Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - SID CITY
Додано 14 лип 2024

SID CITY

@sid_city
Кількість підписників: 1 821
Фото: 778
Відео: 80
Посилання: 445
Опис:
Єдиний канал про ресторанну сферу Запоріжжя. Інсайди про відкриття Анонси та інформація про достойні івенти Деформований погляд працівника сфери Пропозиції, реклама або просто покалякати ➡️ @sid0r
Джерело

SID CITY | Молодь!Ішов я значить в смачну їдальню на універах (про неї якось поті...

Логотип телеграм спільноти - SID CITY SID CITY @sid_city
1 560 Охват/переглядів 2026-05-20 15:21 Повідомлення №1481
Молодь!Ішов я значить в смачну їдальню на універах (про неї якось потім) і згадав, що Хука ж оновилась і треба подивитись, що там нового і цікавого!Знаходиться на місці колишньої бібліотеки, прям за рогом від минулої локації. Два поверхи. Контактна барна стійка, котра була майже повністю забита. На минулій локації такого бару не було. Тут прям попрацювали серйозно з наповненням коктейльної карти. І ціни демпінгові. Коктів вище 200 майже нема. Але вдень якось підозріло пити коктейлі)))Меню кухні зі слів офіціанта змінилось повністю. Оновленням займався поважний у запорізьких гастроколах пан. Вітелло Доволі тонка яловичина, реально смачний соус, каперси, кедрові горішки, зелень. Єдине, що пармезан був нарубан прям дебелими шматами. Несильно відчувався. Борщ Подача зі всіма супутніми приколами. Кажуть, що хліб та іншу здобу печуть самі. Повага. Обсмажене Ребро, насичений бульйон, без квасолі. Класичний смачний борщ. Карбонара Не фанат. Але коли готують без вершків, то вже фанат. Аль Денте фетучіні, вялені томати, добре замішане яйце з пармезаном. Але знову ці шматки пармезану зверху. Я б зробив потонше для більших смакових відчуттів. Літній майданчик. Це напевно єдине чого не вистачало минулій Хукє. Літка на продвитуній стадії будівництва. Прям затишно буде. У дворику. Ніби одеський вайб. Думаю, що влітку буде вайбово з ді-джем та івентами. Тим паче що в старій частині ну дуже мало закладів. А. Ну і кальян. Все по старому. Якісно, як сказали постійні гості котрих там зустрів)