Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - shevchuk.education
Додано 14 лип 2024

shevchuk.education

@shevchuk_ed
Кількість підписників: 5 298
Фото: 485
Відео: 18
Посилання: 177
Опис:
😎 Анонси, користь, формати навчання із дизайну та смислів презентацій 📍Вступай в загальний чат: https://t.me/+kB33yTzrwSs5ZWMy ✅ Обрати курс: https://www.shevchuk.education/ ⚠️ Замовлення навчання, пропозиції: @AndreyShevchuk

👥 Кількість підписників

5 298
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -8
Середній/Місяць:: -31

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 863
Середній/День:: 1,600
Середній/Тиждень:: 2,379
ERR: 54.04%

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,120 26-03-30 12:37
«для моєї професії не потрібні презентації» 👀такі професії реально існують, але думаю, що ви до таких професій не маєте відношення)презентації – це вже давно не про те, як робити симпатичні слайдіки.за 3 потоки «роби красиво» проходили і лікарі, і HR, і маркетологи, і PM, і sales manager, і бізнес-аналітики, і юристи, і власники бізнесу, і комунікаційники, і SMM-спеціалісти, і розробники.на цьому моменті ви такі: «хм, так а які я можу робити презентації?»ну наприклад:📍презентації для клієнтів, щоб вони щось купили у вас📍внутрішні робочі презентації📍різноманітні звіти📍презентації про компанію📍навчальні презентації 📍офлайн та онлайн виступи📍презентації продуктів та захисти ідейкоротше. презентація – це навичка упаковування смислів, яка робить вашу роботу сильнішою. і вас теж 😉❤️ ще вам бонус відео: як можна подавати візуально інформацію в презентації. це фрагмент запису ефіру з роби красиво._____________________ клік і ти з нами → сайт курсу доєднуйтесь, бо вже на наступному тижні стартує 4-й потік)⚡️shevchuk.education
👁 1,650 26-01-30 12:38
❗️Покажи, а не розкажи 2.0. оновлення 2026.❗️курс про візуалізацію інфо: в звітах, контенті, презентаціях, дашбордах чи інфографіці____________________головні профіти курсу:⚡️зможете подавати звіти, контент, презентації візуально зрозуміло, без полотен тексту – керівники, партнери, клієнти зацінять⚡️перестанете допускати розповсюджені помилки у візуальному контенті⚡️навчитесь створювати ефективні ванпейджери⚡️будете робити сторітел у звітах, щоб сухі цифри звучали цікаво та переконливо🕺 нові фішки курсу: 📍 оновлена аптечка візуалізатора на 150+ слайдів📍 бібліотека ШІ-промптів для генерації зображень у візуалізаціях📍 нові уроки про створення звітів та ванпейджерів📍 200+ прикладів звітів з різних сфер📍 ще більше прикладів переробок, щоб зрозуміти процес мислення і юзати прийоми у своїй роботі👇👇👇shevchuk.education/showmeshevchuk.education/showmeshevchuk.education/showmeможлива оплата до 10 частин (приват/mono)p.s: зацініть сайт. смисли, структура, дизайн та верстка – робота SHEVCHUK BÜRO 😎⚡️shevchuk.education
👁 1,980 26-01-26 15:59
adobe викатив тренди для мінливого креативного світу 🤔а до чого тут візуалізації та презентації? бо тут про це теж є.❗️95,2% контент-лідерів вважають візуальний контент критично важливим для свого бізнесу та покладаються на нього для ключових комунікацій.але найцікавіше, що Adobe каже, що просто візуальне не буде працювати. це треба юзати разом зі смислами: те що надихає, те що резонує, те що дає емоцію. а булітпоінти, складні схеми та графіки – не завжди надихають 🤒👇 моя інтерпретація основних трендів від Adobe:1️⃣ контент, що активізує всі органи чуття. АІ допомагає відчути, почути чи навіть уявити як щось пахне.просто віжуали треба доповнювати мультисенсорним досвідом.2️⃣ контент, що викликають емоції та формує зв’язок.«це про мене». «це об’єднує мене з іншими людьми». це коли маркетологи не просувають виключно бренд, а сенси, які від несе.3️⃣ пробивати банерну/рекламну сліпоту буде сюрреалістична дурість. це про те, що щось «упороте» можна створювати в АІ і це буде працювати, бо це щось нове. 4️⃣ тренд на автентичність країн/регіонів.резонує те, що занурює в інші культури, традиції. без фільтрів. це дає почуття трушності. ___чи сильно мене ці тренди вразили? ні. логічно, що емоції людей в період цифрового хаосу будуть в пріоритеті 🤔і логічно, щоб виділятись – треба робити щось нестандартне. чи це був тренд ще 10 років назад? так. і через 10 років буде.що скажете? ⚡️shevchuk.education
👁 2,350 26-01-16 11:20
найскладніше в корпоративних тренінгах – не вчити, а домовитись. 2 дні проводив в офлайні тренінг по візуалізаціям та бізнес-сторітелінгу для однієї з команд IQOS 😏трохи рефлексії:1️⃣ в бізнесі завжди є контекст. тому важливо обговорювати формати як саме можна інтегрувати зміни і наскільки до них будуть готові стейкхолдери. тому я завжди за невеликі зміни, але постійні 👀2️⃣ тренінги без практики зараз нікому непотрібні. я завжди за роботу над прикладами з реальної роботи учасників, а не придумані тренером завдання ✍️3️⃣ у змінах завжди буде супротив. візуальна (нова) подача не виключення. тут важливо проговорити як саме і що команда готова змінювати4️⃣ краще дати 5 простих, але ефективних інструментів, ніж 50 трендових. в нас на тренінгу була дискусія щодо того чи можна (і чи треба) використовувати популярні формати подачі у бізнес-стратегіях чи у фінансових звітах. 5️⃣ реальність України: кончений сусід переносив два рази старт на годину, бо зранку були обстріли та тривоги. але навіть в таких умовах можна оптимізувати відпочинок та завершити тренінг вчасно. до речі, частину оновлених підходів по візуалізаціям та data-сторітелінгу я демонстрував на цьому тренінгу. 👍 це все буде в курсі «Покажи, а не розкажи 2.0» 🧠 анонс скоро.якщо ви відчуваєте, що вашій команді потрібна прокачка – напишіть, запропонуємо найбільш ефективний формат для вас 🕺⚡️shevchuk.education
👁 2,760 25-12-18 10:43
людям набридли класичні лекції 😐формат «я говорю – ви слухаєте» стає все менше сексуальним, а головне – менш корисним. едьютеймент. тренд 2026 року в будь-яких курсах та навчаннях 🙌це формат, коли ми залучаємо людей до дискусії, спільних розборів, розборів та переробки кейсів тут і зараз. коли немає правильної відповіді, є контекст. за цей тиждень я три рази використовував елементи едьютейменту: 🧠 з комунікаційниками державної податкової служби перероблювали їх публічні комунікації, сперечались з тим, що і як можна переробити🧠 з L&D-cпеціалістами створювали one pager, який повинен був виділити гроші на проведення клубів з англійської мови в компанії🧠 і ще був формат створення одного з типів презентацій для представників оборонних підприємств. тут деталі розкривати не можу 👀висновок один однаковий: я бачу зовсім інше включення людей, коли їм дають можливість подумати об когось, лайтово посперечатись і головне впливати на хід навчання 🤌_____я навчався на фінансиста і тому на першому курсі в нас був предмет – політекономія. це база для формування економічного мислення.і ще в 2008 році я побачив як один з наших викладачів використовував цей підхід едьютейменту – вона нам кидала задачку і потім просила публічно подискутувати, як і чому це працює чи навпаки.пройшло 17 років (жесть)… і як думаєте, який предмет я найбільше запам’ятав? 😀до чого це я 👇відмовляйтесь від класичної начитки, по можливості. майбутнє не за класичною передачою інформації від спікера до слухача, а до залучення обох сторін. ⚡️shevchuk.education
👁 2,590 25-10-16 13:14
показую вам деякі слайди дипломних робіт після курсу «роби красиво» 🧠це результати учнів після 3 місяців навчання, домашок, ефірів) в цей раз були найрізноманітніші теми: одяг для собак на весілля, комерційні пропозиції, пости в лінкедін, звітні прези, презентації для підлітків, державні комунікації, презентації про дерева, декілька психологічних презентацій.5+ робіт були для волонтерських організацій.💥 це ще раз підтверджує, що презентація – це інструмент комунікації. і його можна і треба використовувати в будь-якій сфері.до речі, це міф, що не можна робити цікаві презентації в b2b-комунікаціях. ми в бюро це доводимо вже багато років ;)головне навчитись правильно обирати подачу, аргументи, приклади, вайб, стилістику, щоб не робити так як сказав шаблон (чи просто як модно), а робити так, щоб спрацювало саме для вашої ситуації. ми плануємо наступний потік Роби красиво на початку 2026 року.👉 заповніть анкету, якщо хочете навчитись робити презентації, які будуть красти копіювати колеги/конкуренти ☺️⚡️shevchuk.education
👁 2,540 25-10-08 10:26
розбирати своє завжди складно 😒і до презентацій це теж відноситься 😦я намагаюсь завжди перевіряти власні креативи, слайди та ідеї. 👇що мені допомагає:1️⃣ фокус-група з колег/знайомих, але не друзівважливо знайти людей, які можуть назвати shit – shit. і не будуть тебе хвалити просто тому що у вас гарні відносини. часто задаю доволі широке питання: «чи все зрозуміло і як тобі загалом». 2️⃣ думати емпатично, тобто ставити себе на місце глядача«а що я хотів би саме тут побачити?». думати емпатично – складна задача, але саме вона дозволяє дати ту інформацію, яка реально цікавить цільову людину. через цей принцип не буває універсальних ідей/креативів/презентацій, бо людям важливе різне.3️⃣ зараз буде банально, але надивленність. коли я знаю, що зараз актуальне, а що було раніше – то більше шансів, що я зроблю щось цікаве. про це хочу зробити окремий пост ❗️, бо я нарешті зрозумів чим відрізняється механічне зберігання/перебирання зображень від реальної прокачки надивленності. ___________Андрій, а до чого тоді цей скрін на пості? 🥹у мене є формат на 1,5 години для компаній/експертів – розборки з Шевчуком 😌я беру презентації та оцінюю їх з точки зору глядача. даю коментарі, але головне – показую як то переробити. напишіть, якщо цікавить такий формат ;) бо просто вказувати на помилки може кожен. останній кейс був з компанією Content Chameleon (b2b-продажі в LinkedIn). вони відправляють доволі багато комерційних пропозицій. тому такий розбір повинен прямо вплинути на ефективність презентацій та прибуток. висновок посту: робіть класні презентації, а не класні не робіть 😀⚡️shevchuk.education
👁 2,780 25-09-12 10:19
стандартні лекції – вже давно набридли 🥹цей інсайт після 5+ років корпоративного навчання завжди підтверджується.люди втрачають увагу, коли їм просто кажуть як треба робити.людям нецікаво, коли не про них. самостверджуватися експерти можуть надалі на конференціях, а не в навчанні.у середу цілий день провів з командою Bayer, з їх маркетологами та аналітиками. до цієї зустрічі вони пройшли базу для візуалізації будь-якої інфи – курс «Покажи, а не розкажи», а потім ми працювали вже в офлайні.нікому не кажіть, але цей курс пройшло вже 550+ людей з 50+ компаній.🧠 то що зараз цінується в навчанні (особливо корпоративному):⚡️тренінговий формат: ми разом з вами, а не я одинзбільшує ефективність розуміння, коли учасники приходять до рішення разом, а не одразу отримують відповідь. саме так ми досягли розуміння переробки їхніх креативів/дашбордів/слайдів в більш зрозумілі візуалізації.⚡️адаптувати навчання під контекстякий сенс показувати приклади не зі сфери учасників? ніякого. це забирає більше часу експерта на підготовку, але значно краще для практичності всього навчання. ⚡️краще 5 ефективних рішень, ніж 150 корисних посилань та книжокпро презентації можна розповідати 100+ годин, але бізнесу потрібно давати рішення тут і зараз: як переробити графіки, як виділити головну думку, як переформулювати меседжі, як прибрати сміття на слайді.______якщо ви відчуваєте, що вашим колегам чи вам бракує скілів візуальної комунікації для роботи – напишіть мені, обговоримо корпоративні формати :)а зараз подивіться на неідеальні, але живі фоточки 🙂⚡️shevchuk.education
👁 3,060 25-09-01 13:09
на минулому тижні виступав в Дія.Бізнес у Полтаві на програмі для ветеранських бізнесів 👍 18 годин практики для того, щоб створювати пітчі для презентації власного бізнесу. 👇ось 5 думок/спостережень після навчальної програми:1️⃣ універсальної презентації не існуєу вас можуть бути різні задачі, різні аудиторії, різні формати. є велика ймовірність не попасти по вайбу чи наповненню 👀я завжди пропоную створювати «бойову» презентацію, яку можна адаптувати 🙂в ній можна додавати/прибирати слайди чи актуалізувати інформацію. це хоча б трохи економить час.____2️⃣ ваша унікальність може бути базовоювсі люблять дивитись інтервʼю великих компаній та порівнювати себе з ними.але більшість бізнесів не має інноваційної унікальності. люди в її пошуках витрачають години часу і так і не можуть зробити той «обовʼязковий» слайд про унікальність.ви просто робите, щось базове краще за інших чи просто про це краще говорите. а може ви просто ближче до клієнта, ніж інші 📍____3️⃣ шаблонізація презентацій для бізнесу робить їх однаковимиви можете сказати шаблон і просто вставити необхідні дані.але від цього ця презентація необовʼязково запрацює. шаблони дуже формалізують контент. якщо ви приберете логотип зі слайдів – чи точно люди зрозуміють, про що ви і хто ви?в Дія.Бізнес я показував як можна порушувати логіку/додавати слайд, якщо це допомагає вашій цілі. важливо відчувати, коли____4️⃣ люди бояться додавати емоцію в бізнесові презентації бізнес це про цифри/переконання/раціо, але люди все одно обирають людей. ми з учасниками шукали як додати власну історію чи філософію бізнесу, щоб додати цікавості та емоційної привʼязки. дивно буде в шаблонах шукати емоційні слайди, бо їх складно шаблонізувати 😐____5️⃣ практика практика, кава-брейк, практикавсі мої останні виступи базуються на самостійному клацінні кнопочок. вам може бути зрозуміла тема, ви можете отримати готову структуру, подивитись 100+ прикладів слайдів, але… все одно треба відпрацювати, наробити помилок, побачити їх і потім ЗРОЗУМІТИ, як це адаптувати до себе.____той, хто вміє подавати власний бізнес/ідеї, той буде популярним в 2025, 2026 2028 році.дякую Дія.Бізнес Полтава за запрошення.у вересні зроблю пост про основні болі/запити корпоративного навчання. натисніть ❤️ – якщо цікава ця тема.⚡️shevchuk.education
👁 3,450 25-06-26 09:33
знову були з Іриною (продюсерка бюро) в Мінцифрі.цю команду складно навчити чомусь новому, тому що вони і так роблять дуже сильні презентації. частина наших клієнтів одразу в тз кажуть: «хочемо як в Дії» 😁але показати свій погляд на їх контент та запропонувати спростити процеси підготовки – реально 💅1️⃣ на цій зустрічі разом з дизайнерами та комунікаційниками обговорювали MVP файлу «Допомогайка»: зібрали приклади різних презентацій по типам слайдів, щоб було простіше знаходити аналогічну верстку слайдів та пришвидшити собі роботу.2️⃣ а ще обговорювали прототипи – це коли з купи тексту виходить білі слайди зі структурою та копірайтом. тут ми обговорювали варіанти підсилення текстів та інформації: порівняння, інфографіка, дизайн-акценти. до чого це я вам все кажу 👇коли я починав працювати тільки в цій сфері, то я і подумати не міг, що міністерства будуть запрошувати команду бюро на подібні формати. цей підхід за роки роботи з презентаціями я акумулював в окремому продукті 🤌і яка несподіванка – ми все ще набираємо групу, бо старт 7 липня 🙂робіть красиво ☺️некрасиво не робіть 🧐⚡️shevchuk.education