Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сіль
Додано 20 бер 2026

Сіль

@silukr
Кількість підписників: 5 472
Фото: 366
Відео: 99
Посилання: 320
Опис:
Про війну. Кінетичну, інформаційну, смислову. Автор - військовий. До ЗСУ вивчав як працює російська дезінформація. Написав про це книгу. Тут - власна думка, аналітика та поширення матеріалів, які здаються цікавими і корисними. https://linktr.ee/SaltUA
Джерело

Сіль | Напевно масштаб подій на Близькому Сході та питання чи буде сьогодні м...

Логотип телеграм спільноти - Сіль Сіль @silukr
2 890 Охват/переглядів 2026-04-07 22:25 Повідомлення №900
Напевно масштаб подій на Близькому Сході та питання чи буде сьогодні масований обстріл Ірану з боку США, нашому втомленому розуму більш цікаві та інтригуючі, ніж черговий обстріл росіянами Запоріжжя, Павлограда чи Словʼянська. Я вже мовчу про ще більш повсякденні події російської війни проти України. Менш із тим, перед поверненням до повсякденної рутини, поки американські бомбардувальники прямують до зони виконання, а противники розмовляють і блефують, не можу стриматися щоб не оглянутися трішки назад та не вловити іронію. Сьогодні Такер Карлсон, який підтримував Трампа на виборах, їздив брати інтервʼю в хуйла, вихваляв московське життя та загалом демонстрував свою приязнь до росіян, сьогодні відмовився від Трампа. Це звісно не означає, що він все ще не любить росіян. Проте, один з найбільших публічних прихильників, який багато зробив аби Трамп виграв вибори, сьогодні критикує його. Адже він підтримував політика, який виступав проти участі США у війнах. Який би фрейм ми не використовували. Хоч для України це означало б припинення будь якої допомоги та дуже вірогідну поразку у війні. Не забуваймо все ж таки, що Такер любить путіна… який розвʼязав війну. Але вже не любить Трампа… який наче теж розвʼязав війну. Піди та зрозумій тамтешніх «консерваторів». Демократи в США вже просять задіяти конституційний механізм усунення Трампа. Там є норма, згідно з якою, якщо очільник держави «не в адекваті», то його можна цілком легально усунути від влади. Не зрозуміло тільки хто на таке піде. Курка підлабузників, які носять подароване взуття більшого розміру, аби не злити шефа? Гірка іронія полягає в тому, що Венс, який може замінити Трампа (а якщо мова про дострокове - то ще й має), порівняно з дідом для нас певно ще гірший варіант. Всі єством він демонструє ненависть до України. Хоча щодо діда колись він вже перезувся. Можливо він буде першим, хто потім палитиме портрети Нерона з автозасмагою та розвінчувати культ особистості. Зрештою, чим би не закінчилась сьогоднішня ніч чи найближчі «два-три тижні», нам своє робить. Комусь пʼятий рік. Комусь більше.