Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Скрипник Євген Доказовий лікар
Додано 14 лип 2024

Скрипник Євген Доказовий лікар

@skripnik_evgen
Кількість підписників: 37 910
Фото: 4,920
Відео: 3,490
Посилання: 1,580
Опис:
You can view and join @skripnik_evgen right away.
Джерело

Скрипник Євген Доказовий лікар | Задача від психіатра Євген Скрипник Молодий чоловік; 24 років В дитинс...

Логотип телеграм спільноти - Скрипник Євген Доказовий лікар Скрипник Євген Доказовий лікар @skripnik_evgen
4 750 Охват/переглядів 2026-04-25 14:06 Повідомлення №13076
Задача від психіатра Євген Скрипник Молодий чоловік; 24 років В дитинстві була сенсорна чутливість Друзів майже не було В садочку вихователь - говорила , що не так веде себе. Що в садочку поводив себе : «Сам собі сидить в куточку і сам тихенько проводить дозвілля» Не хоче спілкуватися з іншими. Мама завжди це відносила до характеру, «ну просили таких характер» Вдома любив конструктор LEGO, міг годинами сидіти в конструкторі При навантаженні ( коли багато спілкування тощо), при перевантаженні може різко піти в кімнату відпочивати, по типу вимикається, потрібно відпочити. Напади агресії , дратівливість виникли в 20 років, любе зауваження , викликає агресію. Хоча періодично мама згадує дратівливість, та агресивні вчинки було і раніше, з дитинства. Не обіймає, не любить коли його обіймають. Не розуміє для чого люди вітають один одного з днем народженням, з іншими святами тощо Не доглядає за собою , не ходить в душ. Немає сил. Тижнями може голову не мити. З оточуючими не спілкується, тільки сімʼя. Закінчив один курс інституту і кинув навчання.Постійно по квартирі складає речі в своєму порядку, порядок який він саме вважає В дитинстві також складав деякі особисті речі, при тому що мама клала їх на своє місце і приходила після роботи, всі речі було знову розкрадені по іншому! Не проявляє емоцій до батьків , відчуття що він не скучав, ніколи не каже що скучив тощо Зі всієї сімʼї говорить, що любить тільки тваринку , яка живе з ними. Розмови його виснажують. При тому що є апатія, але коли стосується розставляти речі в квартирі, він це робить. Переставляє речі як він хоче і вважає за потрібне і так постійно повторює. Не розумію чому повинен слухати Маму, не розуміє соціальних нормБули дві спроби суїциду Зверталися багато разів до психіатрів Встановили діагноз Розлад особистості Призначали нейролептки, антидепресанти і ніякого ефекту немає. Постійно вдома, ніякого соціального життя тощо. Не миється, рідко голиться. Який діагноз? Ваша тактика в лікуванні?