Джерело
Slavinska_reads | Привіт! Маю для всіх важливу новину та несподіваний для мене самої pro...
769 Охват/переглядів
2025-10-13 05:55
Повідомлення №380
Привіт! Маю для всіх важливу новину та несподіваний для мене самої pro bono проєкт.Саме цього року я усвідомила, як багато для мене значить робота з молоддю - можливість менторити, навчати, допомагати й надихати. Тому вирішила створити щось типу старого-доброго літературного гуртка.Це не книжковий клуб і не студія креативного письма. Це простір, де ми зможемо говорити про літературу - якісь важливі для мене як менторки теорії та сторінки. Це простір, де можна буде вразливо й безкарно просто щось своє почитати вголос. Все просто - зустрічі раз на місяць. Подробиці, дати, деталі й програму отримають ті з вас, кого я оберу, прочитавши ваші відповіді.Цей проєкт я присвячую пам'яті Бориса Дабо-Ніколаєва, котрий виявився першим, хто зі мною-першокурсницею був готовий серйозно говорити про літературу - і про читання, і про перше писання. Без його літгуртка "Скриптор" і без сотень годин наших позаурочних і щирих розмов, суперечок, незгод і шушукань зі мною би не сталося й не помислилося багатьох речей. Велике щастя мати такого відповідального дорослого поруч. Мрію про честь і можливість стати для вас такою співрозмовницею.Долучитися можна тут, це лінк на анкету для претенденток і претендентів. Заявок уже є, але у вас точно ще є шанс втрапити в мою групу :)https://forms.gle/jXCQv5QiJ6UgWAWt8Головна моя ідея - слухацька аудиторія університетська чи школярська. Проте я без ейджизму - пишіть мені всі, прочитаю кожну заявку :)