Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - схованка ріплі
Додано 14 лип 2024

схованка ріплі

@shovankaripley
Кількість підписників: 324
Фото: 3,680
Відео: 52
Посилання: 554
Опис:
тут ти сховаєшся від своїх проблем<3 @rrripley адмін усі посилання на мої соц мережі: https://linktr.ee/ripley_tayado

👥 Кількість підписників

324
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +5
Середній/Місяць:: +2

📊 Кількість повідомлень на день

1.5
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 2
Середнє за день: 1.5

Історія змін назви

схованка ріплі 2024-10-02
DTIYS || схованка ріплі 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 4,950 26-06-15 19:34
(інтерактив)ЯКИЙ ВАЙБ ІНТЕРНЕТ-АРТ-ФЕНОМЕНУ МАЄ ЦЕЙ ХУДОЖНИК?(постав реакцію)[👍] - художка (цей художник скоріше буде вчитися/вже вчиться на творч. спеціальності і сприймає своє хобі вже як роботу) [🔥] - фан-акаунт (у цього художника вагома фан база, про нього не забувають і чекають на контент) [❤️] - арт-айсберг (цей художник має великий арт-бекграунд, особливо якщо сильно копати) [🥰] - рандомайзер ідей (цей художник хаотичний у творчості, має як ос, так і фанарти, неможливо передбачити його контент) [😘] - арт-meme (цей художник дуже забавний та дружелюбний, має купку м'ю, з якими часто обмінюються репостами) [💘] - референс з пінтерест (цей художник дуже надихає своєю творчістю, хочеться годинами роздивлятися деталі його картинок) [💅] - туторіал з інстаграму (на цього художника хочеться рівнятися, це — приклад для наслідування) [💋] - огляд на скетчбук (цей художник займається декількома видами творчості, вдало їх поєднуючи та пишається цим) [🍓] - арт-челлендж (цей художник є локальною селебріті для вузького кола фанатів, бо вони цінують його специфічну унікальність) [🦄] - інше (пишіть у коментарях)
👁 87 26-03-25 14:21
Дуже потрібна ваша допомога і розголос.Не тільки щоб допомогти мені, а й щоб інші власники каналів знали про таку ситуацію і могли себе захистити.Сьогодні до мене на канал прийшло дві чмоні, написали коментарі і одразу почали накручувати ботів на канал.Я помітила це одразу, тому не встигли накрутити багато (було 811 підписників, накрутили до 1171), швидко закрила канал та почала вичищати їх.Але виявилось, що в телеграм, коли ви закриваєте канал, його юзернейм одразу стає вільним. Я цього не знала, тому не потурбувалась про те, щоб спочатку створити інший тгк зі своїм юзом та захистити його.І поки я закрила і чистила канал, гнида просто вкрала моє посилання. Воно створило пустий одноразовий канал з рекламою своєї ботоферми, і зайняло мій нік, за яким мене знають уже кілька років.Буду чесна, мені дуже сумно від цього. Відчувається, наче в мене вкрали ім'я. Цей нік я придумала ще давно, він став частиною мене, і я дуже раділа, що в соцмережах я можу написати його без якихось символів чи цифр. Обідно ще те, що в багатьох старих постах в тому ж твіттері є посилання на мій тг канал, і тепер, коли люди будуть по ньому переходити, їх буде перекидувати на канал цієї роснявої мразоти.Я буду дуже вдячна, якщо ви допоможете знести канал, який вкрав мій нік. Поскаржитися та поширити цю ситуацію.https://t.me/DellanhelЯ вже написала в підтримку телеграму, але навряд вони щось зроблять, тому дуже надіюсь на вашу допомогу....
👁 73 26-02-19 15:58
❗️TW❗️18+, жорстокі кадри, ЦСАМ/ЦПСкарга 2.0? Вперше пишу такий пост. Мені з колегами ф1 арт комʼюніті останнім часом все частіше почала на очі кидатись одна особа з ніком Жабаʼs Епштейн.Що ми про неї знаємо, судячи з відкритих джерел: (докази закріплені за кожним пунктом, усі скріншоти це все що лежало на поверхні) 1) Надихається твором «Лоліта» та неодноразово про це заявляє.2) Створює персонажів й ау, де діти відіграють ключову роль та показані у сексуальному контексті. Також в малюнках присутня зоофілія. 3) Ролить такі історії та виправдовує свою свою ТВОРЧІСТЬ сумним сенсом. 4) Пересилає з одних соцмереж на інші з більш жорстоким контентом (з ТТ в ТвіХтер або ТҐК) 5) Малює повнолітніх у дитячих образах.6) Використовує реальних людей для свого контенту (маленький Макс Ферстаппен/його батько, маленький Макс/Фернандо Алонсо, Кімі Антонеллі(19)/Тото Вольфф(54), брати з гурту Oasis etc.). Вочевидь це не виправдовує її, навіть якби все було видумкою. 7) Успішно збирає однодумців, а її пости просувають. Канал та інші соцмережі ростуть з кожним днем. Поки писала це все додалось 7 підписників тільки в тґк. Не кажучи вже про ґор і те, що майже весь контент російською й аудиторія переважно складається з них.Також важливо те, що вона працює в магазині іграшок, що може становити потенційну загрозу для дітей. Творчість — це найлегший спосіб передати те, що у автора в голові. Контент, що сексуалізує або нормалізує експлуатацію дітей та тварин чи будь-яку форму насильства над ними, — це не творчість. Будь-який публічний контент — це вплив. А вплив завжди несе відповідальність.Що я прошу вас зробити: 1) Максимальне поширення цього посту.2) Скарга на всі соцмережі із поясненням причини. Не полінуйтеся написати декілька речень.3) НЕ переглядати її пости будь-де. Чому? Алгоритми не фільтрують що вони просувають. Будь-яка увага може допомогти акаунту такого роду контенту. Я не хочу перетворити це в рекламу. В коментарях залишу посилання куди надсилати скарги. Навіть якшо вона не зупиниться та продовжить створювати нові, це вже Calls to Action.
👁 172 25-01-10 19:06
#НБС_новиниТихенько, нікого не попереджуючи, компанія Meta (Facebook, Instagram, Threads, Whatsapp) сильно послабила свої політики щодо мови ненависті і скасувала фактчекинг. Ця новина звучить настільки крейзі, що багато хто сприймає її як фейк, тому давайте розбиратися.На жаль, все правда. У заголовки і українських, і англомовних медіа здебільшого виносять “тепер можна буде називати ЛГБТІК+ людей психічно хворими”, але там набагато більше цікавинок. Ну і, якщо чесно, я не бачив шоб за називання банили раніше. В цілому, Мета відмовляється від більшості регуляцій, які мала ще минулого року. Образи за ознакою сексуальної та гендерної ідентичності, статусу іммігранта, раси, релігійних переконань, статі тощо тепер вважатимуться просто дискусіями. Компанія не регулюватиме таку риторику, як: "образлива мова в контексті обговорення політичних або релігійних тем, таких як права трансгендерних людей, імміграція або гомосексуальність", а також "звинувачення у психічних розладах або ненормальності на основі гендерної чи сексуальної ідентичності, враховуючи політичні та релігійні дискусії про трансгендеризм та гомосексуальність…".Так, вони додали туди термін “трансгендеризм”, який останні років п’ять використовується праворадикалами і терф для характеристики трансгендерності/транс руху як ідеології (шкідливої і небезпечної, звісно ж). Тобто навіть не “транс питання/trans issues”, а саме “трансгендеризм”. Крім того, тепер можна вільно промотувати сегрегацію за расою, обмеження прав жінок і ЛГБТІК+ людей, прирівнювати жінок і квірів до неживих предметів, називати людей з інвалідністю фріками… якщо так вам говорить ваша релігія (або ви просто дискутуєте і висловлюєте свою думку).Видохнули. Вдохнули. Детально почитати про зміни можна в заяві GLAAD.Це не остання шокуюча новина на сьогодні. Також виявилося, що Instagram вже давно таємно блокує видачу ЛГБТІК-контенту неповнолітнім, використовуючи ті ж принципи і механіки, що для зображень і текстів сексуального характеру. Будь-які пости з квір-хештегами маркувалися як sexually suggestive content і не потрапляли на очі тим, у кого встановлений захист 18+. У підлітків він активований по дефолту. При цьому романтичний і сексуальний контент із цисгетеро парами демонструвався без обмежень. Коли медіа почали розкручувати цю історію і звертатися до Meta за поясненнями, блокування наче як визнали “помилкою” і відключили, але потім повернули, ну а врешті решт маємо що маємо. ЛГБТІК+ співробітни_ці Meta (як доповідають внутрішні плітки) пішли на страйк, і всередині компанії хаос і метушня. Одна людина написала в корпоративній мережі Workplace “Я ЛГБТІК і психічно хвора. Беру відпустку, щоб попіклуватися про своє ментальне здоров’я”. А, про фактчекинг забув. Раніше з новинами в Meta працювали незалежні фактчекер_ки, які маркували фейкові тексти відповідними плашками або взагалі не випускали їх в ефір. Тепер же випускатимуть усе, а перевірка фактів лягає на плечі спільноти, як у Твіттері за часів Ілона Маска. Епоха постправди цвіте і пахне, а я відчуваю себе тою this is fine собачкою, зважаючи на мої блоги і місце роботи. А ви як, плануєте відмовлятися від найбільших і найпопулярніших соцмереж?