Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Славутицька міська рада
Додано 13 вер 2021

Славутицька міська рада

@slavutych_mr
Кількість підписників: 6 055
Фото: 3,780
Відео: 569
Посилання: 4,050
Опис:
Джерело

Славутицька міська рада | ​22 грудня своє професійне свято відзначають енергетики.💡У Галереї мис...

Логотип телеграм спільноти - Славутицька міська рада Славутицька міська рада @slavutych_mr
955 Охват/переглядів 2025-12-22 14:57 Повідомлення №14719
22 грудня своє професійне свято відзначають енергетики.💡У Галереї мистецтв вітали енергетиків. Урочистості розпочала Народна хорова капела «Натхнення» – їхній виступ одразу створив атмосферу свята, вдячності та шани.💡Сьогодні пролунало багато теплих слів, бо Славутич – це місто енергетиків, місто людей, чиє покликання – енергетика.💡Грамоти Верховної Ради України вручила народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк. До слів вітань та вручення нагород долучилися директор Чорнобильської АЕС Сергій Тараканов, заступник Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Олексій Будик та міський голова Юрій Фомічев. Відзнаки отримали працівники Чорнобильської АЕС, ВП «Атомремонтсервіс», Електроцеху КП «Тепломережі» – ті, хто роками та щоденною працею забезпечує стабільність енергетичної системи та роботу міських електромереж.💡Неможливо творити великі справи без команди, а в енергетиці – тим більше. Тут усе тримається на професійних руках. Це справжні воїни світла.💡У Галереї панувала атмосфера тепла та вдячності, звучала музика. Таланти Славутича дарували емоції та радість. І коли під час нагороджень виглянуло сонце – це стало добрим знаком, знаком світла, що перемагає.💙💛Щиро вітаємо всіх енергетиків – тих, хто працює сьогодні, тих, хто вже на заслуженому відпочинку. Бажаємо міцного здоров’я, віри та невичерпної енергії.