління».-       КП «Управління житлово-комунального господарства».-       славутичанину Дмитру Шляхетко. Заходи реалізуються в межах пакету Зимової допомоги, що надається Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) в рамках допомоги перехідного періоду та виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ Ukraine) GmbH.