Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Скрипник Євген Доказовий лікар
Додано 14 лип 2024

Скрипник Євген Доказовий лікар

@skripnik_evgen
Кількість підписників: 37 919
Фото: 4,950
Відео: 3,520
Посилання: 1,580
Опис:
You can view and join @skripnik_evgen right away.
Джерело

Скрипник Євген Доказовий лікар | Мені було так погано, що я готова була їсти все аби полегшало. Антидеп...

Логотип телеграм спільноти - Скрипник Євген Доказовий лікар Скрипник Євген Доказовий лікар @skripnik_evgen
6 600 Охват/переглядів 2026-03-18 15:00 Повідомлення №12802
Мені було так погано, що я готова була їсти все аби полегшало. Антидепресанти не приймала, бо 3 спроби дали алергію і побічки. Приймала і мухомори, і усякі типу фенібуту чи біфрену, гідазепам, Габу і багато усього іншого. Потім купила ще й пирскалку СВD. Чи якась несумісність між усіма речовинами і препаратами, але схватив такий приступ живота, що ледь доїхала в лікарню. Дуже високі показники були білірубіну і всяких ферментів (вже не памʼятаю, як вони називаються). До сих пір не знаю від чого. Лікарі теж не сказали. Але я розповіла, що приймала, то мене направили до психіатра. Поставили діагноз депресивний розлад. Але я сказала, що антидепресанти вже пробувала, то не призначайте. Мені призначили ломотрин і транк Буспірон. Приймала півроку, трішки було полегшення, але потім перестали давати ефект. Мій друг, дякую йому, психолог приймав антидепресанти і довго мене переконував знову пробувати. Але страх брав своє. Потім я побачила у інсті Євгена Скрипника, мене зацікавив його легкий і трохи з гумором підхід ведення блогу. Почала слухати. Вирішила зробити ще спробу. Записалася на консультацію до психіатра і психолога. Почала приймати із 1/4 від 10 Есциталопрам. Пережила жах 2 місяці, але терпіла, бо вже не знала, який вихід. З психологом трохи позаймалася, але мені не зайшло. Не буду детально писати чому. Приймаю вже півроку 20-ку. Не скажу, що зовсім так, як було до цього, поки що нікуди сама не їжджу і не ходжу, але!!! Сміюся кожного вечора, вже як ритуал, на всю хату), легше стало сприймати наш світ. Не приймаю гідазепам, як цукерки. Приймаю тільки одну 20-ку в день замість відра БАДів, мухоморів, канабісів і всяких інших бісів). Безмежно вдячна лікарю Євгену і його клініці. А, ще такий момент. Зразу звернулася до одного лікарі у цій клініці. Якось не знайшли порозуміння. Я звернулася до адміністрації і попросила підібрати емпатичного лікаря). Дякую їй безмежно, не знаю, чи можна називати тут прізвище. Дуже талановита жінка, зуміла мені пояснити все детально, вислухала і призначила ті ж самі ліки, що й попередня, але я вже, майже, без страху їх почала відразу приймати.Можливо, комусь мій досвід знадобиться. Не здавайтеся. Довіряйте доктору Євгену. Щиро вдячна, Вам, пане Євгене, Ви — бог психіатрії всія України💪❤️🙏🏼