Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - shevchuk.education
Додано 14 лип 2024

shevchuk.education

@shevchuk_ed
Кількість підписників: 5 298
Фото: 485
Відео: 18
Посилання: 177
Опис:
😎 Анонси, користь, формати навчання із дизайну та смислів презентацій 📍Вступай в загальний чат: https://t.me/+kB33yTzrwSs5ZWMy ✅ Обрати курс: https://www.shevchuk.education/ ⚠️ Замовлення навчання, пропозиції: @AndreyShevchuk
Джерело

shevchuk.education | людям набридли класичні лекції 😐формат «я говорю – ви слухаєте» стає в...

Логотип телеграм спільноти - shevchuk.education shevchuk.education @shevchuk_ed
2 760 Охват/переглядів 2025-12-18 10:43 Повідомлення №437
людям набридли класичні лекції 😐формат «я говорю – ви слухаєте» стає все менше сексуальним, а головне – менш корисним. едьютеймент. тренд 2026 року в будь-яких курсах та навчаннях 🙌це формат, коли ми залучаємо людей до дискусії, спільних розборів, розборів та переробки кейсів тут і зараз. коли немає правильної відповіді, є контекст. за цей тиждень я три рази використовував елементи едьютейменту: 🧠 з комунікаційниками державної податкової служби перероблювали їх публічні комунікації, сперечались з тим, що і як можна переробити🧠 з L&D-cпеціалістами створювали one pager, який повинен був виділити гроші на проведення клубів з англійської мови в компанії🧠 і ще був формат створення одного з типів презентацій для представників оборонних підприємств. тут деталі розкривати не можу 👀висновок один однаковий: я бачу зовсім інше включення людей, коли їм дають можливість подумати об когось, лайтово посперечатись і головне впливати на хід навчання 🤌_____я навчався на фінансиста і тому на першому курсі в нас був предмет – політекономія. це база для формування економічного мислення.і ще в 2008 році я побачив як один з наших викладачів використовував цей підхід едьютейменту – вона нам кидала задачку і потім просила публічно подискутувати, як і чому це працює чи навпаки.пройшло 17 років (жесть)… і як думаєте, який предмет я найбільше запам’ятав? 😀до чого це я 👇відмовляйтесь від класичної начитки, по можливості. майбутнє не за класичною передачою інформації від спікера до слухача, а до залучення обох сторін. ⚡️shevchuk.education