Джерело
Андрій Шараєвський | Бісять мене дуже всі, хто знецінює військову роботу і розвиток впк в У...
3 230 Охват/переглядів
2025-07-21 19:55
Повідомлення №4604
Бісять мене дуже всі, хто знецінює військову роботу і розвиток впк в Україні.Весь твітер, фейсбук і телеграм в ідіотах, які пишуть:«Де український шахед?»«Чому мільйон дронів не можуть знищити всю російську піхоту?»«Чому перехоплювачі не збивають всі шахеди?»Ну почнемо з того, що Герань - це дійсно найкращий стратегічний безпілотник в світі на даний момент.Смішно те, що «Комета» - система навігації Герані, була розроблена в Смілій нашими двома манкуртами, які виїхали до Москви років 20 тому.Ця система просто ідеальна на сьогодні.Сестра Герані - Гербера довгий час знецінювалася, як просто обманка.«Пенопласт, хуй и фанера - производится Гербера» - так жартують росіяни в своїх групах.Але на сьогодні- це вже дрон, який інколи наповнюється 5-15 кг бч і має камеру в хвості, яка допомагає тікати від перехоплювача.манкурти ставлять приймачі десь на висотах, щоб можна було ними керувати.Знищити всю піхоту дронами?Ті відео, які ви бачите із вдалими ураженнями- це часто 1/10 або й 1/20 з використаних дронів.А ви бачили колись стрілецький бій в камеру дрона? Оператор старається захистити нашого піхотинця або штурмовика, ліквідувавши противника дроном, але це рухлива мішень. Це дуже не просто. А скільки треба зробити для безпеки самого дронщика… Збиття шахедів - це теж чудова тема. Щоб збивати шахеди - треба кожні 2 тижні змінювати власну тактику, поки актуальна тактика шахедів.Прикиньте, там не дебіли ними керують. Короче…