Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Slavinska_reads
Додано 14 лип 2024

Slavinska_reads

@slavinska_reads
Кількість підписників: 598
Фото: 204
Посилання: 178
Опис:
Коротко про книжки та загалом цікаві тексти, які читаю. А також публікую інший контент, який допоможе тим, хто зараз не може читати - наприклад, літературне аудіо

👥 Кількість підписників

598
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -5

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 239 26-05-09 17:16
Найцікавіше за тиждень від Радіо Культура 💜💬 Чому критикують новий Цивільний кодекс і як це може вплинути на європейську інтеграцію України, пояснює народна депутатка Інна Совсун💬 В Україні накладено арешт на активи HBO через невиплату компенсації вдові ліквідатора ЧАЕС Людмилі Ігнатенко. Як це може вплинути на роботу стрімінгу в Україні, міркує Віталій Гордієнко, автор ютуб-каналу «Загін Кіноманів»💬 Квиток від $100 тисяч, а столик від $350 тисяч — за що критикують Met Gala? Розповідає головна редакторка Harper's Bazaar Ukraine Ірина Татаренко.💬 Венеційська бієнале-2026 стартує на тлі протестів і дискусій про участь Росії. Чому цьогорічна подія супроводжується скандалами і як Україна планує говорити про війну через мистецтво, розповідає Ксенія Малих, співкураторка українського павільйону💬 Чому Володимир Путін зменшив масштаб «побєдобєсія» — розмірковує політична психологиня Лариса Волошина💬 Як слухати й розуміти інструментальну музику та чому вона може бути захопливою для широкої аудиторії — розповідає музикознавиця та авторка подкасту «Цей хіт» Катря Гончарук. Також слухайте попередні випуски меломанського подкасту.💬 Радіодетектив «Темна вода» Андрія Кокотюхи
👁 285 26-02-12 09:17
«Ми заплатили ціну за нашу гідність». Ексклюзивний коментар Владислава Гераскевича після дискваліфікації.«Досі вважаю, що ми не порушили жодних правил і мали повне право виступати у цьому шоломі на рівні з іншими спортсменами, що робили подібне у попередні дні на цих Олімпійських іграх, – розповів Гераскевич в коментарі для Суспільне Спорт. Не отримав жодного пояснення щодо російського прапору, чому не було застосовано санкції, чому лижниця має право виступати з посланням загиблому партнеру по команді, а ми — ні. У документі також написали, що я публічно анонсував, що це жертви війни, хоча, звичайно, коли ти дивишся на шолом, це не зрозуміло. Цей шолом не несе політичного контексту, тож, вважаю, я мав повне право виступати у ньому. Ті аргументи, які наводила масіс Ковентрі, що вони підтримують Україну та солідарні з Україною — щодо цього є великі сумніви. Особливо після цього рішення. Тон був адекватний, не було скандалу. Вона пропонувала, що ми можемо показати його на старті, але я їхатиму в іншому шоломі і потім мені його нададуть у мікс-зону. Але я вважаю, що маю отримати такі ж права, що і інші спортсмени в інших видах спорту з інших країн. Чомусь я такі права не отримав Ми заплатили ціну за нашу гідність, Я відстоював інтереси України та пам’ять про спортсменів. Що далі? Це тільки відбулося і важко сказати. Напевно, будем готувати позов у CAS і продовжуватиме боротися за наші права. Вірю, що ми не порушили жодних правил» Повний коментар Гераскевича читайте невдовзі на сайті Суспільне Спорт.
👁 271 26-01-23 11:32
Тренди і до чого тут ми?З одного боку, система у якій ми зараз всі живемо далеко від того аби формувати тренди, чи спостерігати за ними із захопленнями, але тут є одне але. Тренд це не щось тимчасово-вірусне, це тенденція запитів-очікування споживачів яка формується у наслідок економічних, політичних, соціальних змін та відкриттів у науці. А відтак, люди які вміють визначати тренди дуже уважно стежать за розвитком глобальних світових змін, наукових відкриттів та розвитком різних галузей. Якісні трендвотчерські матеріали, це результат досліджень, аналізу та глибинної аналітики.Ну і ще, задавати й визначати тренди можуть ті країни, компанії, корпорації які мають великі інвестиції в RnD, динамічно розвиваються і мають стійку фінансову систему.Це якщо зовсім-зовсім коротко й просто. Але це все я до того, що на початку року тема трендів зринає як запит від ЗМІ, мені складно про це говорити, бо зараз не так багато маю ресурсів і вільного часу, аби прискіпливо вивчати саме цей напрямок. Та все ж, частину матеріалів опрацьовано і власними суб'єктивними думками та спостереженнями я поділилась у ефірі на Радіо Культура, слухайте, а я буду вдячна за критику і коментарі
👁 769 25-10-13 05:55
Привіт! Маю для всіх важливу новину та несподіваний для мене самої pro bono проєкт.Саме цього року я усвідомила, як багато для мене значить робота з молоддю - можливість менторити, навчати, допомагати й надихати. Тому вирішила створити щось типу старого-доброго літературного гуртка.Це не книжковий клуб і не студія креативного письма. Це простір, де ми зможемо говорити про літературу - якісь важливі для мене як менторки теорії та сторінки. Це простір, де можна буде вразливо й безкарно просто щось своє почитати вголос. Все просто - зустрічі раз на місяць. Подробиці, дати, деталі й програму отримають ті з вас, кого я оберу, прочитавши ваші відповіді.Цей проєкт я присвячую пам'яті Бориса Дабо-Ніколаєва, котрий виявився першим, хто зі мною-першокурсницею був готовий серйозно говорити про літературу - і про читання, і про перше писання. Без його літгуртка "Скриптор" і без сотень годин наших позаурочних і щирих розмов, суперечок, незгод і шушукань зі мною би не сталося й не помислилося багатьох речей. Велике щастя мати такого відповідального дорослого поруч. Мрію про честь і можливість стати для вас такою співрозмовницею.Долучитися можна тут, це лінк на анкету для претенденток і претендентів. Заявок уже є, але у вас точно ще є шанс втрапити в мою групу :)https://forms.gle/jXCQv5QiJ6UgWAWt8Головна моя ідея - слухацька аудиторія університетська чи школярська. Проте я без ейджизму - пишіть мені всі, прочитаю кожну заявку :)
👁 433 25-07-16 12:54
Ну так от, про пасуватиме до історії.Коли я придумала "Дивокровців" вперше, це мало бути щось трошки нуарне, про приватного детектива і його нову дружину, яка раптом зникає, і він, шукаючи, знаходить двох її дивнуватих сестер, а потім і цілий таємний світ, де багато магії, але бракує когось зі здоровим глуздом і вмінням спокійно перевіряти версії і мотиви підозрюваних.Але в процесі я зрозуміла, що мені самій хочеться, щоб цей таємний світ відкрив хтось трошки менш цинічний, більш готовий вірити в дива, а ще хтось, для кого це відкриття світу буде одночасно дорогою до себе.Я крутила це так і сяк, поки не зрозуміла, що якщо це історія про дочку детектива, і якщо він по дотичній з цим світом вже проходив, то вийде дуже добре. Так ця історія і стала мідл-грейд фентезі. З цього кута я могла втілити найбільше з того, що мені хотілося.Це, до речі, не унікальний випадок. Моя наступна книжка, яка (якщо всі будуть живі, звісно), вийде десь під кінець року, починалася теж як мідл-грейд фентезі, але в процесі я зрозуміла, що хочу, щоб в героїні був ряд досвідів у минулому, які дууууже дивно виглядають, якщо їй 13, але абсолютно нормально, якщо їй 17. Звісно, це була не єдина зміна (бо цю конкретну книжку я вигадала двічі: один раз до початку повномасштабки, а другий раз — після, і це водночас однакові і дуже різні історії), але всі вони разом посунули текст в зону янг-едалта.Одна книжка, яку я пишу зараз, зрештою попала в параметри нью-едалта, бо нью-едалт, нмд, — руммейт козі-фентезі. При цьому на старті ідеї героїні мало бути під або трошки за тридцять (бо цей вік — другий руммейт козі-фентезі), але я прикинула сюжетні повороти, і зрозуміла, що з молодшою героїнею все виходить трошки простіше.Словом, я не запираюся в жанрі — просто кручу історію, поки не знайду той кут падіння світла, під яким вона сяятиме найкраще.
👁 431 25-04-21 12:12
- і ця доросла людина мусить бути елементарно готовою говорити про неоднозначні теми. Про всі ці "так, але". Точні відповіді підліткам навряд чи потрібні, я бачу радше пошук когось, хто разом із ними готовий помислити цю реальність як складнуСюди ж допишемо санітарний мінімум: вміти нормально словами через рот вживати слова, які зазвичай дорослі бояться вживати у розмовах із дітьми, як то "сексуалізація" чи "сексуальний". Ні, про секс ми поки не розмовляли, натомість регулярно виникає тема занадто відвертого одягу на жінках у спорті - про це говорять дівчата, котрі самі практикують спорт, а також фанатки-глядачки спортивних змагань. Також діти проблематизують занадто сексуалізовані та сексистські зображення жінок у рекламі. Ці дві теми зазвичай піднімає саме аудиторія, без моїх підказок.5. З хлопцями складніше говорити на гендерні теми, тому що досі їх часто оточує занадто токсичне маскулінне середовище. Тому часто я чую від них відтворення стеретипів у цитуванні якихось старших родичів. Але є декілька тем, які залишають прочинені двері у відверту розмову між усім класом, із учнями та ученицями разом - це тема стереотипів. Хлопці чудово підтримують розмову про те стереотипи щодо чоловіків, які їм не подобаються, які їх обурюють. І в розмові дуже легко зазвичай ми разом приходимо до висновків, що в кожного стереотипа є дзеркало - ідентичний стеореотип про дівчат. На цій основі вже можна говорити про шкоду дискримінації та про те, що фемінізм може допомогти жити в справедливішому світі - прийнятнішому і для дівчат, і для хлопців...