Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Андрій Шараєвський
Додано 14 лип 2024

Андрій Шараєвський

@sharaievskyimarketing
Кількість підписників: 4 020
Фото: 1,560
Відео: 378
Посилання: 861
Опис:
🔥 Знімаю блоги про маркетинг 😎 12 років досвіду, 50+ проектів 🤝 Про співпрацю дуже довго думаю https://youtu.be/61MldhmoVlw - мій ютуб

👥 Кількість підписників

4 020
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -7
Середній/Місяць:: -19

📊 Кількість повідомлень на день

0.8
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.6
Середнє за день: 0.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,140 26-02-28 15:06
В мережі часто корисні ідіоти пишуть:"Де перехоплювачі? Шо це таке? Із 700 шахедів 100 не збили".Біч, почнемо з того, що Шахед - це найкращий стратегічний дрон в світі на сьогодні. Для того, щоб тобі його збити - треба щоб позитивно співпало багато зірок.1. Позиція екіпажу перехоплювачів на "трасі" шахедів. Ти можеш поставити 100 крутих екіпажів, але противник фіксує, де вони стоять і наступна місія буде побудована в обхід.2. Адекватне навчання екіпажів. Тактика застосування не може бути на інтуіції. Це нормативи та прописані інструкції. 3. Адекватне забезпечення екіпажів (хороші монітори, робочі пульти, транспорт, зарядні станції і т.д.)4. Безпосередньо фінансування на ці перехоплювачі. Бувають дуже сильні перекоси в цій історії, залежно від підрозділів.5. Хороший командир екіпажу. На мій погляд - це головне взагалі.6. Досвідчений пілот. Людина, яка чує і швидко приймає рішення.7. Хороший звʼязок (ця зірка складається ще з 10 зірочок). Не будемо перераховувати, це комплексна задача.8. Хороше відео.9. Оперативний сапорт від виробника перехоплювача в разі нештатної ситуації. Буває так, що стомлений екіпаж просто не туди повернув стік на пульті і думає, що перехоплювач вийшов з ладу. Треба швидко підказати.10. Сприятлива метеорологія. Як би там не було, але якщо ти залетів у хмару, а після того в мороз - ти осліп.11. Адекватні суміжники. Швидка передача інформації про те, що навколо.12. Небайдужий черговий.13. Знаходження в зоні дії РЛС.14. Адекватність налаштування РЛС.15. Наявність 2-3 софтів моніторингу.16. Знання місцевості.17. Альтернативні системи навігації.І ще декілька інтригуючих моментів, про які в основному мовчать.Та й таке. Вважаю, що найкраща протидія шахеду - це балістика. Почекаємо, коли зможемо дотягтися нею до заводів.
👁 4,940 26-02-17 16:52
Не знаю як працює, але якось працює чарівна сила піздюлєй.В одній вигадані бригаді один вигаданий екіпаж пройшов навчання на наших перехоплювачах шахедів.І якось надій було небагато на них, бо бригада не профільна.Але в перший же тиждень екіпаж легенько кладе 3 шахеди і один "обстріляли".Все добре. Буде діло, - думаєм.Та приходить наступний тиждень і хлопці просто на взльоті ламають 6 бортів за день. Кидають відео, ніби все добре. Але борти летять замість неба в землю.Ясна річ, що на нас кричать - ви робите галімі борти, шо це за фігня, чого воно не летить і т.д. Хоча по суті що не так - не розуміємо ні ми, ні вони.Звʼязалися з їх старшиною, пояснили ситуацію. Попросили, щоб нам все відправили на ремонт.Старшина каже: "я знаю шо робить. я попрошу їх комбата, щоб він дав їм пизди".Комбат взагалі без дупля шо то за перехоплювачі і як вони працюють, але виїжджає дати пизди екіпажу. Успішно дав, відзвітував.І ви не повірите. З тих пір жодного побитого літака. Все летить, все працює. Магія.
👁 2,830 25-10-06 18:54
В мене до вас питання.Сьогодні вночі був один із наймасовіших нальотів наших дронів та ракет на рф. Пройдіть опитування, чи чули ви про це:▪️В Белгороде и области помимо беспилотников зафиксированы ракетные удары, которые привели к отключению электроэнергии и воды в нескольких населенных пунктах, без света остались порядка 40 тысяч жителей, к утру число отключенных абонентов снизили до 5400 в 24 населенных пунктах. ▪️В Брянской области атаке подверглась ТЭЦ в Клинцах, в Сети появились кадры с возгоранием на объекте, без света остался Стародуб. ▪️В Воронежской области силами ПВО уничтожено около 20 вражеских беспилотников, при этом жертв и разрушений не зафиксировано, угроза была объявлена в шести районах и двух городских округах, включая Воронеж и Борисоглебск.▪️В Краснодарском крае на территории Туапсинского НПЗ пострадали два человека в результате возгорания помещения охраны, а в Новороссийске звучали сигналы тревоги. ▪️В Феодосии раздавались взрывы в районе одной из крупнейших нефтебаз в Крыму. На объекте, по предварительным данным, возникло возгорание на одной из цистерн с нефтепродуктами. Кроме того, взрывы звучали в районе аэродромов «Саки» и «Кача», ПВО работало в Новофедоровке.▪️В окрестностях Дзержинска Нижегородской области также звучали взрывы, целью атаки мог стать завод взрывчатых веществ имени Свердлова. По официальной информации, отражена атака 20 БЛА, травмы от обломков получил один человек, в частном секторе возникло несколько возгораний, ущерба промышленным объектам не последовало.▪️В аэропортах Сочи, Саратова, Геленджика, Краснодара, Нижнего Новгорода, Ярославля и Калуги в связи с угрозой атак дронов был объявлен план «Ковёр», приостановлены свыше сотни рейсов.
👁 3,230 25-07-21 19:55
Бісять мене дуже всі, хто знецінює військову роботу і розвиток впк в Україні.Весь твітер, фейсбук і телеграм в ідіотах, які пишуть:«Де український шахед?»«Чому мільйон дронів не можуть знищити всю російську піхоту?»«Чому перехоплювачі не збивають всі шахеди?»Ну почнемо з того, що Герань - це дійсно найкращий стратегічний безпілотник в світі на даний момент.Смішно те, що «Комета» - система навігації Герані, була розроблена в Смілій нашими двома манкуртами, які виїхали до Москви років 20 тому.Ця система просто ідеальна на сьогодні.Сестра Герані - Гербера довгий час знецінювалася, як просто обманка.«Пенопласт, хуй и фанера - производится Гербера» - так жартують росіяни в своїх групах.Але на сьогодні- це вже дрон, який інколи наповнюється 5-15 кг бч і має камеру в хвості, яка допомагає тікати від перехоплювача.манкурти ставлять приймачі десь на висотах, щоб можна було ними керувати.Знищити всю піхоту дронами?Ті відео, які ви бачите із вдалими ураженнями- це часто 1/10 або й 1/20 з використаних дронів.А ви бачили колись стрілецький бій в камеру дрона? Оператор старається захистити нашого піхотинця або штурмовика, ліквідувавши противника дроном, але це рухлива мішень. Це дуже не просто. А скільки треба зробити для безпеки самого дронщика… Збиття шахедів - це теж чудова тема. Щоб збивати шахеди - треба кожні 2 тижні змінювати власну тактику, поки актуальна тактика шахедів.Прикиньте, там не дебіли ними керують. Короче…
👁 3,000 25-06-19 20:44
Класна історія з Назаром Гусаковим і тим, як він заскамив людську емпатію.Зараз буде крамола, але хай буде.До речі, весь час бачив його кругом у відомих блогерів і хотів погуглити - чому вони саме за нього так переживають, адже є купа інших тяжкохворих людей, яким такої потужної уваги немає. Моя уява малювала, що він якийсь пайщик в якомусь батальйоні чи може письменник, чи вчений... Але виявилося щось набагато простіше і цікавіше, і я вам раджу цьому повчитися.Як я зрозумів - він просто методично і постійно всім писав - розмістіть збір мені на ліки. Спочатку своєму оточенню, потім мікроінфлам, потім середнім і дійшов до топових інфлюенсерів, інтервʼю з зірками і згадками на найбільших каналах.І це працювало навіть в момент, коли фокус нашої емпатії був на війні. Він пройшов цю конкуренцію на ізі.Це просто дисципліна і наполегливість, як виявилося. В моєму дитинстві біля церкви стояла жінка з паралізованою мамою і всі знали, що вона купила 2 квартири за милостиню. А все тому, що вона щодня в 5 ранку перла ту здоровенну каляску з мамою до церкви і просила допомогти.Наполегливість творить дива. Жаль, звичайно, що товаром Назара була інвалідність. Жаль, звичайно, що він в такий тяжкий для нас час надурив людей на 5 мільйонів баксів. Візьміть приклад з Назара в просуванні свого товару.Все інше - від лукавого.