Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Скрипник Євген Доказовий лікар
Додано 14 лип 2024

Скрипник Євген Доказовий лікар

@skripnik_evgen
Кількість підписників: 37 910
Фото: 4,920
Відео: 3,490
Посилання: 1,580
Опис:
You can view and join @skripnik_evgen right away.
Джерело

Скрипник Євген Доказовий лікар | Що таке дефект при Шизофренії ? Мене просили написати відносно цієї те...

Логотип телеграм спільноти - Скрипник Євген Доказовий лікар Скрипник Євген Доказовий лікар @skripnik_evgen
5 520 Охват/переглядів 2026-04-27 04:44 Повідомлення №13095
Що таке дефект при Шизофренії ? Мене просили написати відносно цієї теми більш детально Дефект - це стан, розлад особистості, який розвивається після епізоду загострення та/або на фоні хвороби. Тобто навіть, коли немає психозу , коли є ремісія, цей стан залишається. Тобто це не «приступ», а наслідок захворювання. ‼️Чим довше психоз без лікування - тим вищий ризик дефекту.‼️Чому ж завжди кажу та пишу, що коли ж загострення чи початок психозу , його потрібно КУПІРУВАТИ швидше високими дозуваннями нейролептиків, а не лікувати мікродозами і чекати коли перейде в хронічний процес!➡️Основні прояви дефекту:Емоційне збіднення, апатія, зниження волі; немає ініціативи, емоції та обличчя без міміки, складно робити навіть прості дії, важко підтримувати бесіду, спілкування , втрата інтересу до навколишнього, втрата хобі, інтересу до життя , втрата інтересу до сімʼї, зниження уваги, зниження швидкості реакції, відсутність планів на майбутнє тощо 👨‍⚕️Це не депресія, людина при «дефекті» не страждає, на відміну від депресії. 🙄Дефект - це негативна симптоматика і саме дефект призводить до інвалідизації, ще сильніше , ніж позитивні симптоми!! Тому важливо, щоб загострення було, якомога коротше, щоб не було в подальшому дефекту! Бережіть себе та близьких !