Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Славутицька міська рада
Додано 13 вер 2021

Славутицька міська рада

@slavutych_mr
Кількість підписників: 6 054
Фото: 3,780
Відео: 569
Посилання: 4,050
Опис:
Джерело

Славутицька міська рада | Сьогодні зранку до Виконавчого комітету Славутицької міської ради заві...

Логотип телеграм спільноти - Славутицька міська рада Славутицька міська рада @slavutych_mr
3 050 Охват/переглядів 2025-10-23 12:02 Повідомлення №14073
💙Сьогодні зранку до Виконавчого комітету Славутицької міської ради завітала нова славутичанка – 81-річна Валентина Михайлівна Новікова. Прийшла, щоб поділитися своєю історією та висловити щиру вдячність усім, хто з перших днів у нашому місті допомагає їй та її синові Олександру.Пані Валентина все життя працювала у сфері комунального господарства в місті Мирноград (колишній Димитров), що поруч із Покровськом. Під час війни сім’я була змушена залишити рідну домівку. Після короткого перебування в Павлограді доля привела їх до Славутича, де з 27 листопада 2024 року вони знайшли новий дім.💛Жінка з вдячністю згадує Валентину Дудинську, Аллу Божок з Центру соціальних служб, Тетяну Шаталову з РАЦСу, працівників Пенсійного фонду, ЦНАПу, Управління соціального захисту населення, які завжди приходять на допомогу.З особливою теплотою пані Валентина говорить про міського голову Юрія Фомічева – «добру людину, яка завжди знаходить час допомогти», – каже вона.«Мені і синові дуже подобається Славутич. Це місто добрих людей, які завжди підкажуть і підтримають. Я сумую за рідним домом, але якщо так складеться доля – залишусь тут. Тут добре», — ділиться пані Валентина.💙Жінка щиро сподівається отримати житло у Славутичі та зізнається, що вже відчуває себе частиною нашої громади.Пані Валентина спеціально прийшла до Міської ради, щоб подякувати всім, хто залишається поруч у непрості часи, і попросила передати її слова вдячності всім славутичанам. 💙💛