Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Скрипник Євген Доказовий лікар
Додано 14 лип 2024

Скрипник Євген Доказовий лікар

@skripnik_evgen
Кількість підписників: 37 919
Фото: 4,950
Відео: 3,520
Посилання: 1,580
Опис:
You can view and join @skripnik_evgen right away.
Джерело

Скрипник Євген Доказовий лікар | Доброго ранку , друзі! ✍️Пише мені пацієнт, лікарю я вже рік приймаю в...

Логотип телеграм спільноти - Скрипник Євген Доказовий лікар Скрипник Євген Доказовий лікар @skripnik_evgen
5 920 Охват/переглядів 2026-03-14 17:07 Повідомлення №12775
Доброго ранку , друзі! ✍️Пише мені пацієнт, лікарю я вже рік приймаю в загальному антидепресанти , можна вже буде кидати? ✍️При тому що в березні ми змінили антидепресант, тому що стан погіршився ✍️Інша пацієнтка, лікарю вже хочу кидати антидепресанти , все ок, дякую . ⁉️🙄Скільки часу ок? -три місяці Вже багато разів повторяв і буду повторювати - що рік це не загальний термін прийому Рік після покращення, щоб ваша нерврва система звикла жити без тривоги та страхів Звикла вірно реагувати на ті чи інші події вірно !!! Без тривоги , без уникаючоі поведінки 💊Антидепресанти покращують стан в більшості Через місяць -два , а приймати потрібно ще рік ? ⁉️Чому? Щоб ви звикли жити нормальним життям , щоб утворилися нові РЕФЛЕКСИ у вас Тому що раніше ви не вірно реагували , тікали , уникали, тривожились Друзі!!!! Тому, антидепресанти потрібно приймати не менше року після того як стан стане таким як до хвороби!!! А якщо стан покращився нещодавно , або не стабільний , є періодично страх , тривога - то толку що ви приймали рік , все повернеться! Не вірно думати що приймати просто рік !!! Приймати не менше року після НОРМАЛІЗАЦІЇ стану!!! Будьте здорові!#антидепресанти #депресія #тривога #паніка #Скрипник #психіатр