Джерело
схованка ріплі | ️TW❗️18+, жорстокі кадри, ЦСАМ/ЦПСкарга 2.0? Вперше пишу такий пост. М...
73 Охват/переглядів
2026-02-19 15:58
Повідомлення №7582
❗️TW❗️18+, жорстокі кадри, ЦСАМ/ЦПСкарга 2.0? Вперше пишу такий пост. Мені з колегами ф1 арт комʼюніті останнім часом все частіше почала на очі кидатись одна особа з ніком Жабаʼs Епштейн.Що ми про неї знаємо, судячи з відкритих джерел: (докази закріплені за кожним пунктом, усі скріншоти це все що лежало на поверхні) 1) Надихається твором «Лоліта» та неодноразово про це заявляє.2) Створює персонажів й ау, де діти відіграють ключову роль та показані у сексуальному контексті. Також в малюнках присутня зоофілія. 3) Ролить такі історії та виправдовує свою свою ТВОРЧІСТЬ сумним сенсом. 4) Пересилає з одних соцмереж на інші з більш жорстоким контентом (з ТТ в ТвіХтер або ТҐК) 5) Малює повнолітніх у дитячих образах.6) Використовує реальних людей для свого контенту (маленький Макс Ферстаппен/його батько, маленький Макс/Фернандо Алонсо, Кімі Антонеллі(19)/Тото Вольфф(54), брати з гурту Oasis etc.). Вочевидь це не виправдовує її, навіть якби все було видумкою. 7) Успішно збирає однодумців, а її пости просувають. Канал та інші соцмережі ростуть з кожним днем. Поки писала це все додалось 7 підписників тільки в тґк. Не кажучи вже про ґор і те, що майже весь контент російською й аудиторія переважно складається з них.Також важливо те, що вона працює в магазині іграшок, що може становити потенційну загрозу для дітей. Творчість — це найлегший спосіб передати те, що у автора в голові. Контент, що сексуалізує або нормалізує експлуатацію дітей та тварин чи будь-яку форму насильства над ними, — це не творчість. Будь-який публічний контент — це вплив. А вплив завжди несе відповідальність.Що я прошу вас зробити: 1) Максимальне поширення цього посту.2) Скарга на всі соцмережі із поясненням причини. Не полінуйтеся написати декілька речень.3) НЕ переглядати її пости будь-де. Чому? Алгоритми не фільтрують що вони просувають. Будь-яка увага може допомогти акаунту такого роду контенту. Я не хочу перетворити це в рекламу. В коментарях залишу посилання куди надсилати скарги. Навіть якшо вона не зупиниться та продовжить створювати нові, це вже Calls to Action.